Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Sunn Exact S2 vs Sunn Exact S3

Sunn Exact S2

Sunn

Exact S2

Sunn Exact S3

Sunn

Exact S3

PodstawowyCross-countryHardtailAluminium2026
PodstawowyCross-countryHardtailAluminium2026

Dwie wersje serii Sunn Exact. Różnice: 7, głównie w komponentach.

W skrócie

  • Sunn Exact S2 waży o 400 g mniej niż Sunn Exact S3 (dane producentów).
Najważniejsze3 różnice
Rok modelowyTakie samo dla wszystkich 2026 2026
Waga 14,6 kg Najlepszy w porównaniu 15 kg +400 g
RamaTakie samo dla wszystkich Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
AmortyzacjaTakie samo dla wszystkich Hardtail, 100 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta Hardtail, 100 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model widelca ROCKSHOX JUDY SILVER TK, 100MM SR SUNTOUR XCM 32 DS, 100MM
KołaTakie samo dla wszystkich 29" · MACH 1 ER20 DISC, 19MM 29" · MACH 1 ER20 DISC, 19MM
Napęd 1×10 1×9
Grupa osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano Cues
Tak jak podano

SHIMANO CUES RD-U6020 10V

Shimano Cues
Tak jak podano

SHIMANO CUES RD-U4000, SHADOW, 9V

Model hamulcówTakie samo dla wszystkich SHIMANO MT200 160/160 SHIMANO MT200 160/160
SztycaTakie samo dla wszystkich Sztywna · AL 6061 27.2X350MM °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywna · AL 6061 27.2X350MM °Wartość nieopublikowana przez producenta

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Sunn Exact S2

Sunn Exact S2

Sunn Exact S3

Sunn Exact S3

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Exact S2 · Rower górski na bardzo gładki teren, bardzo stabilny, krótkie przełożenia, wyposażenie podstawowe.
  • Exact S3 · Rower górski na bardzo gładki teren, bardzo stabilny, krótkie przełożenia, wyposażenie podstawowe.
Teren
Sunn Exact S2 1%Sunn Exact S3 1%4 rowery · Sunn Exact S2 · Sunn Exact S31 rower6 rowerów6 rowerów3 rowery2 rowery1 rower3 rowery2 rowery2 rowery1 rower2 rowery3 rowery2 rowery2 rowery1 rower4 rowery2 rowery2 rowery2 rowery2 rowery1 rower4 rowery1 rower2 rowery5 rowerów4 rowery2 rowery2 rowery1 rower5 rowerów1 rower
ŁatwyWymagający
Prowadzenie
Sunn Exact S2 96%Sunn Exact S3 96%4 rowery1 rower2 rowery2 rowery2 rowery2 rowery1 rower7 rowerów1 rower2 rowery4 rowery1 rower2 rowery1 rower1 rower1 rower1 rower2 rowery1 rower1 rower5 rowerów2 rowery2 rowery2 rowery4 rowery · Sunn Exact S2 · Sunn Exact S31 rower
ZwinnyStabilny

Przełożenia

Prędkość na najlżejszym i najcięższym przełożeniu przy 90 obr./min: niżej po lewej – łatwiej pod górę, wyżej po prawej – szybciej.

  • Sunn Exact S27 km/h - 31 km/h
  • Sunn Exact S37 km/h - 31 km/h
Najlżejsze przełożenie (podjazd)Najcięższe przełożenie (zjazd)
Sunn Exact S2Sunn Exact S3inne rowery górskie cross-country

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
DyscyplinaTakie samo dla wszystkich Cross-country Cross-country
Amortyzacja
Skok widelcaTakie samo dla wszystkich 100 mm 100 mm
Napęd3 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano
Tak jak podano

SHIMANO CUES RD-U6020 10V

Shimano
Tak jak podano

SHIMANO CUES RD-U4000, SHADOW, 9V

Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO CUES RD-U6020 10V

Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO CUES RD-U4000, SHADOW, 9V

Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 1 1
Biegi z tyłu 10 Najlepszy w porównaniu 9 −1
Zęby tarcz korbyTakie samo dla wszystkich Shimano CUES FC-U4000-1 32T Shimano CUES FC-U4000-1 32T
Kaseta SHIMANO CS-LG300-10 11-48T SHIMANO CS-LG300-9 11-46T
Przerzutka tylna SHIMANO CUES RD-U6020 10V °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO CUES RD-U4000, SHADOW, 9V °Wartość nieopublikowana przez producenta
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano Disque hydraulique

Koła i opony
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" 700c / 29"
ObręczeTakie samo dla wszystkich Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
OponyTakie samo dla wszystkich MAXXIS IKON 29X2.20 MAXXIS IKON 29X2.20
Szerokość opon w zestawieTakie samo dla wszystkich 2,2 mm 2,2 mm
Kokpit i sztyca2 różnice
Kierownica AL 6061 / DIA : 31.8MM °Wartość nieopublikowana przez producenta 31.8, 75MM °Wartość nieopublikowana przez producenta
Mostek AL 6061 / DIA : 31.8MM °Wartość nieopublikowana przez producenta 31.8, 75MM °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycyTakie samo dla wszystkich AL 6061 27.2X350MM °Wartość nieopublikowana przez producenta AL 6061 27.2X350MM °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Stack i reach

580590600610620630640370380390400410420430440↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Exact S2 · M — Reach (mm) 407 · Stack (mm) 610Exact S3 · M — Reach (mm) 407 · Stack (mm) 610
  • Exact S2 · M Exact S2 · M — Reach (mm) 407 · Stack (mm) 610
  • Exact S3 · M Exact S3 · M — Reach (mm) 407 · Stack (mm) 610
Geometria
RozmiarTakie samo dla wszystkich M M
ReachTakie samo dla wszystkich 407 mm 407 mm
StackTakie samo dla wszystkich 610 mm 610 mm
Rura pozioma (efektywna)Takie samo dla wszystkich 595 mm 595 mm
Rura podsiodłowaTakie samo dla wszystkich 450 mm 450 mm
Rura sterowaTakie samo dla wszystkich 110 mm 110 mm
Kąt główki ramyTakie samo dla wszystkich 69° 69°
Kąt rury podsiodłowejTakie samo dla wszystkich 73° 73°
Tylny trójkątTakie samo dla wszystkich 450 mm 450 mm
Rozstaw osiTakie samo dla wszystkich 1125 mm 1125 mm
Front centerTakie samo dla wszystkich 680 mm 680 mm
Wysokość przekrokuTakie samo dla wszystkich 777 mm 777 mm
WyprzedzenieTakie samo dla wszystkich 127 mm 127 mm

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Sunn Exact S2 czy Sunn Exact S3: który jest lżejszy?

Sunn Exact S2 waży 14,6 kg, Sunn Exact S3 – 15 kg, według producentów.

Jaki osprzęt mają Sunn Exact S2 i Sunn Exact S3?

Sunn Exact S2: Shimano Cues. Sunn Exact S3: Shimano Cues.

Sunn Exact S2 czy Sunn Exact S3: jaka geometria?

W rozmiarze M Sunn Exact S2 ma stack 610 mm przy reachu 407 mm; w rozmiarze M Sunn Exact S3 ma 610 mm przy 407 mm. Więcej stacku przy tym samym reachu oznacza bardziej wyprostowaną pozycję.

Porównaj inne modele