Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Lapierre Prorace 1.9 vs Sunn Exact S3

Lapierre Prorace 1.9

Lapierre

Prorace 1.9

Sunn Exact S3

Sunn

Exact S3

PodstawowyCross-countryHardtailAluminium2027
PodstawowyCross-countryHardtailAluminium2026

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (13), wiersz po wierszu.

W skrócie

  • Lapierre Prorace 1.9 to nowszy model (2027).
Najważniejsze6 różnic
Rok modelowy 2027 2026
RamaTakie samo dla wszystkich Aluminium
Tak jak podano

Cadre : HIGH Aluminium Uni

Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
AmortyzacjaTakie samo dla wszystkich Hardtail, 100 mm
Tak jak podano

VTT de cross-country semi-rigide

Hardtail, 100 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model widelca Suntour SF18-XCE28 DS
Tak jak podano

Fourche : Suntour SF18-XCE28 DS, 100 mm

SR SUNTOUR XCM 32 DS, 100MM
Koła 29" · XLC WR-T29 Disc 23/622 °Wartość nieopublikowana przez producenta 29" · MACH 1 ER20 DISC, 19MM
Grupa osprzętu Shimano CUES U4000 9 vitesses
Tak jak podano

Derailleur Arrière : Shimano CUES RD-U4000- 9s, Shadow

Shimano Cues
Tak jak podano

SHIMANO CUES RD-U4000, SHADOW, 9V

Model hamulców Tektro Hydraulic Disc brake HD-M280 °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO MT200 160/160
Sztyca Sztywna · XLC Non Suspension SP-R30, Dia. 30.9 mm
Tak jak podano

Tige de selle : XLC Non Suspension SP-R30, Dia. 30.9 mm, L: 400 mm

Sztywna · AL 6061 27.2X350MM °Wartość nieopublikowana przez producenta
Waga–Nie podano 15 kg
Napęd–Nie podano 1×9

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Lapierre Prorace 1.9

Lapierre Prorace 1.9

Sunn Exact S3

Sunn Exact S3

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Prorace 1.9 · Rower górski raczej na gładki teren, wyposażenie podstawowe.
  • Exact S3 · Rower górski na bardzo gładki teren, bardzo stabilny, krótkie przełożenia, wyposażenie podstawowe.
Teren
Lapierre Prorace 1.9 28%Sunn Exact S3 1%4 rowery · Sunn Exact S31 rower6 rowerów6 rowerów2 rowery2 rowery2 rowery3 rowery · Lapierre Prorace 1.92 rowery2 rowery1 rower2 rowery3 rowery2 rowery2 rowery1 rower4 rowery2 rowery2 rowery2 rowery2 rowery1 rower4 rowery1 rower2 rowery5 rowerów4 rowery2 rowery2 rowery5 rowerów2 rowery
ŁatwyWymagający

Przełożenia

Prędkość na najlżejszym i najcięższym przełożeniu przy 90 obr./min: niżej po lewej – łatwiej pod górę, wyżej po prawej – szybciej.

  • Sunn Exact S37 km/h - 31 km/h
Najlżejsze przełożenie (podjazd)Najcięższe przełożenie (zjazd)
Lapierre Prorace 1.9Sunn Exact S3inne rowery górskie cross-country

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
DyscyplinaTakie samo dla wszystkich Cross-country
Tak jak podano

VTT de cross-country semi-rigide

Cross-country
Rama i widelec
Średnica sztycy 30,9 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Amortyzacja
Skok widelcaTakie samo dla wszystkich 100 mm 100 mm
Napęd3 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano
Tak jak podano

Derailleur Arrière : Shimano CUES RD-U4000- 9s, Shadow

Shimano
Tak jak podano

SHIMANO CUES RD-U4000, SHADOW, 9V

Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Mechaniczna
Tak jak podano

Levier de vitesse : Shimano Triggershift CUES SL-U4000-9R, Rapidfire+

Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO CUES RD-U4000, SHADOW, 9V

Tarcze korby–Nie podano 1
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 9 9
Zęby tarcz korby CUES FC-U4000-1, Dynamic Chain Engagement+
Tak jak podano

Pédalier : CUES FC-U4000-1, Dynamic Chain Engagement+

Shimano CUES FC-U4000-1 32T
Kaseta Shimano CUES CS-LG300-9, HG
Tak jak podano

Cassette : Shimano CUES CS-LG300-9, HG

SHIMANO CS-LG300-9 11-46T
Przerzutka tylna Shimano CUES RD-U4000- 9s, Shadow °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO CUES RD-U4000, SHADOW, 9V °Wartość nieopublikowana przez producenta
Manetki Shimano Triggershift CUES SL-U4000-9R, Rapidfire+ °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano Disque hydraulique

Koła i opony2 różnice
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29"
Tak jak podano

Taile des roues 29

700c / 29"
ObręczeTakie samo dla wszystkich Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
Szerokość wewn. obręczy 23 mm –Nie podano
Opony XLC VT-M20 Summit 57-622
Tak jak podano

Pneus : XLC VT-M20 Summit 57-622

MAXXIS IKON 29X2.20
Szerokość opon w zestawie 57 mm 2,2 mm −55 mm
Kokpit i sztyca2 różnice
Kierownica XLC Flat bar HB-M30, Dia. 31.8 mm, backsweep 9° °Wartość nieopublikowana przez producenta 31.8, 75MM °Wartość nieopublikowana przez producenta
Mostek–Nie podano 31.8, 75MM °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy XLC Non Suspension SP-R30, Dia. 30.9 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta AL 6061 27.2X350MM °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Stack i reach

580590600610620630640370380390400410420430440↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Exact S3 · M — Reach (mm) 407 · Stack (mm) 610
  • Exact S3 · M Exact S3 · M — Reach (mm) 407 · Stack (mm) 610
Geometria
Rozmiar–Nie podano M
Reach–Nie podano 407 mm
Stack–Nie podano 610 mm
Rura pozioma (efektywna)–Nie podano 595 mm
Rura podsiodłowa–Nie podano 450 mm
Rura sterowa–Nie podano 110 mm
Kąt główki ramy–Nie podano 69°
Kąt rury podsiodłowej–Nie podano 73°
Tylny trójkąt–Nie podano 450 mm
Rozstaw osi–Nie podano 1125 mm
Front center–Nie podano 680 mm
Wysokość przekroku–Nie podano 777 mm
Wyprzedzenie–Nie podano 127 mm

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Jaki osprzęt mają Lapierre Prorace 1.9 i Sunn Exact S3?

Lapierre Prorace 1.9: Shimano CUES U4000 9 vitesses. Sunn Exact S3: Shimano Cues.

Porównaj inne modele