Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Bmc Roadmachine Three vs Bmc Teammachine SLR Two

Bmc Roadmachine Three

Bmc

Roadmachine Three

Bmc Teammachine SLR Two

Bmc

Teammachine SLR Two

Średnia półkaEnduranceKarbon700c2027
Wysoka półkaKarbon700c2027

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (9), wiersz po wierszu.

W skrócie

  • Bmc Teammachine SLR Two waży o 600 g mniej niż Bmc Roadmachine Three (dane producentów).
  • Bmc Teammachine SLR Two ma osprzęt z wyższej półki: SHIMANO 105 Di2, wobec SHIMANO 105.
Najważniejsze3 różnice
Rok modelowyTakie samo dla wszystkich 2027 2027
Waga 9,2 kg °Wartość nieopublikowana przez producenta 8,6 kg °Wartość nieopublikowana przez producentaNajlepszy w porównaniu−600 g
RamaTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
KołaTakie samo dla wszystkich 700c · PRD23 °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c · PRD23 °Wartość nieopublikowana przez producenta
NapędTakie samo dla wszystkich 2×12 2×12
Grupa osprzętu SHIMANO 105 °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO 105 Di2 °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka
Model hamulcówTakie samo dla wszystkich SHIMANO 105 (BR-R7170) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO 105 (BR-R7170) °Wartość nieopublikowana przez producenta
Sztyca Roadmachine Carbon D-Shaped Seatpost Teammachine SLR 01 Gen 5

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Bmc Roadmachine Three

Bmc Roadmachine Three

Bmc Teammachine SLR Two

Bmc Teammachine SLR Two

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Roadmachine Three · Rower szosowy raczej zwrotny, przeciętne wyposażenie.
  • Teammachine SLR Two · Rower szosowy raczej stabilny, raczej wysoki poziom wyposażenia.
Prowadzenie
Bmc Roadmachine Three 27%Bmc Teammachine SLR Two 74%1 rower3 rowery2 rowery1 rower5 rowerów · Bmc Roadmachine Three1 rower1 rower3 rowery2 rowery1 rower1 rower6 rowerów1 rower · Bmc Teammachine SLR Two3 rowery1 rower1 rower1 rower1 rower
ZwinnyStabilny
Bmc Roadmachine ThreeBmc Teammachine SLR Twoinne rowery szosowe endurance

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
Przeznaczenie Endurance °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Rama i widelec1 różnica
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Maks. prześwit na opony 40 mm °Wartość nieopublikowana przez producentaNajlepszy w porównaniu 32 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta−8 mm
OsieTakie samo dla wszystkich Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Roadmachine Gen 3 | Advanced Carbon with Tuned Compliance Concept Endurance | ICS Technology Stealth Cable Routing | Fender Mounts | Integrated Downtube Storage

Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Teammachine SLR Gen 5 | Advanced Carbon with Aerocore Design | ICS Technology Stealth Cable Routing | Full Mount - UDH | TCC Race compliance level | Flat Mount

SuportTakie samo dla wszystkich SHIMANO Press-Fit Bottom Bracket (BB-RS500-PB) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO Press-Fit Bottom Bracket (BB-RS500-PB) °Wartość nieopublikowana przez producenta
Prowadzenie linek W pełni zintegrowane °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Roadmachine Gen 3 | Advanced Carbon with Tuned Compliance Concept Endurance | ICS Technology Stealth Cable Routing | Fender Mounts | Integrated Downtube Storage

–Nie podano
Napęd3 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zmiana biegów Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO 105 (RD-R7100) SHIMANO 105 (ST-R7120)

Elektroniczna, przewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO 105 Di2 (RD-R7150) SHIMANO 105 Di2 (ST-R7170)

Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zęby tarcz korbyTakie samo dla wszystkich SHIMANO 105 (FC-R7100) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO 105 (FC-R7100) °Wartość nieopublikowana przez producenta
KasetaTakie samo dla wszystkich SHIMANO (CS-HG710) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO (CS-HG710) °Wartość nieopublikowana przez producenta
Przerzutka tylna SHIMANO 105 (RD-R7100) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO 105 Di2 (RD-R7150) °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka
Manetki SHIMANO 105 (ST-R7120) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO 105 Di2 (ST-R7170) °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano 105 Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano 105 Disque hydraulique

Koła i opony1 różnica
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta
ObręczeTakie samo dla wszystkich Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
Opony Vittoria Rubino V °Wartość nieopublikowana przez producenta Continental Grand Prix °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kokpit i sztyca2 różnice
Kierownica BMC HB D4 03, 0, 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta BMC HB D4 03, 0, 6 °Wartość nieopublikowana przez producenta
MostekTakie samo dla wszystkich BMC RSM 01 °Wartość nieopublikowana przez producenta BMC RSM 01 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy Roadmachine Carbon D-Shaped Seatpost °Wartość nieopublikowana przez producenta Teammachine SLR 01 Gen 5 °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Roadmachine Three · 54CMTeammachine SLR Two · 56CM
  • Roadmachine Three · 54CM
  • Teammachine SLR Two · 56CM

Stack i reach

530540550560570580590600350360370380390400410420↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Roadmachine Three · 54CM — Reach (mm) 383 · Stack (mm) 570Teammachine SLR Two · 56CM — Reach (mm) 392 · Stack (mm) 565
  • Roadmachine Three · 54CM Roadmachine Three · 54CM — Reach (mm) 383 · Stack (mm) 570
  • Teammachine SLR Two · 56CM Teammachine SLR Two · 56CM — Reach (mm) 392 · Stack (mm) 565
Geometria17 różnic
Rozmiar 54CM 56CM
Reach 383 mm 392 mm +9 mm
Stack 570 mm 565 mm −5 mm
Rura pozioma (efektywna) 546 mm 562 mm +16 mm
Rura podsiodłowa 488 mm 509 mm +21 mm
Rura sterowa 154 mm 165 mm +11 mm
Kąt główki ramy 72,2° 72,3° +0,1°
Kąt rury podsiodłowej 74,2° 73,5° −0,7°
Tylny trójkąt 415 mm 410 mm −5 mm
Rozstaw osi 997 mm 1000 mm +3 mm
Front center 594 mm 599 mm +5 mm
Wysokość przekroku 786 mm 797 mm +11 mm
Obniżenie suportu 75 mm 69 mm −6 mm
Wysokość suportu 261 mm 267 mm +6 mm
Offset widelca 45 mm 43 mm −2 mm
WyprzedzenieTakie samo dla wszystkich 63 mm 63 mm
Mostek 90 mm 100 mm +10 mm
Szerokość kierownicy 390 mm 410 mm +20 mm
Długość korbTakie samo dla wszystkich 170 mm 170 mm

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Bmc Roadmachine Three czy Bmc Teammachine SLR Two: który jest lżejszy?

Bmc Teammachine SLR Two waży 8,6 kg, Bmc Roadmachine Three – 9,2 kg, według producentów.

Jaki osprzęt mają Bmc Roadmachine Three i Bmc Teammachine SLR Two?

Bmc Roadmachine Three: SHIMANO 105. Bmc Teammachine SLR Two: SHIMANO 105 Di2.

Bmc Roadmachine Three czy Bmc Teammachine SLR Two: jaka geometria?

W rozmiarze 54CM Bmc Roadmachine Three ma stack 570 mm przy reachu 383 mm; w rozmiarze 56CM Bmc Teammachine SLR Two ma 565 mm przy 392 mm. Więcej stacku przy tym samym reachu oznacza bardziej wyprostowaną pozycję.

Porównaj inne modele