Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Bmc Teammachine SLR Two vs BH SL1 4.0

Bmc Teammachine SLR Two

Bmc

Teammachine SLR Two

BH SL1 4.0

BH

SL1 4.0

Wysoka półkaKarbon700c2027
Wysoka półkaKarbon700c2026

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (12), wiersz po wierszu.

W skrócie

  • Bmc Teammachine SLR Two to nowszy model (2027).
Najważniejsze4 różnice
Rok modelowy 2027 2026
Waga 8,6 kg °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
RamaTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Koła 700c · PRD23 °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c · Vision Team35 °Wartość nieopublikowana przez producenta
NapędTakie samo dla wszystkich 2×12 2×12
Grupa osprzętuTakie samo dla wszystkich SHIMANO 105 Di2 °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 Di2 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model hamulców SHIMANO 105 (BR-R7170) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 hydraulic °Wartość nieopublikowana przez producenta
Sztyca Teammachine SLR 01 Gen 5 BH Lite 27,2

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Bmc Teammachine SLR Two

Bmc Teammachine SLR Two

BH SL1 4.0

BH SL1 4.0

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Teammachine SLR Two · Rower szosowy raczej stabilny, raczej wysoki poziom wyposażenia.
  • SL1 4.0 · Rower szosowy na bardzo gładki teren, neutralne prowadzenie, raczej wysoki poziom wyposażenia.
Prowadzenie
Bmc Teammachine SLR Two 74%BH SL1 4.0 45%3 rowery5 rowerów4 rowery3 rowery6 rowerów2 rowery4 rowery3 rowery7 rowerów5 rowerów4 rowery10 rowerów2 rowery6 rowerów2 rowery3 rowery · BH SL1 4.03 rowery7 rowerów2 rowery5 rowerów2 rowery7 rowerów5 rowerów7 rowerów2 rowery3 rowery6 rowerów · Bmc Teammachine SLR Two4 rowery3 rowery3 rowery5 rowerów4 rowery4 rowery3 rowery7 rowerów1 rower4 rowery
ZwinnyStabilny
Bmc Teammachine SLR TwoBH SL1 4.0inne rowery szosowe

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Rama i widelec
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Maks. prześwit na opony 32 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Osie Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Teammachine SLR Gen 5 | Advanced Carbon with Aerocore Design | ICS Technology Stealth Cable Routing | Full Mount - UDH | TCC Race compliance level | Flat Mount

–Nie podano
Suport SHIMANO Press-Fit Bottom Bracket (BB-RS500-PB) °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Napęd4 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Elektroniczna, przewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO 105 Di2 (RD-R7150) SHIMANO 105 Di2 (ST-R7170)

Elektroniczna, przewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano 105 Di2 12sp Shimano 105 DI2

Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zęby tarcz korby SHIMANO 105 (FC-R7100) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 52/36 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kaseta SHIMANO (CS-HG710) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 11/34 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Przerzutka tylna SHIMANO 105 Di2 (RD-R7150) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 Di2 12sp °Wartość nieopublikowana przez producenta
Manetki SHIMANO 105 Di2 (ST-R7170) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 DI2 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano 105 Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano 105 Disque hydraulique

Koła i opony1 różnica
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta
ObręczeTakie samo dla wszystkich Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
Opony Continental Grand Prix °Wartość nieopublikowana przez producenta Hutchinson Nitro 700x 28 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Szerokość opon w zestawie–Nie podano 28 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kokpit i sztyca3 różnice
Kierownica BMC HB D4 03, 0, 6 °Wartość nieopublikowana przez producenta BH Lite Compact °Wartość nieopublikowana przez producenta
Mostek BMC RSM 01 °Wartość nieopublikowana przez producenta BH SL °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy Teammachine SLR 01 Gen 5 °Wartość nieopublikowana przez producenta BH Lite 27,2 °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Teammachine SLR Two · 54CMSL1 4.0 · M
  • Teammachine SLR Two · 54CM
  • SL1 4.0 · M

Stack i reach

510520530540550560570580350360370380390400410420↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Teammachine SLR Two · 54CM — Reach (mm) 386 · Stack (mm) 550SL1 4.0 · M — Reach (mm) 384 · Stack (mm) 549
  • Teammachine SLR Two · 54CM Teammachine SLR Two · 54CM — Reach (mm) 386 · Stack (mm) 550
  • SL1 4.0 · M SL1 4.0 · M — Reach (mm) 384 · Stack (mm) 549
Geometria13 różnic
Rozmiar 54CM M
Reach 386 mm 384 mm −2 mm
Stack 550 mm 549 mm −1 mm
Rura pozioma (efektywna) 552 mm 557 mm +5 mm
Rura podsiodłowa 491 mm 463 mm −28 mm
Rura sterowa 149 mm 150 mm +1 mm
Kąt główki ramy 72,3° 73° +0,7°
Kąt rury podsiodłowej 73,5° 72,5° −1°
Tylny trójkątTakie samo dla wszystkich 410 mm 410 mm
Rozstaw osi 989 mm 982 mm −7 mm
Front center 589 mm 580 mm −9 mm
Wysokość przekroku 779 mm –Nie podano
Obniżenie suportu 69 mm 65 mm −4 mm
Wysokość suportu 267 mm 271 mm +4 mm
Offset widelcaTakie samo dla wszystkich 43 mm 43 mm
Wyprzedzenie 63 mm 58 mm −5 mm
Mostek 90 mm –Nie podano
Szerokość kierownicy 390 mm –Nie podano
Długość korb 170 mm –Nie podano

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Jaki osprzęt mają Bmc Teammachine SLR Two i BH SL1 4.0?

Bmc Teammachine SLR Two: SHIMANO 105 Di2. BH SL1 4.0: Shimano 105 Di2.

Bmc Teammachine SLR Two czy BH SL1 4.0: jaka geometria?

W rozmiarze 54CM Bmc Teammachine SLR Two ma stack 550 mm przy reachu 386 mm; w rozmiarze M BH SL1 4.0 ma 549 mm przy 384 mm. Więcej stacku przy tym samym reachu oznacza bardziej wyprostowaną pozycję.

Porównaj inne modele