
Giant Contend Ar 2
Uitvoering Shimano Cues

Giant Contend Ar 2
endurance-racefiets, aluminium frame, 700c-wielen, 2×11-aandrijving, instapniveau uitrusting
Het belangrijkste
- Adviesprijs
- € 1.499
- Modeljaar
- 2026
- Gewicht
- 9,4 kg
- Framemateriaal
- Aluminium
- Wielset
- 700c · Giant S-R2 Disc wheelset, alloy
Material: Aluminium
- Aandrijving
- 2×11
- Groep
- Shimano Cues
- Remmodel
- Shimano BR-U6030
- Zadelpen
- Giant D-Fuse, composite, 14mm offset
Specificaties
Elke waarde komt van de pagina van het merk; ga er met je muis overheen voor de bron en de datum.
Gebruik
- Gebruik
- Endurance
Frame en vork
- Framemateriaal
- Aluminium
- Vork
- Carbon
- Max. bandenvrijheid
- 38 mm
- Assen
- Steekassen
- Trapas
- Shimano BB-RS501
Material: Aluminium
ALUXX-grade aluminum, 12x142mm thru-axle, disc
Aandrijving
- Merk van de groep
- Shimano
- Groep
- Shimano Cues
- Schakelen
- Mechanisch
- Kettingbladen
- 2
- Versnellingen achter
- 11
- Tanden kettingbladen
- Shimano FC-U6030-2, 34/50
- Cassette
- Shimano CS-LG400, 11x39
- Achterderailleur
- Shimano CUES U6020-10
- Schakelaars
- Shimano CUES U6030
Shimano CUES U6020-10 Shimano CUES U6030
Remmen
- Remmen
- Hydraulische schijfrem
- Remmodel
- Shimano BR-U6030
- Remschijf voor
- 160 mm
- Remschijf achter
- 160 mm
Wielen en banden
- Wielmaat
- 700c / 29"
- Wielset
- Giant S-R2 Disc wheelset, alloy
- Velgen
- Aluminium
- Tubeless-ready
- ja
- Banden
- Giant Gavia Fondo 2, tubeless, 700x32c (34mm)
- Gemonteerde bandbreedte
- 32 mm
Cockpit en zadelpen
- Stuur
- Giant Connect
- Stuurpen
- Giant Sport
- Zadelpenmodel
- Giant D-Fuse, composite, 14mm offset
Gewicht
- Gewicht
- 9,4 kg
- Gewogen in maat
- M
Geometrie
- Geometrie in maat
- M
- Stack
- 574 mm
- Reach
- 380 mm
- Balhoofdhoek
- 72 °
- Zithoek
- 73,5 °
- Liggende achtervork
- 422 mm
- Wielbasis
- 1.011 mm
- Trapasverlaging
- 80 mm
Specificaties gelezen bij: giant-bicycles.com
Karakter
De fiets in één oogopslag: het terrein waarvoor hij gemaakt is, zijn rijgedrag, zijn versnellingen en zijn uitrusting, naast de andere fietsen in zijn categorie.
« Racefiets eerder veeleisend, heel stabiel, instapuitrusting, uitrusting voor de prijs beter dan bij 89% van de andere endurance-racefietsen. »
Even thuis op ruw terrein als de meeste andere endurance-racefietsen.
Rustiger bij hoge snelheid dan de meeste andere endurance-racefietsen.
Nog niet genoeg gegevens voor de grafiek ‘Overbrenging’: die vult zich zodra de fiche compleet is.
Uitrustingsniveau
- Argon 18 Equation
- BH SL1 4.5
- Bmc Roadmachine 01 One
- Bmc Roadmachine 01 Three
- Bmc Roadmachine 01 Two
- Bmc Roadmachine One
- Bmc Roadmachine Three
- Cannondale Synapse Carbon 1
- Cannondale Synapse Carbon 2
- Cannondale Synapse Carbon 3
- Cannondale Synapse Carbon 4
- Cannondale Synapse Carbon 5
- Cervélo Caledonia 5
- Cube Attain Pro
- Giant Defy Advanced 0
- Giant Defy Advanced 2
- Giant Defy Advanced Pro 1
- Giant Defy Advanced Pro
- Lapierre Pulsium 5.0
- Lapierre Pulsium 6.0 105 Di2
- Lapierre Pulsium 6.0 Rival Etap AXS
- Lapierre Pulsium 7.0
- Lapierre Pulsium 8.0 Force Etap AXS
- Lapierre Pulsium 8.0 Ultegra Di2
- Lapierre Sensium 2.0
- Liv Avail Advanced Pro 1
- Look 765 Optimum 2
- Orbea Avant H40
- Orbea Avant H45
- Orbea Avant H50
- Scott Addict 20
- Scott Addict 30 105 Di2
- Scott Addict 40 105 Di2
- Scott Addict 50
- Specialized Allez E5 Comp
- Specialized Roubaix SL8 Expert
- Specialized Roubaix SL8 Sport
- Sunn Asphalt Finest
- Sunn Asphalt S1
- Sunn Asphalt S3
- Wilier Garda Disc Miche Reflex
- Wilier Garda Reflex Dx
- Wilier Garda Reflex
- Wilier Garda
- Wilier Granturismo SLR S
- Giant Contend SL 0
- Contend Ar 2
Uitrusting: instapniveau voor zijn categorie.
Uitrustingsscore: 34/100 (frame, groepset, wielen, vering).
Geometrie
6 maten: XS, S, M, M/L, L, XL.
| Geometrie van de Contend Ar 2 per maat | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Reach (mm) | 371 | 375 | 380 | 383 | 392 | 400 |
| Stack (mm) | 539 | 559 | 574 | 595 | 614 | 638 |
| Bovenbuis (effectief) (mm) | 515 | 535 | 550 | 565 | 580 | 595 |
| Zitbuis (mm) | 430 | 465 | 500 | 535 | 555 | 585 |
| Balhoofdbuis (mm) | 115 | 135 | 150 | 170 | 190 | 215 |
| Balhoofdhoek (°) | 71,5 | 71,8 | 72 | 72,5 | 72,5 | 72,5 |
| Zithoek (°) | 75 | 74 | 73,5 | 73 | 73 | 73 |
| Achtervork (mm) | 422 | 422 | 422 | 422 | 422 | 422 |
| Wielbasis (mm) | 994 | 1.003 | 1.011 | 1.015 | 1.031 | 1.046 |
| Front-center (mm) | 585 | 594 | 602 | 606 | 622 | 637 |
| Overstaphoogte (mm) | 727 | 759 | 783 | 810 | 829 | 856 |
| Trapasverzinking (mm) | 80 | 80 | 80 | 80 | 80 | 80 |
| Trapashoogte (mm) | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Voorvorkoffset (mm) | 53 | 53 | 53 | 53 | 53 | 53 |
| Naloop (mm) | 63 | 61 | 60 | 56 | 56 | 56 |
| Stuurpen (mm) | 80 | 90 | 100 | 100 | 110 | 110 |
| Stuurbreedte (mm) | 400 | 400 | 420 | 420 | 440 | 440 |
| Crankarmlengte (mm) | 165 | 165 | 170 | 170 | 173 | 173 |
De reeks
Vergelijkbare racefietsen
Voor wie?
De sporten die het merk noemt, en de functies die daarbij horen.
Fietsen
- Gebruik: Endurance
- Groep: Shimano Cues
- Gewicht: 9,4 kg
- Max. bandenvrijheid: 38 mm
Veelgestelde vragen
Waarvoor is de Giant Contend Ar 2 gemaakt?
Endurance, volgens het merk.
Hoe brede banden passen in de Giant Contend Ar 2?
Tot 38 mm, volgens het merk.
Schakelt de Giant Contend Ar 2 elektronisch?
Mechanisch, volgens het merk.




