Black Friday: aanbiedingen van 6 winkels, voor je vergeleken.

Naar de inhoud

Giant Contend Ar 2 vs Giant Contend SL 0

Giant Contend Ar 2

Giant

Contend Ar 2

Giant Contend SL 0

Giant

Contend SL 0

InstapniveauEnduranceAluminium700c2026
MiddenklasseEnduranceAluminium700c2026

Twee uitvoeringen van de Giant Contend-reeks: 16 verschillen, vooral in de onderdelen.

In het kort

  • Giant Contend Ar 2 kost € 201 minder dan Giant Contend SL 0 (adviesprijs).
  • Giant Contend SL 0 heeft de groep uit het hogere segment: Shimano 105, tegenover Shimano Cues.
Het belangrijkste6 verschillen
Adviesprijs € 1.499 € 1.700 +€ 201
ModeljaarGelijk voor allemaal 2026 2026
Gewicht 9,4 kg –Niet vermeld
FramemateriaalGelijk voor allemaal Aluminium
Zoals vermeld

Material: Aluminium

Aluminium
Zoals vermeld

ALUXX-SL Grade Aluminum 12x142mm Thru-axle, Disc

Wielset 700c · Giant S-R2 Disc wheelset, alloy 700c · Giant ALP Disc 12mm Thru-Axle, 30mm rim depth
Aandrijving 2×11 2×12
Groep Shimano Cues Shimano 105 Hoger segment
Remmodel Shimano BR-U6030 °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano 105 Hydraulic Disc Brake
Zadelpen Giant D-Fuse, composite, 14mm offset AL D-fuse SP-2056, 350mm

Prijzen

De winkels van elk model die naar jouw land leveren, en hun prijzen door de tijd.

Giant Contend Ar 2

Giant Contend Ar 2

Giant Contend SL 0

Giant Contend SL 0

Affiliatelinks: voor jou geen extra kosten ♥

Karakter

De fiets in één oogopslag: het terrein waarvoor hij gemaakt is, zijn rijgedrag, zijn versnellingen en zijn uitrusting, naast de andere fietsen in zijn categorie.

  • Contend Ar 2 · Racefiets eerder veeleisend, heel stabiel, instapuitrusting, uitrusting voor de prijs beter dan bij 89% van de andere endurance-racefietsen.
  • Contend SL 0 · Racefiets voor heel glad terrein, eerder wendbaar, gemiddelde uitrusting, uitrusting voor de prijs beter dan bij 96% van de andere endurance-racefietsen.
Terrein
Giant Contend Ar 2 61%Giant Contend SL 0 7%1 fiets1 fiets · Giant Contend SL 03 fietsen1 fiets2 fietsen2 fietsen4 fietsen3 fietsen1 fiets1 fiets · Giant Contend Ar 23 fietsen6 fietsen1 fiets1 fiets
MakkelijkVeeleisend
Wendbaarheid
Giant Contend Ar 2 91%Giant Contend SL 0 36%1 fiets3 fietsen2 fietsen1 fiets5 fietsen1 fiets · Giant Contend SL 01 fiets1 fiets3 fietsen2 fietsen1 fiets1 fiets6 fietsen3 fietsen2 fietsen · Giant Contend Ar 21 fiets1 fiets
WendbaarStabiel

Uitrustingsniveau

0255075100€ 2.000€ 4.000€ 6.000€ 8.000AdviesprijsUitrustingsscore
  • Argon 18 Equation
  • BH SL1 4.5
  • Bmc Roadmachine 01 One
  • Bmc Roadmachine 01 Three
  • Bmc Roadmachine 01 Two
  • Bmc Roadmachine One
  • Bmc Roadmachine Three
  • Cannondale Synapse Carbon 1
  • Cannondale Synapse Carbon 2
  • Cannondale Synapse Carbon 3
  • Cannondale Synapse Carbon 4
  • Cannondale Synapse Carbon 5
  • Cervélo Caledonia 5
  • Cube Attain Pro
  • Giant Defy Advanced 0
  • Giant Defy Advanced 2
  • Giant Defy Advanced Pro 1
  • Giant Defy Advanced Pro
  • Lapierre Pulsium 5.0
  • Lapierre Pulsium 6.0 105 Di2
  • Lapierre Pulsium 6.0 Rival Etap AXS
  • Lapierre Pulsium 7.0
  • Lapierre Pulsium 8.0 Force Etap AXS
  • Lapierre Pulsium 8.0 Ultegra Di2
  • Lapierre Sensium 2.0
  • Liv Avail Advanced Pro 1
  • Look 765 Optimum 2
  • Orbea Avant H40
  • Orbea Avant H45
  • Orbea Avant H50
  • Scott Addict 20
  • Scott Addict 30 105 Di2
  • Scott Addict 40 105 Di2
  • Scott Addict 50
  • Specialized Allez E5 Comp
  • Specialized Roubaix SL8 Expert
  • Specialized Roubaix SL8 Sport
  • Sunn Asphalt Finest
  • Sunn Asphalt S1
  • Sunn Asphalt S3
  • Wilier Garda Disc Miche Reflex
  • Wilier Garda Reflex Dx
  • Wilier Garda Reflex
  • Wilier Garda
  • Wilier Granturismo SLR S
  • Giant Contend Ar 2
  • Giant Contend SL 0
  • Contend Ar 2Uitrustingsniveau 34/100 · Instapniveau
  • Contend SL 0Uitrustingsniveau 46/100 · Middenklasse
Giant Contend Ar 2Giant Contend SL 0andere endurance-racefietsen

Uitrusting en specs

Elke spec regel voor regel; het hogere segment van een onderdeel is gemarkeerd. De technische groepen zijn ingeklapt.

Gebruik
GebruikGelijk voor allemaal Endurance °Waarde niet gepubliceerd door het merk Endurance °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Frame en vork2 verschillen
VorkGelijk voor allemaal Carbon °Waarde niet gepubliceerd door het merk Carbon
Zoals vermeld

Advanced-Grade Composite, Full Carbon, OverDrive Steerer, 12x100mm thru-axle, Disc

Max. bandenvrijheid 38 mm °Waarde niet gepubliceerd door het merkBeste van de vergelijking 32 mm −6 mm
AssenGelijk voor allemaal Steekassen °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zoals vermeld

ALUXX-grade aluminum, 12x142mm thru-axle, disc

Steekassen
Zoals vermeld

12x142mm thru-axle

Trapas Shimano BB-RS501 °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano, PressFit RS500 °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Aandrijving5 verschillen
Merk van de groepGelijk voor allemaal Shimano Shimano
SchakelenGelijk voor allemaal Mechanisch °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zoals vermeld

Shimano CUES U6020-10 Shimano CUES U6030

Mechanisch
Zoals vermeld

Shifters: Shimano 105

KettingbladenGelijk voor allemaal 2 °Waarde niet gepubliceerd door het merk 2 °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Versnellingen achter 11 °Waarde niet gepubliceerd door het merk 12 °Waarde niet gepubliceerd door het merkBeste van de vergelijking+1
Tanden kettingbladen Shimano FC-U6030-2, 34/50 °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano 105 50/34T
Cassette Shimano CS-LG400, 11x39 °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano 105 11X36T
Achterderailleur Shimano CUES U6020-10 °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano 105 °Waarde niet gepubliceerd door het merkHoger segment
Schakelaars Shimano CUES U6030 °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano 105 °Waarde niet gepubliceerd door het merkHoger segment
Remmen1 verschil
RemmenGelijk voor allemaal Hydraulische schijfrem °Waarde niet gepubliceerd door het merk Hydraulische schijfrem
Zoals vermeld

Shimano 105 Hydraulic Disc Brake

Remschijf voorGelijk voor allemaal 160 mm °Waarde niet gepubliceerd door het merk 160 mm
Remschijf achter 160 mm °Waarde niet gepubliceerd door het merkBeste van de vergelijking 140 mm −20 mm
Wielen en banden2 verschillen
WielmaatGelijk voor allemaal 700c / 29" °Waarde niet gepubliceerd door het merk 700c / 29"
Zoals vermeld

Giant SR 1 700X28C, 60 TPI

VelgenGelijk voor allemaal Aluminium °Waarde niet gepubliceerd door het merk Aluminium °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Velghoogte–Niet vermeld 30 mm
Tubeless-ready ja °Waarde niet gepubliceerd door het merk–Niet vermeld
Banden Giant Gavia Fondo 2, tubeless, 700x32c (34mm) °Waarde niet gepubliceerd door het merk Giant SR 1 700X28C, 60 TPI
Gemonteerde bandbreedte 32 mm °Waarde niet gepubliceerd door het merk 28 mm −4 mm
Cockpit en zadelpen3 verschillen
Stuur Giant Connect °Waarde niet gepubliceerd door het merk Giant Contact (w/Flare) Drop: 125mm / Reach: 72m °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Stuurpen Giant Sport °Waarde niet gepubliceerd door het merk Giant Contact Aerolight °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zadelpenmodel Giant D-Fuse, composite, 14mm offset °Waarde niet gepubliceerd door het merk AL D-fuse SP-2056, 350mm °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Gewicht
Gewogen in maat M –Niet vermeld

° Waarde niet gepubliceerd door het merk

Geometrie

Eén maat per fiets (eerst de maat die het dichtst bij die van de eerste ligt), de verschillen gemeten vanaf de referentiefiets.

Contend Ar 2 · MContend SL 0 · M/L
  • Contend Ar 2 · M
  • Contend SL 0 · M/L

Stack en reach

540550560570580590600610350360370380390400410420↖ RechtopAgressief ↘Reach (mm)Stack (mm)Contend Ar 2 · M — Reach (mm) 380 · Stack (mm) 574Contend SL 0 · M/L — Reach (mm) 383.7 · Stack (mm) 576.6
  • Contend Ar 2 · M Contend Ar 2 · M — Reach (mm) 380 · Stack (mm) 574
  • Contend SL 0 · M/L Contend SL 0 · M/L — Reach (mm) 383.7 · Stack (mm) 576.6
Geometrie16 verschillen
Maat M M/L
Reach 380 mm 384 mm +4 mm
Stack 574 mm 577 mm +3 mm
Bovenbuis (effectief) 550 mm 560 mm +10 mm
Zitbuis 500 mm 515 mm +15 mm
Balhoofdbuis 150 mm 175 mm +25 mm
Balhoofdhoek 72° 72,5° +0,5°
Zithoek 73,5° 73° −0,5°
Achtervork 422 mm 420 mm −2 mm
Wielbasis 1.011 mm 1.010 mm −1 mm
Front-center 602 mm 600 mm −2 mm
Overstaphoogte 783 mm 778 mm −6 mm
Trapasverzinking 80 mm 70 mm −10 mm
Trapashoogte 256 mm 266 mm +10 mm
Voorvorkoffset 53 mm 50 mm −3 mm
Naloop 60 mm 58 mm −2 mm
StuurpenGelijk voor allemaal 100 mm 100 mm
StuurbreedteGelijk voor allemaal 420 mm 420 mm
CrankarmlengteGelijk voor allemaal 170 mm 170 mm

Waar je ze koopt

Veelgestelde vragen

Giant Contend Ar 2 of Giant Contend SL 0: welke is goedkoper?

Giant Contend Ar 2 heeft de laagste adviesprijs: € 1.499, tegenover € 1.700 voor Giant Contend SL 0. De dagprijzen per framemaat staan bij Prijzen.

Met welke groep komen Giant Contend Ar 2 en Giant Contend SL 0?

Giant Contend Ar 2: Shimano Cues. Giant Contend SL 0: Shimano 105.

Giant Contend Ar 2 of Giant Contend SL 0: hoe verschilt de geometrie?

In maat M heeft Giant Contend Ar 2 een stack van 574 mm bij een reach van 380 mm; in maat M/L heeft Giant Contend SL 0 577 mm bij 384 mm. Meer stack bij dezelfde reach betekent een rechtere zithouding.

Vergelijk andere modellen