
Sunn Exact Finest
Uitvoering Shimano Deore

Sunn Exact Finest
crosscountry-mountainbike hardtail, aluminium frame, 29"-wielen, 1×12-aandrijving, instapniveau uitrusting
Het belangrijkste
- Adviesprijs
- € 1.212
- Modeljaar
- 2026
- Gewicht
- 13 kg
- Framemateriaal
- Aluminium
- Vering
- Hardtail, 100 mm
- Vorkmodel
- ROCKSHOX JUDY SILVER TK, POPLOCK, 100MM
- Wielset
- 29" · MACH 1 CROSS R27
- Aandrijving
- 1×12
- Groep
- Shimano Deore
- Remmodel
- SRAM Level 160/160
- Zadelpen
- Vast · AL 6061 27.2X350MM
SHIMANO DEORE RD-M6100 SHADOW +, 12V / SHIMANO DEORE SL-M6100 12V
Specificaties
Elke waarde komt van de pagina van het merk; ga er met je muis overheen voor de bron en de datum.
Gebruik
- Discipline
- Crosscountry
- Vering
- Hardtail
Frame en vork
- Framemateriaal
- Aluminium
- Assen
- Steekassen
EXACT 29”, POSTMOUNT, 12X142
Vering
- Veerweg voor
- 100 mm
- Vorkmodel
- ROCKSHOX JUDY SILVER TK, POPLOCK, 100MM
Aandrijving
- Merk van de groep
- Shimano
- Groep
- Shimano Deore
- Schakelen
- Mechanisch
- Kettingbladen
- 1
- Versnellingen achter
- 12
- Tanden kettingbladen
- Shimano FC-MT511-1 32T
- Cassette
- SHIMANO DEORE CS-M6100 12V 10-51T
- Achterderailleur
- SHIMANO DEORE RD-M6100 SHADOW +, 12V
SHIMANO DEORE RD-M6100 SHADOW +, 12V
SHIMANO DEORE RD-M6100 SHADOW +, 12V / SHIMANO DEORE SL-M6100 12V
SHIMANO DEORE SL-M6100 12V
Remmen
- Remmen
- Hydraulische schijfrem
- Remmodel
- SRAM Level 160/160
SRAM Level Disque hydraulique
Wielen en banden
- Wielmaat
- 700c / 29"
- Wielset
- MACH 1 CROSS R27
- Velgen
- Aluminium
- Banden
- MAXXIS REKON RACE 29X2.25
- Gemonteerde bandbreedte
- 2,3 mm
Cockpit en zadelpen
- Zadelpen
- Vast
- Stuur
- ALLOY 31.8, 75MM
- Stuurpen
- ALLOY 31.8, 75MM
- Zadelpenmodel
- AL 6061 27.2X350MM
Gewicht
- Gewicht
- 13 kg
Geometrie
- Geometrie in maat
- M
- Stack
- 613 mm
- Reach
- 413 mm
- Balhoofdhoek
- 69 °
- Zithoek
- 73 °
- Liggende achtervork
- 435 mm
- Wielbasis
- 1.115 mm
Specificaties gelezen bij: sunn.fr
Karakter
De fiets in één oogopslag: het terrein waarvoor hij gemaakt is, zijn rijgedrag, zijn versnellingen en zijn uitrusting, naast de andere fietsen in zijn categorie.
« Mountainbike voor heel glad terrein, eerder stabiel, korte overbrenging, instapuitrusting, uitrusting voor de prijs beter dan bij 88% van de andere crosscountry-mountainbikes. »
Gemaakt voor glad terrein, meer dan andere crosscountry-mountainbikes.
Rustiger bij hoge snelheid dan de meeste andere crosscountry-mountainbikes.
Overbrenging
- Deze fiets: Exact Finest7 km/h - 34 km/h
- Gemiddelde van andere crosscountry-mountainbikes8 km/h - 39 km/h
Van 7 km/h in de lichtste versnelling tot 34 km/h in de zwaarste.
Uitrustingsniveau
- BH Lynx Race 3.0
- BH Lynx Race 4.0
- BH Lynx Race 6.0
- BH Lynx Race 6.5
- BH Lynx Race 7.0
- BH Lynx Race 8.0
- BH Lynx Race 8.5
- BH Lynx Race 9.0
- BH Lynx Race 9.2
- BH Lynx Sls 6.5
- BH Lynx Sls 7.0
- BH Lynx Sls 7.5
- BH Lynx Sls 8.0
- BH Lynx Sls 8.5
- BH Ultimate 6.0
- BH Ultimate 6.5
- BH Ultimate 7.0
- BH Ultimate 7.5
- BH Ultimate 8.0
- Bmc Twostroke 01 One
- Giant Anthem Advanced SL 0
- Giant Anthem Advanced SL 3
- Lapierre Prorace 1.9
- Lapierre Prorace 2.9
- Lapierre Prorace 3.9
- Lapierre Prorace 4.9
- Lapierre Prorace Cf 5.9
- Lapierre Prorace Cf 7.9
- Lapierre Xr 10.9
- Lapierre Xr 5.9
- Lapierre Xr 6.9
- Lapierre Xr 7.9
- Lapierre Xr 8.9
- Merida Big Nine
- Merida Big Nine
- Merida Ninety Six 400
- Merida Ninety-six
- Mondraker F-Podium R Fiamma
- Mondraker F-Podium R Flamme
- Mondraker F-Podium R
- Mondraker F-Podium Rr SL
- Mondraker F-Podium Rr
- Mondraker Podium Rr SL
- Mondraker Podium Rr
- Orbea Alma M-ltd
- Orbea Oiz M20
- Scott Scale 20 Deore Rd-m6200 12s
- Scott Scale 50
- Scott Scale 60
- Scott Scale 920
- Scott Scale RC World Cup
- Scott Spark RC Comp
- Scott Spark RC Expert
- Scott Spark RC Pro
- Scott Spark RC Team Issue
- Scott Spark Rc Team S1000
- Specialized Epic 8 Comp Evo
- Specialized Epic 8 Comp
- Specialized Epic 8 Expert
- Specialized Epic Hardtail Comp
- Sunn Shamann Dc S1
- Sunn Shamann Dc S2
- Sunn Shamann XC Finest
- Sunn Shamann XC S1
- Sunn Exact S1
- Sunn Exact S2
- Sunn Exact S3
- Exact Finest
Uitrusting: instapniveau voor zijn categorie.
Uitrustingsscore: 34/100 (frame, groepset, wielen, vering).
Geometrie
3 maten: S, M, L.
| Geometrie van de Exact Finest per maat | |||
|---|---|---|---|
| Reach (mm) | 385 | 413 | 440 |
| Stack (mm) | 608 | 613 | 622 |
| Bovenbuis (effectief) (mm) | 570 | 600 | 630 |
| Zitbuis (mm) | 400 | 450 | 500 |
| Balhoofdbuis (mm) | 105 | 110 | 120 |
| Balhoofdhoek (°) | 69 | 69 | 69 |
| Zithoek (°) | 73 | 73 | 73 |
| Achtervork (mm) | 435 | 435 | 435 |
| Wielbasis (mm) | 1.085 | 1.115 | 1.146 |
| Front-center (mm) | 655 | 685 | 716 |
| Overstaphoogte (mm) | 783 | 815 | 846 |
| Naloop (mm) | 129 | 129 | 128 |
De reeks
Vergelijkbare mountainbikes
Voor wie?
De sporten die het merk noemt, en de functies die daarbij horen.
Fietsen
- Discipline: Crosscountry
- Vering: Hardtail
- Veerweg voor: 100 mm
- Wielmaat: 700c / 29"
Veelgestelde vragen
Is de Sunn Exact Finest een hardtail of een fully?
Hardtail, volgens het merk.
Hoeveel veerweg heeft de vork van de Sunn Exact Finest?
100 mm, volgens het merk.
Heeft de Sunn Exact Finest een dropperpost?
Zadelpen: Vast, volgens het merk.





