
Orbea Oiz M20
Uitvoering Shimano XT

Orbea Oiz M20
crosscountry-mountainbike fully, carbon frame, 29"-wielen, 1×12-aandrijving, hogere klasse uitrusting
Het belangrijkste
- Adviesprijs
- € 4.799
- Modeljaar
- 2027
- Framemateriaal
- Carbon
- Vering
- Fully, 120 mm
- Vorkmodel
- FOX 34 SL FACTORY - GRIP SL 120 mm
- Demper
- FOX FLOAT SL FACTORY 190x45 mm
Material: Carbon
Type de Suspension: Tout Suspendu
- Wielset
- 29" · OQUO MP28PRO (29"Front / 29"Rear)
- Aandrijving
- 1×12
- Groep
- Shimano XT
- Remmodel
- Shimano MT600
- Zadelpen
- Vast · OC Mountain Control MC22
Specificaties
Elke waarde komt van de pagina van het merk; ga er met je muis overheen voor de bron en de datum.
Gebruik
- Discipline
- Crosscountry
- Vering
- Fully
Type de Suspension: Tout Suspendu
Frame en vork
- Framemateriaal
- Carbon
- Trapas
- BSA, 73mm, threaded
Material: Carbon
Vering
- Veerweg voor
- 120 mm
- Vorkmodel
- FOX 34 SL FACTORY - GRIP SL 120 mm
- Demper
- FOX FLOAT SL FACTORY 190x45 mm
Aandrijving
- Merk van de groep
- Shimano
- Groep
- Shimano XT
- Schakelen
- Mechanisch
- Kettingbladen
- 1
- Versnellingen achter
- 12
- Tanden kettingbladen
- Shimano XT M8200 34T
- Cassette
- Shimano CS-M8200 10-51t 12-Speed
- Achterderailleur
- Shimano XT M8200 SGS Shadow Plus
- Schakelaars
- Shimano XT M8200 I-Spec EV
Antriebsmarke: Shimano
Shimano XT M8200 SGS Shadow Plus Shimano XT M8200 I-Spec EV
Remmen
- Remmen
- Hydraulische schijfrem
- Remmodel
- Shimano MT600
Wielen en banden
- Wielmaat
- 700c / 29"
- Wielset
- OQUO MP28PRO (29"Front / 29"Rear)
- Banden
- Maxxis Rekon Race EXO TR
Cockpit en zadelpen
- Zadelpen
- Vast
- Stuur
- OC Handlebar MP30
- Stuurpen
- OC Mountain Performance 21, -6º
- Zadelpenmodel
- OC Mountain Control MC22
Gewicht
- Gewicht
- Wordt bijgewerkt
Geometrie
- Geometrie in maat
- M
- Stack
- 595,5 mm
- Reach
- 450 mm
- Balhoofdhoek
- 66,8 °
- Zithoek
- 76,7 °
- Liggende achtervork
- 430 mm
- Wielbasis
- 1.163 mm
- Trapasverlaging
- 42 mm
Specificaties gelezen bij: orbea.com
Karakter
De fiets in één oogopslag: het terrein waarvoor hij gemaakt is, zijn rijgedrag, zijn versnellingen en zijn uitrusting, naast de andere fietsen in zijn categorie.
« Mountainbike eerder veeleisend, eerder stabiel, eerder hoogwaardige uitrusting. »
Even thuis op ruw terrein als de meeste andere crosscountry-mountainbikes.
Tussen wendbaar en stabiel, zoals de meeste andere crosscountry-mountainbikes.
Nog niet genoeg gegevens voor de grafiek ‘Overbrenging’: die vult zich zodra de fiche compleet is.
Uitrustingsniveau
- BH Lynx Race 3.0
- BH Lynx Race 4.0
- BH Lynx Race 6.0
- BH Lynx Race 6.5
- BH Lynx Race 7.0
- BH Lynx Race 8.0
- BH Lynx Race 8.5
- BH Lynx Race 9.0
- BH Lynx Race 9.2
- BH Lynx Sls 6.5
- BH Lynx Sls 7.0
- BH Lynx Sls 7.5
- BH Lynx Sls 8.0
- BH Lynx Sls 8.5
- BH Ultimate 6.0
- BH Ultimate 6.5
- BH Ultimate 7.0
- BH Ultimate 7.5
- BH Ultimate 8.0
- Bmc Twostroke 01 One
- Giant Anthem Advanced SL 0
- Giant Anthem Advanced SL 3
- Lapierre Prorace 1.9
- Lapierre Prorace 2.9
- Lapierre Prorace 3.9
- Lapierre Prorace 4.9
- Lapierre Prorace Cf 5.9
- Lapierre Prorace Cf 7.9
- Lapierre Xr 10.9
- Lapierre Xr 5.9
- Lapierre Xr 6.9
- Lapierre Xr 7.9
- Lapierre Xr 8.9
- Merida Big Nine
- Merida Big Nine
- Merida Ninety Six 400
- Merida Ninety-six
- Mondraker F-Podium R Fiamma
- Mondraker F-Podium R Flamme
- Mondraker F-Podium R
- Mondraker F-Podium Rr SL
- Mondraker F-Podium Rr
- Mondraker Podium Rr SL
- Mondraker Podium Rr
- Orbea Alma M-ltd
- Scott Scale 20 Deore Rd-m6200 12s
- Scott Scale 50
- Scott Scale 60
- Scott Scale 920
- Scott Scale RC World Cup
- Scott Spark RC Comp
- Scott Spark RC Expert
- Scott Spark RC Pro
- Scott Spark RC Team Issue
- Scott Spark Rc Team S1000
- Specialized Epic 8 Comp Evo
- Specialized Epic 8 Comp
- Specialized Epic 8 Expert
- Specialized Epic Hardtail Comp
- Sunn Exact Finest
- Sunn Exact S1
- Sunn Exact S2
- Sunn Exact S3
- Sunn Shamann Dc S1
- Sunn Shamann Dc S2
- Sunn Shamann XC Finest
- Sunn Shamann XC S1
- Oiz M20
Uitrusting: hogere klasse voor zijn categorie.
Uitrustingsscore: 66/100 (frame, groepset, wielen, vering).
Geometrie
4 maten: S, M, L, XL.
| Geometrie van de Oiz M20 per maat | ||||
|---|---|---|---|---|
| Reach (mm) | 425 | 450 | 472 | 495 |
| Stack (mm) | 596 | 596 | 605 | 619 |
| Bovenbuis (effectief) (mm) | 563 | 591 | 616 | 642 |
| Zitbuis (mm) | 405 | 430 | 455 | 480 |
| Balhoofdbuis (mm) | 90 | 90 | 100 | 115 |
| Balhoofdhoek (°) | 66,8 | 66,8 | 66,8 | 66,8 |
| Zithoek (°) | 77 | 76,7 | 76,6 | 76,7 |
| Achtervork (mm) | 430 | 430 | 430 | 430 |
| Wielbasis (mm) | 1.138 | 1.163 | 1.189 | 1.217 |
| Front-center (mm) | 711 | 736 | 762 | 790 |
| Overstaphoogte (mm) | 773 | 775 | 779 | 785 |
| Trapasverzinking (mm) | 42 | 42 | 42 | 42 |
| Trapashoogte (mm) | 335 | 335 | 335 | 335 |
| Voorvorkoffset (mm) | 44 | 44 | 44 | 44 |
| Naloop (mm) | 113 | 113 | 113 | 114 |
De reeks
Vergelijkbare mountainbikes
Voor wie?
De sporten die het merk noemt, en de functies die daarbij horen.
Fietsen
- Discipline: Crosscountry
- Vering: Fully
- Veerweg voor: 120 mm
- Wielmaat: 700c / 29"
Veelgestelde vragen
Is de Orbea Oiz M20 een hardtail of een fully?
Fully, volgens het merk.
Hoeveel veerweg heeft de vork van de Orbea Oiz M20?
120 mm, volgens het merk.
Heeft de Orbea Oiz M20 een dropperpost?
Zadelpen: Vast, volgens het merk.





