Black Friday: aanbiedingen van 6 winkels, voor je vergeleken.

Naar de inhoud

Orbea Oiz M20 vs BH Lynx Sls 6.5

Orbea Oiz M20

Orbea

Oiz M20

BH Lynx Sls 6.5

BH

Lynx Sls 6.5

Hogere klasseCrosscountryFullyCarbon2027
MiddenklasseCrosscountryFullyCarbon2026

Dicht bij elkaar qua specs en adviesprijs: hier zijn hun 18 verschillen, regel voor regel.

In het kort

  • BH Lynx Sls 6.5 kost € 100 minder dan Orbea Oiz M20 (adviesprijs).
  • Orbea Oiz M20 heeft de groep uit het hogere segment: Shimano XT, tegenover Shimano XT, Deore.
  • Orbea Oiz M20 heeft 10 mm meer veerweg voor dan BH Lynx Sls 6.5.
  • Orbea Oiz M20 is het nieuwere model (2027).
Het belangrijkste9 verschillen
Adviesprijs € 4.799 € 4.699 −€ 100
Modeljaar 2027 2026
FramemateriaalGelijk voor allemaal Carbon
Zoals vermeld

Material: Carbon

Carbon °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Vering Fully, 120 mm
Zoals vermeld

Type de Suspension: Tout Suspendu

Fully, 110 / 80 mm °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Vorkmodel FOX 34 SL FACTORY - GRIP SL 120 mm FOX 34SL Performance PTL 2P °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Demper FOX FLOAT SL FACTORY 190x45 mm °Waarde niet gepubliceerd door het merkHoger segment FOX Float SL Performance PTL 2P 190x40 °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Wielset 29" · OQUO MP28PRO (29"Front / 29"Rear) °Waarde niet gepubliceerd door het merk 29" · Race Face Aeffect 32H 27mm internal °Waarde niet gepubliceerd door het merk
AandrijvingGelijk voor allemaal 1×12 1×12
Groep Shimano XT Hoger segment Shimano XT, Deore °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Remmodel Shimano MT600 °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano Deore °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zadelpen Vast · OC Mountain Control MC22 °Waarde niet gepubliceerd door het merk Vast · XFusion Manic 31,6mm, 125mm °Waarde niet gepubliceerd door het merk

Prijzen

De winkels van elk model die naar jouw land leveren, en hun prijzen door de tijd.

Orbea Oiz M20

Orbea Oiz M20

BH Lynx Sls 6.5

BH Lynx Sls 6.5

Affiliatelinks: voor jou geen extra kosten ♥

Karakter

De fiets in één oogopslag: het terrein waarvoor hij gemaakt is, zijn rijgedrag, zijn versnellingen en zijn uitrusting, naast de andere fietsen in zijn categorie.

  • Oiz M20 · Mountainbike eerder veeleisend, eerder stabiel, eerder hoogwaardige uitrusting.
  • Lynx Sls 6.5 · Mountainbike allround, neutraal stuurgedrag, gemiddelde uitrusting.
Terrein
Orbea Oiz M20 62%BH Lynx Sls 6.5 53%3 fietsen1 fiets6 fietsen6 fietsen2 fietsen2 fietsen2 fietsen2 fietsen2 fietsen2 fietsen2 fietsen2 fietsen2 fietsen2 fietsen1 fiets2 fietsen1 fiets5 fietsen · BH Lynx Sls 6.51 fiets3 fietsen2 fietsen · Orbea Oiz M202 fietsen1 fiets4 fietsen1 fiets2 fietsen5 fietsen4 fietsen2 fietsen2 fietsen1 fiets5 fietsen1 fiets
MakkelijkVeeleisend
Wendbaarheid
Orbea Oiz M20 60%BH Lynx Sls 6.5 48%4 fietsen1 fiets2 fietsen2 fietsen2 fietsen2 fietsen1 fiets7 fietsen1 fiets2 fietsen5 fietsen · BH Lynx Sls 6.51 fiets2 fietsen1 fiets2 fietsen · Orbea Oiz M201 fiets2 fietsen1 fiets1 fiets5 fietsen2 fietsen2 fietsen2 fietsen3 fietsen1 fiets
WendbaarStabiel

Uitrustingsniveau

0255075100€ 2.500€ 5.000€ 7.500€ 10.000€ 12.500AdviesprijsUitrustingsscore
  • BH Lynx Race 3.0
  • BH Lynx Race 4.0
  • BH Lynx Race 6.0
  • BH Lynx Race 6.5
  • BH Lynx Race 7.0
  • BH Lynx Race 8.0
  • BH Lynx Race 8.5
  • BH Lynx Race 9.0
  • BH Lynx Race 9.2
  • BH Lynx Sls 7.0
  • BH Lynx Sls 7.5
  • BH Lynx Sls 8.0
  • BH Lynx Sls 8.5
  • BH Ultimate 6.0
  • BH Ultimate 6.5
  • BH Ultimate 7.0
  • BH Ultimate 7.5
  • BH Ultimate 8.0
  • Bmc Twostroke 01 One
  • Giant Anthem Advanced SL 0
  • Giant Anthem Advanced SL 3
  • Lapierre Prorace 1.9
  • Lapierre Prorace 2.9
  • Lapierre Prorace 3.9
  • Lapierre Prorace 4.9
  • Lapierre Prorace Cf 5.9
  • Lapierre Prorace Cf 7.9
  • Lapierre Xr 10.9
  • Lapierre Xr 5.9
  • Lapierre Xr 6.9
  • Lapierre Xr 7.9
  • Lapierre Xr 8.9
  • Merida Big Nine
  • Merida Ninety Six 400
  • Merida Ninety-six
  • Mondraker F-Podium R Fiamma
  • Mondraker F-Podium R Flamme
  • Mondraker F-Podium R
  • Mondraker F-Podium Rr SL
  • Mondraker F-Podium Rr
  • Mondraker Podium Rr SL
  • Mondraker Podium Rr
  • Orbea Alma M-ltd
  • Scott Scale 20 Deore Rd-m6200 12s
  • Scott Scale 50
  • Scott Scale 60
  • Scott Scale 920
  • Scott Scale RC World Cup
  • Scott Spark RC Comp
  • Scott Spark RC Expert
  • Scott Spark RC Pro
  • Scott Spark RC Team Issue
  • Scott Spark Rc Team S1000
  • Specialized Epic 8 Comp Evo
  • Specialized Epic 8 Comp
  • Specialized Epic 8 Expert
  • Specialized Epic Hardtail Comp
  • Sunn Exact Finest
  • Sunn Exact S1
  • Sunn Exact S2
  • Sunn Exact S3
  • Sunn Shamann Dc S1
  • Sunn Shamann Dc S2
  • Sunn Shamann XC Finest
  • Sunn Shamann XC S1
  • Orbea Oiz M20
  • BH Lynx Sls 6.5
  • Oiz M20Uitrustingsniveau 66/100 · Hogere klasse
  • Lynx Sls 6.5Uitrustingsniveau 52/100 · Middenklasse
Orbea Oiz M20BH Lynx Sls 6.5andere crosscountry-mountainbikes

Uitrusting en specs

Elke spec regel voor regel; het hogere segment van een onderdeel is gemarkeerd. De technische groepen zijn ingeklapt.

Gebruik
DisciplineGelijk voor allemaal Crosscountry Crosscountry °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Frame en vork1 verschil
Trapas BSA, 73mm, threaded °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano PF92 °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Vering1 verschil
Veerweg voor 120 mm 110 mm °Waarde niet gepubliceerd door het merk−10 mm
Veerweg achter–Niet vermeld 80 mm °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Aandrijving4 verschillen
Merk van de groepGelijk voor allemaal Shimano
Zoals vermeld

Antriebsmarke: Shimano

Shimano °Waarde niet gepubliceerd door het merk
SchakelenGelijk voor allemaal Mechanisch °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zoals vermeld

Shimano XT M8200 SGS Shadow Plus Shimano XT M8200 I-Spec EV

Mechanisch °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zoals vermeld

Shimano XT 12sp Shimano Deore

KettingbladenGelijk voor allemaal 1 °Waarde niet gepubliceerd door het merk 1 °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Versnellingen achterGelijk voor allemaal 12 12 °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Tanden kettingbladen Shimano XT M8200 34T °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano MT5101 175mm, 32T, 55mm °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Cassette Shimano CS-M8200 10-51t 12-Speed °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano Deore 10/51 °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Achterderailleur Shimano XT M8200 SGS Shadow Plus °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano XT 12sp °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Schakelaars Shimano XT M8200 I-Spec EV °Waarde niet gepubliceerd door het merkHoger segment Shimano Deore °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Remmen
RemmenGelijk voor allemaal Hydraulische schijfrem °Waarde niet gepubliceerd door het merk Hydraulische schijfrem °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zoals vermeld

Shimano Deore Disque hydraulique

Wielen en banden1 verschil
WielmaatGelijk voor allemaal 700c / 29" 700c / 29" °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Velgen–Niet vermeld Aluminium °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Banden Maxxis Rekon Race EXO TR °Waarde niet gepubliceerd door het merk Pirelli Scorpion XCM2.4SP FR/ Pirelli Scorpion XCH2.4SP R °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Cockpit en zadelpen3 verschillen
Stuurbreedte–Niet vermeld 780 mm °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Stuur OC Handlebar MP30 °Waarde niet gepubliceerd door het merk Lite 31,8mm 780mm 9º °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Stuurpen OC Mountain Performance 21, -6º °Waarde niet gepubliceerd door het merk FIT Race EVO 60mm 31,8mm 6º °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zadelpenmodel OC Mountain Control MC22 °Waarde niet gepubliceerd door het merk XFusion Manic 31,6mm, 125mm °Waarde niet gepubliceerd door het merk

° Waarde niet gepubliceerd door het merk

Geometrie

Eén maat per fiets (eerst de maat die het dichtst bij die van de eerste ligt), de verschillen gemeten vanaf de referentiefiets.

Oiz M20 · MLynx Sls 6.5 · M
  • Oiz M20 · M
  • Lynx Sls 6.5 · M

Stack en reach

560570580590600610620630410420430440450460470480↖ RechtopAgressief ↘Reach (mm)Stack (mm)Oiz M20 · M — Reach (mm) 450 · Stack (mm) 595.5Lynx Sls 6.5 · M — Reach (mm) 445 · Stack (mm) 590.6
  • Oiz M20 · M Oiz M20 · M — Reach (mm) 450 · Stack (mm) 595.5
  • Lynx Sls 6.5 · M Lynx Sls 6.5 · M — Reach (mm) 445 · Stack (mm) 590.6
Geometrie13 verschillen
MaatGelijk voor allemaal M M
Reach 450 mm 445 mm −5 mm
Stack 596 mm 591 mm −5 mm
Bovenbuis (effectief) 591 mm 592 mm +1 mm
Zitbuis 430 mm 440 mm +10 mm
BalhoofdbuisGelijk voor allemaal 90 mm 90 mm
Balhoofdhoek 66,8° 67° +0,2°
Zithoek 76,7° 76° −0,7°
Achtervork 430 mm 426 mm −4 mm
Wielbasis 1.163 mm 1.149 mm −14 mm
Front-center 736 mm 724 mm −12 mm
Overstaphoogte 775 mm –Niet vermeld
Trapasverzinking 42 mm 50 mm +8 mm
Trapashoogte 335 mm 324 mm −11 mm
Voorvorkoffset 44 mm 48 mm +4 mm
Naloop 113 mm 107 mm −6 mm

Waar je ze koopt

Veelgestelde vragen

Orbea Oiz M20 of BH Lynx Sls 6.5: welke is goedkoper?

BH Lynx Sls 6.5 heeft de laagste adviesprijs: € 4.699, tegenover € 4.799 voor Orbea Oiz M20. De dagprijzen per framemaat staan bij Prijzen.

Met welke groep komen Orbea Oiz M20 en BH Lynx Sls 6.5?

Orbea Oiz M20: Shimano XT. BH Lynx Sls 6.5: Shimano XT, Deore.

Orbea Oiz M20 of BH Lynx Sls 6.5: hoe verschilt de geometrie?

In maat M heeft Orbea Oiz M20 een stack van 596 mm bij een reach van 450 mm; in maat M heeft BH Lynx Sls 6.5 591 mm bij 445 mm. Meer stack bij dezelfde reach betekent een rechtere zithouding.

Vergelijk andere modellen