Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Sunn Venture: porównanie wszystkich wersji

Venture S2

PodstawowyPrzygoda i bikepackingAluminium700c2026

Venture S1

PodstawowyPrzygoda i bikepackingAluminium700c2026

Venture Finest

PodstawowyPrzygoda i bikepackingAluminium700c2026

Venture Air S2

Wysoka półkaKarbon700c

Wszystkie wersje serii (6) obok siebie, od najniższej ceny katalogowej: co zmienia każdy kolejny stopień.

Wybierz wersje do porównania (maks. 4)

W skrócie

  • Sunn Venture Air S2 waży o 1,05 kg mniej niż Sunn Venture S2 (dane producentów).
  • Sunn Venture Air S2 ma osprzęt z wyższej półki: SRAM Apex AXS, wobec Shimano Cues DU6000.
Najważniejsze7 różnic
Rok modelowy 2026 2026 2026 –Nie podano
Waga 10,3 kg 9,9 kg −400 g 9,8 kg −500 g 9,25 kg Najlepszy w porównaniu−1,05 kg
Rama Aluminium
Tak jak podano

ALLOY 6013 EDGE TUBING

Aluminium
Tak jak podano

ALLOY 6013 EDGE TUBING

Aluminium
Tak jak podano

ALLOY 6013 EDGE TUBING

Karbon
Tak jak podano

FULL CARBON HM

Koła 700c · Mach1 Cross R23 28T
Tak jak podano

MACH1 CROSS R23 21c 28T, taille 700

700c · Mach1 Wookx 25 tubeless
Tak jak podano

Mach1 Wookx 25 tubeless, taille 700

700c · DT Swiss GR 1600 tubeless ready 700c 700c · Mach1 Wookx 25 tubeless
Tak jak podano

MACH1 WOOKX 25 tubeless, taille 700

Napęd 1×10 2×12 2×12 1×12
Grupa osprzętu Shimano Cues DU6000
Tak jak podano

SHIMANO CUES DU6000 GS/SHADOW 10V

Shimano GRX RX820 Shimano GRX RX822
Tak jak podano

Shimano GRX RX820/RX822, 12 vitesses (dérailleur arrière RX822)

SRAM Apex AXS Wyższa półka
Model hamulców Shimano Cues BR-U6030 Shimano GRX BR-RX410 Shimano GRX BR-RX820 SRAM Apex XPLR Wyższa półka
Sztyca Sztywna · BRUTE ALU 27,2X300MM (S), 27,2X350MM (M/L/XL) °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywna · BRUTE CARBON 27,2X300MM (S/M), 27,2X350MM (L/XL) °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywna · BRUTE CARBON 27,2X300MM (S/M), 27,2X350MM (L/XL) °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Sunn Venture S2

Sunn Venture S2

Sunn Venture S1

Sunn Venture S1

Sunn Venture Finest

Sunn Venture Finest

Sunn Venture Air S2

Sunn Venture Air S2

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Venture S2 · Rower gravelowy raczej do trudnego terenu, krótkie przełożenia, wyposażenie podstawowe.
  • Venture S1 · Rower gravelowy raczej do trudnego terenu, wyposażenie podstawowe.
  • Venture Finest · Rower gravelowy raczej do trudnego terenu, wyposażenie podstawowe.
  • Venture Air S2 · Rower gravelowy, rama z karbon, koła 700c, napęd 1×12, wyposażenie wysoka półka
Teren
Sunn Venture S2 63%Sunn Venture S1 63%Sunn Venture Finest 63%1 rower1 rower2 rowery5 rowerów · Sunn Venture S2 · Sunn Venture S1 · Sunn Venture Finest2 rowery
ŁatwyWymagający

Przełożenia

Prędkość na najlżejszym i najcięższym przełożeniu przy 90 obr./min: niżej po lewej – łatwiej pod górę, wyżej po prawej – szybciej.

  • Sunn Venture S210 km/h - 44 km/h
Najlżejsze przełożenie (podjazd)Najcięższe przełożenie (zjazd)
Sunn Venture S2Sunn Venture S1Sunn Venture FinestSunn Venture Air S2inne rowery gravelowe przygoda i bikepacking

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
Przeznaczenie Przygoda i bikepacking
Tak jak podano

Un cadre taillé pour l’évasion ; amateurs de bikepacking

Przygoda i bikepacking
Tak jak podano

Un cadre taillé pour l’évasion ; amateurs de bikepacking

Przygoda i bikepacking
Tak jak podano

Un cadre taillé pour l’évasion ; amateurs de bikepacking

–Nie podano
Amortyzacja Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Rama i widelec
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon
Tak jak podano

FULL CARBON HM

Karbon
Tak jak podano

FULL CARBON HM

Karbon
Tak jak podano

FULL CARBON HM

Karbon
Tak jak podano

FULL CARBON HM

Maks. prześwit na opony–Nie podano–Nie podano–Nie podano 50 mm
Prowadzenie linekTakie samo dla wszystkich Wewnętrzne
Tak jak podano

FULL INTERNAL CABLE ROUTING

Wewnętrzne
Tak jak podano

FULL INTERNAL CABLE ROUTING

Wewnętrzne
Tak jak podano

FULL INTERNAL CABLE ROUTING

Wewnętrzne
Tak jak podano

FULL INTERNAL CABLE ROUTING

Napęd7 różnic
Producent osprzętu Shimano
Tak jak podano

SHIMANO CUES DU6000 GS/SHADOW 10V

Shimano
Tak jak podano

Shimano GRX RX820 12V

Shimano
Tak jak podano

Shimano GRX RX820/RX822, 12 vitesses (dérailleur arrière RX822)

SRAM
Tak jak podano

SRAM APEX AXS 12V

Zmiana biegów Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO CUES DU6000 GS/SHADOW 10V

Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO GRX RX820 12V AR SHIMANO GRX RX820 2V AV

Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO GRX RX822 12V AR SHIMANO GRX RX820 2V AV

Elektroniczna, bezprzewodowa
Tarcze korby 1 2 +1 2 +1 1
Biegi z tyłu 10 12 Najlepszy w porównaniu+2 12 Najlepszy w porównaniu+2 12 Najlepszy w porównaniu+2
Zęby tarcz korby FSA OMEGA MEGAEXO AGX+ 40T 165MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO GRX RX610 30X46T 165MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO GRX RX820 31X48T 170MM °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Kaseta Shimano CS-LG300 11-48 10v Shimano 105 R7101 11-36 12v Wyższa półka Shimano 105 R7101 11-36 12v Wyższa półka SRAM Apex XPLR PG1231 11-44 12v
Przerzutka tylna SHIMANO CUES DU6000 GS/SHADOW 10V °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO GRX RX820 12V AR SHIMANO GRX RX820 2V AV °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO GRX RX822 12V AR SHIMANO GRX RX820 2V AV °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Hamulce
Hamulce Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano CUES Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX 400 Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX 800 Disque hydraulique

–Nie podano
Tarcza przedniaTakie samo dla wszystkich 160 mm 160 mm 160 mm 160 mm
Tarcza tylnaTakie samo dla wszystkich 160 mm 160 mm 160 mm 160 mm
Koła i opony1 różnica
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" 700c / 29" 700c / 29" 700c / 29"
Obręcze Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Gotowe na tubeless–Nie podano tak °Wartość nieopublikowana przez producenta tak °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Opony Hutchinson Touareg Reinforced+ 700x45 Hutchinson Touareg Reinforced 700x45 TLR Hutchinson Touareg Hardskin 700x45 Schwalbe G-One R Pro 700x45 TLR
Szerokość opon w zestawieTakie samo dla wszystkich 45 mm 45 mm 45 mm 45 mm
Kokpit i sztyca3 różnice
Kierownica ALLOY 31.8 70MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta FLARE 25° 400MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta FLARE 25° 400MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Mostek ALLOY 31.8 70MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta FLARE 25° 400MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta FLARE 25° 400MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Model sztycy BRUTE ALU 27,2X300MM (S), 27,2X350MM (M/L/XL) °Wartość nieopublikowana przez producenta BRUTE CARBON 27,2X300MM (S/M), 27,2X350MM (L/XL) °Wartość nieopublikowana przez producenta BRUTE CARBON 27,2X300MM (S/M), 27,2X350MM (L/XL) °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Stack i reach

540550560570580590600610350360370380390400410420↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Venture S2 · M — Reach (mm) 385 · Stack (mm) 577Venture S1 · M — Reach (mm) 385 · Stack (mm) 577Venture Finest · M — Reach (mm) 385 · Stack (mm) 577
  • Venture S2 · M Venture S2 · M — Reach (mm) 385 · Stack (mm) 577
  • Venture S1 · M Venture S1 · M — Reach (mm) 385 · Stack (mm) 577
  • Venture Finest · M Venture Finest · M — Reach (mm) 385 · Stack (mm) 577
Geometria
Rozmiar M M M –Nie podano
Reach 385 mm 385 mm 385 mm –Nie podano
Stack 577 mm 577 mm 577 mm –Nie podano
Rura pozioma (efektywna) 556 mm 556 mm 556 mm –Nie podano
Rura podsiodłowa 480 mm 480 mm 480 mm –Nie podano
Rura sterowa 145 mm 145 mm 145 mm –Nie podano
Kąt główki ramy 70,5° 70,5° 70,5° –Nie podano
Kąt rury podsiodłowej 73,5° 73,5° 73,5° –Nie podano
Tylny trójkąt 435 mm 435 mm 435 mm –Nie podano
Rozstaw osi 1047 mm 1047 mm 1047 mm –Nie podano
Front center 622 mm 622 mm 622 mm –Nie podano
Wyprzedzenie 120 mm 120 mm 120 mm –Nie podano

Gdzie kupić

Porównaj inne modele