Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Sunn Venture Finest vs Sunn Venture S1

Sunn Venture Finest

Sunn

Venture Finest

Sunn Venture S1

Sunn

Venture S1

PodstawowyPrzygoda i bikepackingAluminium700c2026
PodstawowyPrzygoda i bikepackingAluminium700c2026

Dwie wersje serii Sunn Venture. Różnice: 7, głównie w komponentach.

W skrócie

  • Sunn Venture Finest waży o 100 g mniej niż Sunn Venture S1 (dane producentów).
Najważniejsze4 różnice
Rok modelowyTakie samo dla wszystkich 2026 2026
Waga 9,8 kg Najlepszy w porównaniu 9,9 kg +100 g
RamaTakie samo dla wszystkich Aluminium
Tak jak podano

ALLOY 6013 EDGE TUBING

Aluminium
Tak jak podano

ALLOY 6013 EDGE TUBING

Koła 700c · DT Swiss GR 1600 tubeless ready 700c 700c · Mach1 Wookx 25 tubeless
Tak jak podano

Mach1 Wookx 25 tubeless, taille 700

NapędTakie samo dla wszystkich 2×12 2×12
Grupa osprzętu Shimano GRX RX822
Tak jak podano

Shimano GRX RX820/RX822, 12 vitesses (dérailleur arrière RX822)

Shimano GRX RX820
Model hamulców Shimano GRX BR-RX820 Shimano GRX BR-RX410
SztycaTakie samo dla wszystkich Sztywna · BRUTE CARBON 27,2X300MM (S/M), 27,2X350MM (L/XL) °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywna · BRUTE CARBON 27,2X300MM (S/M), 27,2X350MM (L/XL) °Wartość nieopublikowana przez producenta

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Sunn Venture Finest

Sunn Venture Finest

Sunn Venture S1

Sunn Venture S1

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Venture Finest · Rower gravelowy raczej do trudnego terenu, wyposażenie podstawowe.
  • Venture S1 · Rower gravelowy raczej do trudnego terenu, wyposażenie podstawowe.
Teren
Sunn Venture Finest 63%Sunn Venture S1 63%1 rower1 rower2 rowery4 rowery · Sunn Venture Finest · Sunn Venture S12 rowery
ŁatwyWymagający
Sunn Venture FinestSunn Venture S1inne rowery gravelowe przygoda i bikepacking

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
PrzeznaczenieTakie samo dla wszystkich Przygoda i bikepacking
Tak jak podano

Un cadre taillé pour l’évasion ; amateurs de bikepacking

Przygoda i bikepacking
Tak jak podano

Un cadre taillé pour l’évasion ; amateurs de bikepacking

AmortyzacjaTakie samo dla wszystkich Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta
Rama i widelec
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon
Tak jak podano

FULL CARBON HM

Karbon
Tak jak podano

FULL CARBON HM

Prowadzenie linekTakie samo dla wszystkich Wewnętrzne
Tak jak podano

FULL INTERNAL CABLE ROUTING

Wewnętrzne
Tak jak podano

FULL INTERNAL CABLE ROUTING

Napęd2 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano
Tak jak podano

Shimano GRX RX820/RX822, 12 vitesses (dérailleur arrière RX822)

Shimano
Tak jak podano

Shimano GRX RX820 12V

Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO GRX RX822 12V AR SHIMANO GRX RX820 2V AV

Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO GRX RX820 12V AR SHIMANO GRX RX820 2V AV

Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 2 2
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 12 12
Zęby tarcz korby SHIMANO GRX RX820 31X48T 170MM °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO GRX RX610 30X46T 165MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta
KasetaTakie samo dla wszystkich Shimano 105 R7101 11-36 12v Shimano 105 R7101 11-36 12v
Przerzutka tylna SHIMANO GRX RX822 12V AR SHIMANO GRX RX820 2V AV °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO GRX RX820 12V AR SHIMANO GRX RX820 2V AV °Wartość nieopublikowana przez producenta
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX 800 Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX 400 Disque hydraulique

Tarcza przedniaTakie samo dla wszystkich 160 mm 160 mm
Tarcza tylnaTakie samo dla wszystkich 160 mm 160 mm
Koła i opony1 różnica
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" 700c / 29"
ObręczeTakie samo dla wszystkich Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
Gotowe na tubelessTakie samo dla wszystkich tak °Wartość nieopublikowana przez producenta tak °Wartość nieopublikowana przez producenta
Opony Hutchinson Touareg Hardskin 700x45 Hutchinson Touareg Reinforced 700x45 TLR
Szerokość opon w zestawieTakie samo dla wszystkich 45 mm 45 mm
Kokpit i sztyca
KierownicaTakie samo dla wszystkich FLARE 25° 400MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta FLARE 25° 400MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta
MostekTakie samo dla wszystkich FLARE 25° 400MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta FLARE 25° 400MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycyTakie samo dla wszystkich BRUTE CARBON 27,2X300MM (S/M), 27,2X350MM (L/XL) °Wartość nieopublikowana przez producenta BRUTE CARBON 27,2X300MM (S/M), 27,2X350MM (L/XL) °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Stack i reach

540550560570580590600610350360370380390400410420↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Venture Finest · M — Reach (mm) 385 · Stack (mm) 577Venture S1 · M — Reach (mm) 385 · Stack (mm) 577
  • Venture Finest · M Venture Finest · M — Reach (mm) 385 · Stack (mm) 577
  • Venture S1 · M Venture S1 · M — Reach (mm) 385 · Stack (mm) 577
Geometria
RozmiarTakie samo dla wszystkich M M
ReachTakie samo dla wszystkich 385 mm 385 mm
StackTakie samo dla wszystkich 577 mm 577 mm
Rura pozioma (efektywna)Takie samo dla wszystkich 556 mm 556 mm
Rura podsiodłowaTakie samo dla wszystkich 480 mm 480 mm
Rura sterowaTakie samo dla wszystkich 145 mm 145 mm
Kąt główki ramyTakie samo dla wszystkich 70,5° 70,5°
Kąt rury podsiodłowejTakie samo dla wszystkich 73,5° 73,5°
Tylny trójkątTakie samo dla wszystkich 435 mm 435 mm
Rozstaw osiTakie samo dla wszystkich 1047 mm 1047 mm
Front centerTakie samo dla wszystkich 622 mm 622 mm
WyprzedzenieTakie samo dla wszystkich 120 mm 120 mm

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Sunn Venture Finest czy Sunn Venture S1: który jest lżejszy?

Sunn Venture Finest waży 9,8 kg, Sunn Venture S1 – 9,9 kg, według producentów.

Jaki osprzęt mają Sunn Venture Finest i Sunn Venture S1?

Sunn Venture Finest: Shimano GRX RX822. Sunn Venture S1: Shimano GRX RX820.

Sunn Venture Finest czy Sunn Venture S1: jaka geometria?

W rozmiarze M Sunn Venture Finest ma stack 577 mm przy reachu 385 mm; w rozmiarze M Sunn Venture S1 ma 577 mm przy 385 mm. Więcej stacku przy tym samym reachu oznacza bardziej wyprostowaną pozycję.

Porównaj inne modele