Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Giant Revolt 1 vs Sunn Venture S1

Giant Revolt 1

Giant

Revolt 1

Sunn Venture S1

Sunn

Venture S1

PodstawowyAluminium700c2026
PodstawowyPrzygoda i bikepackingAluminium700c2026

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (14), wiersz po wierszu.

W skrócie

  • Giant Revolt 1 waży o 500 g mniej niż Sunn Venture S1 (dane producentów).
Najważniejsze6 różnic
Rok modelowyTakie samo dla wszystkich 2026 2026
Waga 9,4 kg Najlepszy w porównaniu 9,9 kg +500 g
RamaTakie samo dla wszystkich Aluminium
Tak jak podano

Material: Aluminium

Aluminium
Tak jak podano

ALLOY 6013 EDGE TUBING

Koła 700c · Giant S-X2, alloy 700c · Mach1 Wookx 25 tubeless
Tak jak podano

Mach1 Wookx 25 tubeless, taille 700

Napęd 2×10 2×12
Grupa osprzętu Shimano Cues Shimano GRX RX820
Model hamulców Shimano CUES U6030 hydraulic °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano GRX BR-RX410
Sztyca Sztywna · Giant D-Fuse, alloy, 14mm offset °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywna · BRUTE CARBON 27,2X300MM (S/M), 27,2X350MM (L/XL) °Wartość nieopublikowana przez producenta

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Giant Revolt 1

Giant Revolt 1

Sunn Venture S1

Sunn Venture S1

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Revolt 1 · Rower gravelowy na bardzo gładki teren, raczej zwrotny, wyposażenie podstawowe.
  • Venture S1 · Rower gravelowy raczej do trudnego terenu, wyposażenie podstawowe.
Teren
Giant Revolt 1 6%Sunn Venture S1 63%2 rowery3 rowery4 rowery · Giant Revolt 14 rowery1 rower1 rower4 rowery3 rowery3 rowery1 rower4 rowery2 rowery2 rowery5 rowerów1 rower2 rowery5 rowerów4 rowery3 rowery1 rower3 rowery3 rowery2 rowery5 rowerów1 rower · Sunn Venture S14 rowery3 rowery2 rowery3 rowery2 rowery9 rowerów2 rowery2 rowery3 rowery3 rowery3 rowery2 rowery
ŁatwyWymagający
Prowadzenie
Giant Revolt 1 35%3 rowery2 rowery2 rowery3 rowery2 rowery3 rowery1 rower3 rowery3 rowery1 rower3 rowery3 rowery2 rowery3 rowery2 rowery · Giant Revolt 16 rowerów3 rowery1 rower6 rowerów2 rowery1 rower3 rowery4 rowery4 rowery2 rowery3 rowery2 rowery1 rower4 rowery2 rowery3 rowery2 rowery2 rowery3 rowery2 rowery4 rowery1 rower
ZwinnyStabilny
Giant Revolt 1Sunn Venture S1inne rowery gravelowe

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
Przeznaczenie–Nie podano Przygoda i bikepacking
Tak jak podano

Un cadre taillé pour l’évasion ; amateurs de bikepacking

AmortyzacjaTakie samo dla wszystkich Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta
Rama i widelec
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon
Tak jak podano

FULL CARBON HM

Maks. prześwit na opony 53 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Osie Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

ALUXX-grade aluminum, 12x142mm thru-axle, disc, flip chip dropout

–Nie podano
Suport Shimano, threaded °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Prowadzenie linek–Nie podano Wewnętrzne
Tak jak podano

FULL INTERNAL CABLE ROUTING

Napęd4 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano Shimano
Tak jak podano

Shimano GRX RX820 12V

Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano CUES U6020 Shimano CUES U6030, 2x10

Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO GRX RX820 12V AR SHIMANO GRX RX820 2V AV

Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta 2
Biegi z tyłu 10 °Wartość nieopublikowana przez producenta 12 Najlepszy w porównaniu+2
Zęby tarcz korby Shimano FC-U6030-2, 32/46 °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO GRX RX610 30X46T 165MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kaseta Shimano CS-LG300, 11x39 °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 R7101 11-36 12v
Przerzutka tylna Shimano CUES U6020 °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO GRX RX820 12V AR SHIMANO GRX RX820 2V AV °Wartość nieopublikowana przez producenta
Manetki Shimano CUES U6030, 2x10 °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX 400 Disque hydraulique

Tarcza przedniaTakie samo dla wszystkich 160 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 160 mm
Tarcza tylnaTakie samo dla wszystkich 160 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 160 mm
Koła i opony2 różnice
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29"
Tak jak podano

Raddurchmesser: 28´´- 700

700c / 29"
ObręczeTakie samo dla wszystkich Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
Gotowe na tubelessTakie samo dla wszystkich tak °Wartość nieopublikowana przez producenta tak °Wartość nieopublikowana przez producenta
Opony Giant CrossCut AT 2, tubeless, 700x38c °Wartość nieopublikowana przez producenta Hutchinson Touareg Reinforced 700x45 TLR
Szerokość opon w zestawie 38 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 45 mm +7 mm
Kokpit i sztyca3 różnice
Kierownica Giant Contact XR D-Fuse, 31.8mm °Wartość nieopublikowana przez producenta FLARE 25° 400MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta
Mostek Giant Contact, 8-degree °Wartość nieopublikowana przez producenta FLARE 25° 400MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy Giant D-Fuse, alloy, 14mm offset °Wartość nieopublikowana przez producenta BRUTE CARBON 27,2X300MM (S/M), 27,2X350MM (L/XL) °Wartość nieopublikowana przez producenta
Waga
Ważony w rozmiarze M –Nie podano

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Revolt 1 · MD/LG HIGH
  • Revolt 1 · MD/LG HIGH

Stack i reach

560570580590600610620630360370380390400410420430↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Revolt 1 · MD/LG HIGH — Reach (mm) 391 · Stack (mm) 602Venture S1 · L — Reach (mm) 395 · Stack (mm) 596
  • Revolt 1 · MD/LG HIGH Revolt 1 · MD/LG HIGH — Reach (mm) 391 · Stack (mm) 602
  • Venture S1 · L Venture S1 · L — Reach (mm) 395 · Stack (mm) 596
Geometria11 różnic
Rozmiar MD/LG HIGH L
Reach 391 mm 395 mm +4 mm
Stack 602 mm 596 mm −6 mm
Rura pozioma (efektywna) 575 mm 571 mm −4 mm
Rura podsiodłowa 490 mm 510 mm +20 mm
Rura sterowaTakie samo dla wszystkich 165 mm 165 mm
Kąt główki ramy 72° 70,5° −1,5°
Kąt rury podsiodłowej 73° 73,5° +0,5°
Tylny trójkąt 440 mm 435 mm −5 mm
Rozstaw osi 1045 mm 1063 mm +18 mm
Front center 618 mm 638 mm +20 mm
Wysokość przekroku 776 mm –Nie podano
Obniżenie suportu 81 mm –Nie podano
Wysokość suportu 268 mm –Nie podano
Offset widelca 50 mm –Nie podano
Wyprzedzenie 68 mm 120 mm +52 mm
Mostek 80 mm –Nie podano
Szerokość kierownicy 440 mm –Nie podano
Długość korb 173 mm –Nie podano

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Giant Revolt 1 czy Sunn Venture S1: który jest lżejszy?

Giant Revolt 1 waży 9,4 kg, Sunn Venture S1 – 9,9 kg, według producentów.

Jaki osprzęt mają Giant Revolt 1 i Sunn Venture S1?

Giant Revolt 1: Shimano Cues. Sunn Venture S1: Shimano GRX RX820.

Giant Revolt 1 czy Sunn Venture S1: jaka geometria?

W rozmiarze MD/LG HIGH Giant Revolt 1 ma stack 602 mm przy reachu 391 mm; w rozmiarze L Sunn Venture S1 ma 596 mm przy 395 mm. Więcej stacku przy tym samym reachu oznacza bardziej wyprostowaną pozycję.

Porównaj inne modele