Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Megamo Silk 01 SLR vs Orbea Terra M21ETEAM

Megamo Silk 01 SLR

Megamo

Silk 01 SLR

Orbea Terra M21ETEAM

Orbea

Terra M21ETEAM

Szczyt ofertyWyścigowyKarbon700c2027
Szczyt ofertyKarbon700c2027

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (8), wiersz po wierszu.

W skrócie

Najważniejsze2 różnice
Rok modelowyTakie samo dla wszystkich 2027 2027
RamaTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Koła 700c · Zipp 303 XPLR S, 54mm 700c · Oquo Road Control RC30TEAM °Wartość nieopublikowana przez producenta
NapędTakie samo dla wszystkich 1×13 1×13
Grupa osprzętuTakie samo dla wszystkich SRAM Force, Force XPLR eTap °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM Force, Force XPLR eTap °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model hamulcówTakie samo dla wszystkich SRAM Force AXS °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM Force AXS °Wartość nieopublikowana przez producenta
Sztyca Sztywna · Megamo Gravel Advanced Carbon Seat Post / XS, S size 350 mm / M, L size 400 mm / XL size 450 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywna · OC Performance XP10 Carbon, 27.2mm, Setback 0mm °Wartość nieopublikowana przez producenta

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Megamo Silk 01 SLR

Megamo Silk 01 SLR

Orbea Terra M21ETEAM

Orbea Terra M21ETEAM

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Silk 01 SLR · Rower gravelowy na bardzo gładki teren, bardzo zwrotny, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
  • Terra M21ETEAM · Rower gravelowy do bardzo trudnego terenu, neutralne prowadzenie, średnie przełożenia, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
Teren
Megamo Silk 01 SLR 0%Orbea Terra M21ETEAM 82%1 rower · Megamo Silk 01 SLR2 rowery1 rower3 rowery4 rowery1 rower4 rowery3 rowery1 rower · Orbea Terra M21ETEAM3 rowery1 rower
ŁatwyWymagający
Prowadzenie
Megamo Silk 01 SLR 0%Orbea Terra M21ETEAM 49%1 rower · Megamo Silk 01 SLR2 rowery1 rower3 rowery1 rower2 rowery1 rower · Orbea Terra M21ETEAM3 rowery1 rower1 rower1 rower4 rowery1 rower
ZwinnyStabilny

Przełożenia

Prędkość na najlżejszym i najcięższym przełożeniu przy 90 obr./min: niżej po lewej – łatwiej pod górę, wyżej po prawej – szybciej.

  • Orbea Terra M21ETEAM11 km/h - 48 km/h
Najlżejsze przełożenie (podjazd)Najcięższe przełożenie (zjazd)
Megamo Silk 01 SLROrbea Terra M21ETEAMinne rowery gravelowe wyścigowy

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
Przeznaczenie Wyścigowy –Nie podano
AmortyzacjaTakie samo dla wszystkich Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta
Rama i widelec
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Maks. prześwit na opony 47 mm –Nie podano
OsieTakie samo dla wszystkich Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Carbon Advanced Composite Super Light Race Gravel frame, Full Internal Cable Routing, BB86, Flat mount disc 12x142

Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Orbea Terra carbon OMR Disc, monocoque construction, HS 1,5", BB386EVO, powermeter compatible, Thru Axle 12x142mm rear, thread M12xP1, UDH dropout, LOCKR XXL se

SuportTakie samo dla wszystkich BB86/BB92, press-fit °Wartość nieopublikowana przez producenta BB86/BB92, press-fit °Wartość nieopublikowana przez producenta
Prowadzenie linek Wewnętrzne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Full Internal Cable Routing

–Nie podano
Napęd3 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich SRAM °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Elektroniczna, bezprzewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM Force XPLR AXS, 13-Speed SRAM Force AXS

Elektroniczna, bezprzewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM Force XPLR AXS 13s SRAM Force AXS

Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 1 °Wartość nieopublikowana przez producenta 1 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 13 °Wartość nieopublikowana przez producenta 13 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zęby tarcz korby SRAM Force XPLR Chainring 40T 13-Speed, Wide Powermeter Crankset °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM Force XPLR AXS DUB Wide 40T °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kaseta SRAM XPLR XG 1371, 10-46T °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM XG-1371 XPLR 10-46t 13-Speed °Wartość nieopublikowana przez producenta
Przerzutka tylna SRAM Force XPLR AXS, 13-Speed °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM Force XPLR AXS 13s °Wartość nieopublikowana przez producenta
ManetkiTakie samo dla wszystkich SRAM Force AXS °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM Force AXS °Wartość nieopublikowana przez producenta
Pomiar mocy w zestawie tak °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM Force Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM Force Disque hydraulique

Koła i opony1 różnica
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta
ObręczeTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Gotowe na tubeless tak °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Opony Pirelli Cinturato Gravel RC Classic Vittoria Terreno T30 Fine Loose Gravel Endurance G2.0 700x45c °Wartość nieopublikowana przez producenta
Szerokość opon w zestawie–Nie podano 45 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kokpit i sztyca2 różnice
Szerokość kierownicy 410 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Kierownica Carbon Gravel Racing Handlebar Full Integratted Internal Cable Routing / XS size 70 x 360 x 410 mm / S size 80 x 360 x 410mm / M size 90 x 3 °Wartość nieopublikowana przez producenta OC Carbon Handlebar GR10 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Mostek–Nie podano OC Road Performance 11, -8º °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy Megamo Gravel Advanced Carbon Seat Post / XS, S size 350 mm / M, L size 400 mm / XL size 450 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta OC Performance XP10 Carbon, 27.2mm, Setback 0mm °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Silk 01 SLR · MTerra M21ETEAM · XS
  • Silk 01 SLR · M
  • Terra M21ETEAM · XS

Stack i reach

500510520530540550560570350360370380390400410420↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Silk 01 SLR · M — Reach (mm) 383 · Stack (mm) 538Terra M21ETEAM · XS — Reach (mm) 386 · Stack (mm) 535
  • Silk 01 SLR · M Silk 01 SLR · M — Reach (mm) 383 · Stack (mm) 538
  • Terra M21ETEAM · XS Terra M21ETEAM · XS — Reach (mm) 386 · Stack (mm) 535
Geometria10 różnic
Rozmiar M XS
Reach 383 mm 386 mm +3 mm
Stack 538 mm 535 mm −3 mm
Rura pozioma (efektywna) 537 mm 535 mm −2 mm
Rura podsiodłowa 500 mm 410 mm −90 mm
Rura sterowa 128 mm 110 mm −18 mm
Kąt główki ramy 72,5° 69° −3,5°
Kąt rury podsiodłowejTakie samo dla wszystkich 74° 74°
Tylny trójkąt 410 mm 430 mm +20 mm
Rozstaw osi 982 mm 1031 mm +49 mm
Obniżenie suportu 75 mm 80 mm +5 mm
Mostek 100 mm –Nie podano
Front center–Nie podano 614 mm
Wysokość przekroku–Nie podano 690 mm
Wysokość suportu–Nie podano 261 mm
Offset widelca–Nie podano 45 mm
Wyprzedzenie–Nie podano 83 mm

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Jaki osprzęt mają Megamo Silk 01 SLR i Orbea Terra M21ETEAM?

Megamo Silk 01 SLR: SRAM Force, Force XPLR eTap. Orbea Terra M21ETEAM: SRAM Force, Force XPLR eTap.

Megamo Silk 01 SLR czy Orbea Terra M21ETEAM: jaka geometria?

W rozmiarze M Megamo Silk 01 SLR ma stack 538 mm przy reachu 383 mm; w rozmiarze XS Orbea Terra M21ETEAM ma 535 mm przy 386 mm. Więcej stacku przy tym samym reachu oznacza bardziej wyprostowaną pozycję.

Porównaj inne modele