Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Orbea Terra M20ITEAM vs Orbea Terra M21ETEAM

Orbea Terra M20ITEAM

Orbea

Terra M20ITEAM

Orbea Terra M21ETEAM

Orbea

Terra M21ETEAM

Szczyt ofertyKarbon700c2027
Szczyt ofertyKarbon700c2027

Dwie wersje serii Orbea Terra. Różnice: 10, głównie w komponentach.

W skrócie

  • Orbea Terra M21ETEAM ma osprzęt z wyższej półki: SRAM Force, Force XPLR eTap, wobec Shimano GRX 800, GRX Di2.
Najważniejsze3 różnice
Rok modelowyTakie samo dla wszystkich 2027 2027
RamaTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
KołaTakie samo dla wszystkich 700c · Oquo Road Control RC30TEAM °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c · Oquo Road Control RC30TEAM °Wartość nieopublikowana przez producenta
Napęd 2×12 1×13
Grupa osprzętu Shimano GRX 800, GRX Di2 °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM Force, Force XPLR eTap °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka
Model hamulców Shimano RX820 Hydraulic Disc °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM Force AXS °Wartość nieopublikowana przez producenta
SztycaTakie samo dla wszystkich Sztywna · OC Performance XP10 Carbon, 27.2mm, Setback 0mm °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywna · OC Performance XP10 Carbon, 27.2mm, Setback 0mm °Wartość nieopublikowana przez producenta

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Orbea Terra M20ITEAM

Orbea Terra M20ITEAM

Orbea Terra M21ETEAM

Orbea Terra M21ETEAM

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Terra M20ITEAM · Rower gravelowy do bardzo trudnego terenu, neutralne prowadzenie, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
  • Terra M21ETEAM · Rower gravelowy do bardzo trudnego terenu, neutralne prowadzenie, średnie przełożenia, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
Teren
Orbea Terra M20ITEAM 82%Orbea Terra M21ETEAM 82%2 rowery3 rowery2 rowery2 rowery4 rowery2 rowery4 rowery1 rower5 rowerów4 rowery3 rowery2 rowery5 rowerów2 rowery5 rowerów1 rower4 rowery4 rowery3 rowery3 rowery2 rowery5 rowerów4 rowery3 rowery3 rowery4 rowery10 rowerów · Orbea Terra M20ITEAM · Orbea Terra M21ETEAM2 rowery2 rowery3 rowery3 rowery3 rowery2 rowery
ŁatwyWymagający
Prowadzenie
Orbea Terra M20ITEAM 49%Orbea Terra M21ETEAM 49%3 rowery2 rowery2 rowery3 rowery2 rowery3 rowery1 rower3 rowery3 rowery1 rower3 rowery3 rowery2 rowery3 rowery2 rowery6 rowerów1 rower2 rowery7 rowerów · Orbea Terra M20ITEAM · Orbea Terra M21ETEAM3 rowery3 rowery1 rower4 rowery4 rowery2 rowery3 rowery2 rowery4 rowery1 rower2 rowery3 rowery2 rowery2 rowery4 rowery1 rower4 rowery1 rower
ZwinnyStabilny

Przełożenia

Prędkość na najlżejszym i najcięższym przełożeniu przy 90 obr./min: niżej po lewej – łatwiej pod górę, wyżej po prawej – szybciej.

  • Orbea Terra M21ETEAM11 km/h - 48 km/h
Najlżejsze przełożenie (podjazd)Najcięższe przełożenie (zjazd)
Orbea Terra M20ITEAMOrbea Terra M21ETEAMinne rowery gravelowe

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
AmortyzacjaTakie samo dla wszystkich Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta
Rama i widelec
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Maks. prześwit na opony 50 mm –Nie podano
OsieTakie samo dla wszystkich Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Orbea Terra carbon OMR Disc, monocoque construction, HS 1,5", BB386EVO, powermeter compatible, Thru Axle 12x142mm rear, thread M12xP1, UDH dropout, LOCKR XXL se

Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Orbea Terra carbon OMR Disc, monocoque construction, HS 1,5", BB386EVO, powermeter compatible, Thru Axle 12x142mm rear, thread M12xP1, UDH dropout, LOCKR XXL se

SuportTakie samo dla wszystkich BB86/BB92, press-fit °Wartość nieopublikowana przez producenta BB86/BB92, press-fit °Wartość nieopublikowana przez producenta
Napęd8 różnic
Producent osprzętu Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zmiana biegów Elektroniczna, przewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX Di2 RX825 Shimano GRX Di2 RX825

Elektroniczna, bezprzewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM Force XPLR AXS 13s SRAM Force AXS

Tarcze korby 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta 1 °Wartość nieopublikowana przez producenta−1
Biegi z tyłu 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta 13 °Wartość nieopublikowana przez producentaNajlepszy w porównaniu+1
Zęby tarcz korby Shimano GRX RX820 31x48T °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM Force XPLR AXS DUB Wide 40T °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kaseta Shimano Ultegra R8100 11-34T 12S °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM XG-1371 XPLR 10-46t 13-Speed °Wartość nieopublikowana przez producenta
Przerzutka tylna Shimano GRX Di2 RX825 °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM Force XPLR AXS 13s °Wartość nieopublikowana przez producenta
Manetki Shimano GRX Di2 RX825 °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM Force AXS °Wartość nieopublikowana przez producenta
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX 800 Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM Force Disque hydraulique

Koła i opony
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta
ObręczeTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
OponyTakie samo dla wszystkich Vittoria Terreno T30 Fine Loose Gravel Endurance G2.0 700x45c °Wartość nieopublikowana przez producenta Vittoria Terreno T30 Fine Loose Gravel Endurance G2.0 700x45c °Wartość nieopublikowana przez producenta
Szerokość opon w zestawieTakie samo dla wszystkich 45 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 45 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kokpit i sztyca
KierownicaTakie samo dla wszystkich OC Carbon Handlebar GR10 °Wartość nieopublikowana przez producenta OC Carbon Handlebar GR10 °Wartość nieopublikowana przez producenta
MostekTakie samo dla wszystkich OC Road Performance 11, -8º °Wartość nieopublikowana przez producenta OC Road Performance 11, -8º °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycyTakie samo dla wszystkich OC Performance XP10 Carbon, 27.2mm, Setback 0mm °Wartość nieopublikowana przez producenta OC Performance XP10 Carbon, 27.2mm, Setback 0mm °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Terra M20ITEAM · MTerra M21ETEAM · M
  • Terra M20ITEAM · M
  • Terra M21ETEAM · M

Stack i reach

550560570580590600610370380390400410420430↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Terra M20ITEAM · M — Reach (mm) 400 · Stack (mm) 580Terra M21ETEAM · M — Reach (mm) 400 · Stack (mm) 580
  • Terra M20ITEAM · M Terra M20ITEAM · M — Reach (mm) 400 · Stack (mm) 580
  • Terra M21ETEAM · M Terra M21ETEAM · M — Reach (mm) 400 · Stack (mm) 580
Geometria
RozmiarTakie samo dla wszystkich M M
ReachTakie samo dla wszystkich 400 mm 400 mm
StackTakie samo dla wszystkich 580 mm 580 mm
Rura pozioma (efektywna)Takie samo dla wszystkich 561 mm 561 mm
Rura podsiodłowaTakie samo dla wszystkich 470 mm 470 mm
Rura sterowaTakie samo dla wszystkich 154 mm 154 mm
Kąt główki ramyTakie samo dla wszystkich 70° 70°
Kąt rury podsiodłowejTakie samo dla wszystkich 74° 74°
Tylny trójkątTakie samo dla wszystkich 430 mm 430 mm
Rozstaw osiTakie samo dla wszystkich 1052 mm 1052 mm
Front centerTakie samo dla wszystkich 635 mm 635 mm
Wysokość przekrokuTakie samo dla wszystkich 743 mm 743 mm
Obniżenie suportuTakie samo dla wszystkich 80 mm 80 mm
Wysokość suportuTakie samo dla wszystkich 261 mm 261 mm
Offset widelcaTakie samo dla wszystkich 45 mm 45 mm
WyprzedzenieTakie samo dla wszystkich 76 mm 76 mm

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Jaki osprzęt mają Orbea Terra M20ITEAM i Orbea Terra M21ETEAM?

Orbea Terra M20ITEAM: Shimano GRX 800, GRX Di2. Orbea Terra M21ETEAM: SRAM Force, Force XPLR eTap.

Orbea Terra M20ITEAM czy Orbea Terra M21ETEAM: jaka geometria?

W rozmiarze M Orbea Terra M20ITEAM ma stack 580 mm przy reachu 400 mm; w rozmiarze M Orbea Terra M21ETEAM ma 580 mm przy 400 mm. Więcej stacku przy tym samym reachu oznacza bardziej wyprostowaną pozycję.

Porównaj inne modele