Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

BH SL1 4.0 vs Orbea Orca M30I

BH SL1 4.0

BH

SL1 4.0

Orbea Orca M30I

Orbea

Orca M30I

Wysoka półkaKarbon700c2026
Wysoka półkaKarbon700c2026

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (10), wiersz po wierszu.

W skrócie

Najważniejsze3 różnice
Rok modelowyTakie samo dla wszystkich 2026 2026
RamaTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Koła 700c · Vision Team35 °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c · Alloy °Wartość nieopublikowana przez producenta
NapędTakie samo dla wszystkich 2×12 2×12
Grupa osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano 105 Di2 °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 Di2 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model hamulców Shimano 105 hydraulic °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano R7170 Hydraulic Disc °Wartość nieopublikowana przez producenta
Sztyca BH Lite 27,2 SP 0.2 Carbon, 27.2mm, Setback 20mm

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

BH SL1 4.0

BH SL1 4.0

Orbea Orca M30I

Orbea Orca M30I

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • SL1 4.0 · Rower szosowy na bardzo gładki teren, neutralne prowadzenie, raczej wysoki poziom wyposażenia.
  • Orca M30I · Rower szosowy raczej na gładki teren, neutralne prowadzenie, raczej wysoki poziom wyposażenia.
Teren
BH SL1 4.0 19%Orbea Orca M30I 29%3 rowery9 rowerów6 rowerów14 rowerów · BH SL1 4.012 rowerów · Orbea Orca M30I4 rowery1 rower5 rowerów17 rowerów15 rowerów4 rowery3 rowery9 rowerów3 rowery2 rowery4 rowery3 rowery4 rowery4 rowery6 rowerów3 rowery
ŁatwyWymagający
Prowadzenie
BH SL1 4.0 45%Orbea Orca M30I 48%3 rowery5 rowerów4 rowery3 rowery6 rowerów2 rowery4 rowery3 rowery7 rowerów5 rowerów4 rowery10 rowerów2 rowery6 rowerów2 rowery5 rowerów · BH SL1 4.08 rowerów · Orbea Orca M30I5 rowerów2 rowery2 rowery7 rowerów5 rowerów7 rowerów2 rowery3 rowery6 rowerów4 rowery3 rowery3 rowery5 rowerów4 rowery4 rowery3 rowery7 rowerów1 rower4 rowery
ZwinnyStabilny
BH SL1 4.0Orbea Orca M30Iinne rowery szosowe

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Rama i widelec
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Osie–Nie podano Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Orbea Orca carbon OMR 2026, monocoque construction, HS 1,5", BB 386mm, powermeter compatible, Rear Thru Axle 12x142mm, thread M12x2 P1, internal cable routing.

Suport–Nie podano 386EVO, 86mm, press-fit °Wartość nieopublikowana przez producenta
Prowadzenie linek–Nie podano Wewnętrzne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

internal cable routing.

Napęd4 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Elektroniczna, przewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano 105 Di2 12sp Shimano 105 DI2

Elektroniczna, przewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano 105 Di2 R7150 Shimano Di2 R7170

Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zęby tarcz korby Shimano 105 52/36 °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 R7100 34x50T °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kaseta Shimano 105 11/34 °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 R7100 11-34T 12S °Wartość nieopublikowana przez producenta
Przerzutka tylna Shimano 105 Di2 12sp °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 Di2 R7150 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Manetki Shimano 105 DI2 °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano Di2 R7170 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano 105 Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano 105 Disque hydraulique

Koła i opony1 różnica
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta
ObręczeTakie samo dla wszystkich Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
Gotowe na tubeless–Nie podano tak °Wartość nieopublikowana przez producenta
Opony Hutchinson Nitro 700x 28 °Wartość nieopublikowana przez producenta Continental Grand Prix Foldable 700x28c °Wartość nieopublikowana przez producenta
Szerokość opon w zestawieTakie samo dla wszystkich 28 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 28 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kokpit i sztyca3 różnice
Kierownica BH Lite Compact °Wartość nieopublikowana przez producenta OC Handlebar RP31 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Mostek BH SL °Wartość nieopublikowana przez producenta OC Road Performance 23, -5º °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy BH Lite 27,2 °Wartość nieopublikowana przez producenta SP 0.2 Carbon, 27.2mm, Setback 20mm °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

SL1 4.0 · MOrca M30I · 53CM
  • SL1 4.0 · M
  • Orca M30I · 53CM

Stack i reach

520530540550560570580590350360370380390400410420↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)SL1 4.0 · M — Reach (mm) 384 · Stack (mm) 549Orca M30I · 53CM — Reach (mm) 385 · Stack (mm) 552
  • SL1 4.0 · M SL1 4.0 · M — Reach (mm) 384 · Stack (mm) 549
  • Orca M30I · 53CM Orca M30I · 53CM — Reach (mm) 385 · Stack (mm) 552
Geometria14 różnic
Rozmiar M 53CM
Reach 384 mm 385 mm +1 mm
Stack 549 mm 552 mm +3 mm
Rura pozioma (efektywna) 557 mm 549 mm −9 mm
Rura podsiodłowa 463 mm 500 mm +37 mm
Rura sterowa 150 mm 153 mm +3 mm
Kąt główki ramy 73° 72,8° −0,2°
Kąt rury podsiodłowej 72,5° 73,5° +1°
Tylny trójkąt 410 mm 408 mm −2 mm
Rozstaw osi 982 mm 981 mm −0 mm
Front center 580 mm 583 mm +3 mm
Obniżenie suportu 65 mm 70 mm +5 mm
Wysokość suportu 271 mm 271 mm −1 mm
Offset widelcaTakie samo dla wszystkich 43 mm 43 mm
Wyprzedzenie 58 mm 60 mm +2 mm
Wysokość przekroku–Nie podano 789 mm

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Jaki osprzęt mają BH SL1 4.0 i Orbea Orca M30I?

BH SL1 4.0: Shimano 105 Di2. Orbea Orca M30I: Shimano 105 Di2.

BH SL1 4.0 czy Orbea Orca M30I: jaka geometria?

W rozmiarze M BH SL1 4.0 ma stack 549 mm przy reachu 384 mm; w rozmiarze 53CM Orbea Orca M30I ma 552 mm przy 385 mm. Więcej stacku przy tym samym reachu oznacza bardziej wyprostowaną pozycję.

Porównaj inne modele