Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Bmc Roadmachine 01 Three vs Bmc Teammachine SLR 01 Four

Bmc Roadmachine 01 Three

Bmc

Roadmachine 01 Three

Bmc Teammachine SLR 01 Four

Bmc

Teammachine SLR 01 Four

Szczyt ofertyEnduranceKarbon700c2027
Szczyt ofertyKarbon700c2026

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (8), wiersz po wierszu.

W skrócie

  • Bmc Teammachine SLR 01 Four waży o 900 g mniej niż Bmc Roadmachine 01 Three (dane producentów).
  • Bmc Roadmachine 01 Three to nowszy model (2027).
Najważniejsze4 różnice
Rok modelowy 2027 2026
Waga 8 kg °Wartość nieopublikowana przez producenta 7,1 kg °Wartość nieopublikowana przez producentaNajlepszy w porównaniu−900 g
RamaTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Koła 700c · CE 40 Carbon °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c · CR 40 SL Carbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
NapędTakie samo dla wszystkich 2×12 2×12
Grupa osprzętuTakie samo dla wszystkich SHIMANO Ultegra, Ultegra Di2 °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO Ultegra, Ultegra Di2 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model hamulcówTakie samo dla wszystkich SHIMANO Ultegra (BR-R8170) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO Ultegra (BR-R8170) °Wartość nieopublikowana przez producenta
Sztyca Roadmachine 01 Premium Carbon D-Shaped Seatpost Teammachine SLR 01 Gen 5

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Bmc Roadmachine 01 Three

Bmc Roadmachine 01 Three

Bmc Teammachine SLR 01 Four

Bmc Teammachine SLR 01 Four

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Roadmachine 01 Three · Rower szosowy raczej zwrotny, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
  • Teammachine SLR 01 Four · Rower szosowy raczej stabilny, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
Prowadzenie
Bmc Roadmachine 01 Three 27%Bmc Teammachine SLR 01 Four 74%1 rower3 rowery2 rowery1 rower5 rowerów · Bmc Roadmachine 01 Three1 rower1 rower3 rowery2 rowery1 rower1 rower6 rowerów1 rower · Bmc Teammachine SLR 01 Four3 rowery1 rower1 rower1 rower1 rower
ZwinnyStabilny
Bmc Roadmachine 01 ThreeBmc Teammachine SLR 01 Fourinne rowery szosowe endurance

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
Przeznaczenie Endurance °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Rama i widelec1 różnica
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Maks. prześwit na opony 40 mm °Wartość nieopublikowana przez producentaNajlepszy w porównaniu 32 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta−8 mm
OsieTakie samo dla wszystkich Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Roadmachine 01 Gen 3 | 01 Premium Carbon with Tuned Compliance Concept Endurance | ICS Technology Stealth Cable Routing | Integrated Downtube Storage | Full Mou

Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Teammachine SLR 01 Premium Carbon with Aerocore Design | ICS Technology Stealth Cable Routing | Stealth Dropout Design | TCC Race Compliance Level | Flat Mount

SuportTakie samo dla wszystkich SHIMANO Ultegra Press-Fit Bottom Bracket (SM-BB72-41B) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO Ultegra Press-Fit Bottom Bracket (SM-BB72-41B) °Wartość nieopublikowana przez producenta
Prowadzenie linek W pełni zintegrowane °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Roadmachine 01 Gen 3 | 01 Premium Carbon with Tuned Compliance Concept Endurance | ICS Technology Stealth Cable Routing | Integrated Downtube Storage | Full Mou

–Nie podano
Napęd1 różnica
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Elektroniczna, przewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO Ultegra Di2 (RD-R8150) SHIMANO Ultegra Di2 (ST-R8170)

Elektroniczna, przewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO Ultegra Di2 (RD-R8150) SHIMANO Ultegra Di2 (ST-R8170)

Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zęby tarcz korbyTakie samo dla wszystkich SHIMANO Ultegra (FC-R8100) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO Ultegra (FC-R8100) °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kaseta SHIMANO Ultegra (CS-R8101) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO Ultegra (CS-R8100 or CS-R8101) °Wartość nieopublikowana przez producenta
Przerzutka tylnaTakie samo dla wszystkich SHIMANO Ultegra Di2 (RD-R8150) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO Ultegra Di2 (RD-R8150) °Wartość nieopublikowana przez producenta
ManetkiTakie samo dla wszystkich SHIMANO Ultegra Di2 (ST-R8170) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO Ultegra Di2 (ST-R8170) °Wartość nieopublikowana przez producenta
Pomiar mocy w zestawieTakie samo dla wszystkich tak °Wartość nieopublikowana przez producenta tak °Wartość nieopublikowana przez producenta
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano Ultegra Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano Ultegra Disque hydraulique

Koła i opony1 różnica
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta
ObręczeTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Gotowe na tubelessTakie samo dla wszystkich tak °Wartość nieopublikowana przez producenta tak °Wartość nieopublikowana przez producenta
Opony Vittoria Corsa N.EXT °Wartość nieopublikowana przez producenta Pirelli P Zero Race TLR °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kokpit i sztyca2 różnice
Kierownica BMC HB D4 01, 0, 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta ICS Carbon Evo °Wartość nieopublikowana przez producenta
Mostek BMC ICS2 °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Model sztycy Roadmachine 01 Premium Carbon D-Shaped Seatpost °Wartość nieopublikowana przez producenta Teammachine SLR 01 Gen 5 °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Roadmachine 01 Three · 54CMTeammachine SLR 01 Four · 56CM
  • Roadmachine 01 Three · 54CM
  • Teammachine SLR 01 Four · 56CM

Stack i reach

530540550560570580590600350360370380390400410420↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Roadmachine 01 Three · 54CM — Reach (mm) 383 · Stack (mm) 570Teammachine SLR 01 Four · 56CM — Reach (mm) 392 · Stack (mm) 565
  • Roadmachine 01 Three · 54CM Roadmachine 01 Three · 54CM — Reach (mm) 383 · Stack (mm) 570
  • Teammachine SLR 01 Four · 56CM Teammachine SLR 01 Four · 56CM — Reach (mm) 392 · Stack (mm) 565
Geometria18 różnic
Rozmiar 54CM 56CM
Reach 383 mm 392 mm +9 mm
Stack 570 mm 565 mm −5 mm
Rura pozioma (efektywna) 546 mm 562 mm +16 mm
Rura podsiodłowa 488 mm 509 mm +21 mm
Rura sterowa 154 mm 165 mm +11 mm
Kąt główki ramy 72,2° 72,3° +0,1°
Kąt rury podsiodłowej 74,2° 73,5° −0,7°
Tylny trójkąt 415 mm 410 mm −5 mm
Rozstaw osi 997 mm 1000 mm +3 mm
Front center 594 mm 599 mm +5 mm
Wysokość przekroku 786 mm 797 mm +11 mm
Obniżenie suportu 75 mm 69 mm −6 mm
Wysokość suportu 261 mm 267 mm +6 mm
Offset widelca 45 mm 43 mm −2 mm
WyprzedzenieTakie samo dla wszystkich 63 mm 63 mm
Mostek 90 mm 110 mm +20 mm
Szerokość kierownicy 390 mm 400 mm +10 mm
Długość korb 170 mm 173 mm +3 mm

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Bmc Roadmachine 01 Three czy Bmc Teammachine SLR 01 Four: który jest lżejszy?

Bmc Teammachine SLR 01 Four waży 7,1 kg, Bmc Roadmachine 01 Three – 8 kg, według producentów.

Jaki osprzęt mają Bmc Roadmachine 01 Three i Bmc Teammachine SLR 01 Four?

Bmc Roadmachine 01 Three: SHIMANO Ultegra, Ultegra Di2. Bmc Teammachine SLR 01 Four: SHIMANO Ultegra, Ultegra Di2.

Bmc Roadmachine 01 Three czy Bmc Teammachine SLR 01 Four: jaka geometria?

W rozmiarze 54CM Bmc Roadmachine 01 Three ma stack 570 mm przy reachu 383 mm; w rozmiarze 56CM Bmc Teammachine SLR 01 Four ma 565 mm przy 392 mm. Więcej stacku przy tym samym reachu oznacza bardziej wyprostowaną pozycję.

Porównaj inne modele