Black Friday: aanbiedingen van 6 winkels, voor je vergeleken.

Naar de inhoud

Sunn Exact S2 vs Sunn Exact S3

Sunn Exact S2

Sunn

Exact S2

Sunn Exact S3

Sunn

Exact S3

InstapniveauCrosscountryHardtailAluminium2026
InstapniveauCrosscountryHardtailAluminium2026

Twee uitvoeringen van de Sunn Exact-reeks: 7 verschillen, vooral in de onderdelen.

In het kort

  • Sunn Exact S3 kost € 156 minder dan Sunn Exact S2 (adviesprijs).
  • Sunn Exact S2 is 400 g lichter dan Sunn Exact S3 (opgave van de merken).
Het belangrijkste4 verschillen
Adviesprijs € 812 € 656 −€ 156
ModeljaarGelijk voor allemaal 2026 2026
Gewicht 14,6 kg Beste van de vergelijking 15 kg +400 g
FramemateriaalGelijk voor allemaal Aluminium °Waarde niet gepubliceerd door het merk Aluminium °Waarde niet gepubliceerd door het merk
VeringGelijk voor allemaal Hardtail, 100 mm °Waarde niet gepubliceerd door het merk Hardtail, 100 mm °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Vorkmodel ROCKSHOX JUDY SILVER TK, 100MM SR SUNTOUR XCM 32 DS, 100MM
WielsetGelijk voor allemaal 29" · MACH 1 ER20 DISC, 19MM 29" · MACH 1 ER20 DISC, 19MM
Aandrijving 1×10 1×9
GroepGelijk voor allemaal Shimano Cues
Zoals vermeld

SHIMANO CUES RD-U6020 10V

Shimano Cues
Zoals vermeld

SHIMANO CUES RD-U4000, SHADOW, 9V

RemmodelGelijk voor allemaal SHIMANO MT200 160/160 SHIMANO MT200 160/160
ZadelpenGelijk voor allemaal Vast · AL 6061 27.2X350MM °Waarde niet gepubliceerd door het merk Vast · AL 6061 27.2X350MM °Waarde niet gepubliceerd door het merk

Prijzen

De winkels van elk model die naar jouw land leveren, en hun prijzen door de tijd.

Sunn Exact S2

Sunn Exact S2

Sunn Exact S3

Sunn Exact S3

Affiliatelinks: voor jou geen extra kosten ♥

Karakter

De fiets in één oogopslag: het terrein waarvoor hij gemaakt is, zijn rijgedrag, zijn versnellingen en zijn uitrusting, naast de andere fietsen in zijn categorie.

  • Exact S2 · Mountainbike voor heel glad terrein, heel stabiel, korte overbrenging, instapuitrusting, uitrusting voor de prijs beter dan bij 97% van de andere crosscountry-mountainbikes.
  • Exact S3 · Mountainbike voor heel glad terrein, heel stabiel, korte overbrenging, instapuitrusting, uitrusting voor de prijs beter dan bij 99% van de andere crosscountry-mountainbikes.
Terrein
Sunn Exact S2 1%Sunn Exact S3 1%4 fietsen · Sunn Exact S2 · Sunn Exact S31 fiets6 fietsen6 fietsen3 fietsen2 fietsen1 fiets3 fietsen2 fietsen2 fietsen1 fiets2 fietsen3 fietsen2 fietsen2 fietsen1 fiets4 fietsen2 fietsen2 fietsen2 fietsen2 fietsen1 fiets4 fietsen1 fiets2 fietsen5 fietsen4 fietsen2 fietsen2 fietsen1 fiets5 fietsen1 fiets
MakkelijkVeeleisend
Wendbaarheid
Sunn Exact S2 96%Sunn Exact S3 96%4 fietsen1 fiets2 fietsen2 fietsen2 fietsen2 fietsen1 fiets7 fietsen1 fiets2 fietsen4 fietsen1 fiets2 fietsen1 fiets1 fiets1 fiets1 fiets2 fietsen1 fiets1 fiets5 fietsen2 fietsen2 fietsen2 fietsen4 fietsen · Sunn Exact S2 · Sunn Exact S31 fiets
WendbaarStabiel

Overbrenging

Snelheid in de lichtste en de zwaarste versnelling bij 90 rpm: lager links klimt makkelijker, hoger rechts gaat sneller.

  • Sunn Exact S27 km/h - 31 km/h
  • Sunn Exact S37 km/h - 31 km/h
Lichtste versnelling (klimmen)Zwaarste versnelling (dalen)

Uitrustingsniveau

0255075100€ 2.500€ 5.000€ 7.500€ 10.000€ 12.500AdviesprijsUitrustingsscore
  • BH Lynx Race 3.0
  • BH Lynx Race 4.0
  • BH Lynx Race 6.0
  • BH Lynx Race 6.5
  • BH Lynx Race 7.0
  • BH Lynx Race 8.0
  • BH Lynx Race 8.5
  • BH Lynx Race 9.0
  • BH Lynx Race 9.2
  • BH Lynx Sls 6.5
  • BH Lynx Sls 7.0
  • BH Lynx Sls 7.5
  • BH Lynx Sls 8.0
  • BH Lynx Sls 8.5
  • BH Ultimate 6.0
  • BH Ultimate 6.5
  • BH Ultimate 7.0
  • BH Ultimate 7.5
  • BH Ultimate 8.0
  • Bmc Twostroke 01 One
  • Giant Anthem Advanced SL 0
  • Giant Anthem Advanced SL 3
  • Lapierre Prorace 1.9
  • Lapierre Prorace 2.9
  • Lapierre Prorace 3.9
  • Lapierre Prorace 4.9
  • Lapierre Prorace Cf 5.9
  • Lapierre Prorace Cf 7.9
  • Lapierre Xr 10.9
  • Lapierre Xr 5.9
  • Lapierre Xr 6.9
  • Lapierre Xr 7.9
  • Lapierre Xr 8.9
  • Merida Big Nine
  • Merida Ninety Six 400
  • Merida Ninety-six
  • Mondraker F-Podium R Fiamma
  • Mondraker F-Podium R Flamme
  • Mondraker F-Podium R
  • Mondraker F-Podium Rr SL
  • Mondraker F-Podium Rr
  • Mondraker Podium Rr SL
  • Mondraker Podium Rr
  • Orbea Alma M-ltd
  • Orbea Oiz M20
  • Scott Scale 20 Deore Rd-m6200 12s
  • Scott Scale 50
  • Scott Scale 60
  • Scott Scale 920
  • Scott Scale RC World Cup
  • Scott Spark RC Comp
  • Scott Spark RC Expert
  • Scott Spark RC Pro
  • Scott Spark RC Team Issue
  • Scott Spark Rc Team S1000
  • Specialized Epic 8 Comp Evo
  • Specialized Epic 8 Comp
  • Specialized Epic 8 Expert
  • Specialized Epic Hardtail Comp
  • Sunn Exact Finest
  • Sunn Exact S1
  • Sunn Shamann Dc S1
  • Sunn Shamann Dc S2
  • Sunn Shamann XC Finest
  • Sunn Shamann XC S1
  • Sunn Exact S2
  • Sunn Exact S3
  • Exact S2Uitrustingsniveau 31/100 · Instapniveau
  • Exact S3Uitrustingsniveau 34/100 · Instapniveau
Sunn Exact S2Sunn Exact S3andere crosscountry-mountainbikes

Uitrusting en specs

Elke spec regel voor regel; het hogere segment van een onderdeel is gemarkeerd. De technische groepen zijn ingeklapt.

Gebruik
DisciplineGelijk voor allemaal Crosscountry Crosscountry
Vering
Veerweg voorGelijk voor allemaal 100 mm 100 mm
Aandrijving3 verschillen
Merk van de groepGelijk voor allemaal Shimano
Zoals vermeld

SHIMANO CUES RD-U6020 10V

Shimano
Zoals vermeld

SHIMANO CUES RD-U4000, SHADOW, 9V

SchakelenGelijk voor allemaal Mechanisch °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zoals vermeld

SHIMANO CUES RD-U6020 10V

Mechanisch °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zoals vermeld

SHIMANO CUES RD-U4000, SHADOW, 9V

KettingbladenGelijk voor allemaal 1 1
Versnellingen achter 10 Beste van de vergelijking 9 −1
Tanden kettingbladenGelijk voor allemaal Shimano CUES FC-U4000-1 32T Shimano CUES FC-U4000-1 32T
Cassette SHIMANO CS-LG300-10 11-48T SHIMANO CS-LG300-9 11-46T
Achterderailleur SHIMANO CUES RD-U6020 10V °Waarde niet gepubliceerd door het merk SHIMANO CUES RD-U4000, SHADOW, 9V °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Remmen
RemmenGelijk voor allemaal Hydraulische schijfrem °Waarde niet gepubliceerd door het merk Hydraulische schijfrem °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Wielen en banden
WielmaatGelijk voor allemaal 700c / 29" 700c / 29"
VelgenGelijk voor allemaal Aluminium °Waarde niet gepubliceerd door het merk Aluminium °Waarde niet gepubliceerd door het merk
BandenGelijk voor allemaal MAXXIS IKON 29X2.20 MAXXIS IKON 29X2.20
Gemonteerde bandbreedteGelijk voor allemaal 2,2 mm 2,2 mm
Cockpit en zadelpen2 verschillen
Stuur AL 6061 / DIA : 31.8MM °Waarde niet gepubliceerd door het merk 31.8, 75MM °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Stuurpen AL 6061 / DIA : 31.8MM °Waarde niet gepubliceerd door het merk 31.8, 75MM °Waarde niet gepubliceerd door het merk
ZadelpenmodelGelijk voor allemaal AL 6061 27.2X350MM °Waarde niet gepubliceerd door het merk AL 6061 27.2X350MM °Waarde niet gepubliceerd door het merk

° Waarde niet gepubliceerd door het merk

Geometrie

Eén maat per fiets (eerst de maat die het dichtst bij die van de eerste ligt), de verschillen gemeten vanaf de referentiefiets.

Stack en reach

580590600610620630640370380390400410420430440↖ RechtopAgressief ↘Reach (mm)Stack (mm)Exact S2 · M — Reach (mm) 407 · Stack (mm) 610Exact S3 · M — Reach (mm) 407 · Stack (mm) 610
  • Exact S2 · M Exact S2 · M — Reach (mm) 407 · Stack (mm) 610
  • Exact S3 · M Exact S3 · M — Reach (mm) 407 · Stack (mm) 610
Geometrie
MaatGelijk voor allemaal M M
ReachGelijk voor allemaal 407 mm 407 mm
StackGelijk voor allemaal 610 mm 610 mm
Bovenbuis (effectief)Gelijk voor allemaal 595 mm 595 mm
ZitbuisGelijk voor allemaal 450 mm 450 mm
BalhoofdbuisGelijk voor allemaal 110 mm 110 mm
BalhoofdhoekGelijk voor allemaal 69° 69°
ZithoekGelijk voor allemaal 73° 73°
AchtervorkGelijk voor allemaal 450 mm 450 mm
WielbasisGelijk voor allemaal 1.125 mm 1.125 mm
Front-centerGelijk voor allemaal 680 mm 680 mm
OverstaphoogteGelijk voor allemaal 777 mm 777 mm
NaloopGelijk voor allemaal 127 mm 127 mm

Waar je ze koopt

Veelgestelde vragen

Sunn Exact S2 of Sunn Exact S3: welke is goedkoper?

Sunn Exact S3 heeft de laagste adviesprijs: € 656, tegenover € 812 voor Sunn Exact S2. De dagprijzen per framemaat staan bij Prijzen.

Sunn Exact S2 of Sunn Exact S3: welke is lichter?

Sunn Exact S2 weegt 14,6 kg, Sunn Exact S3 15 kg, volgens hun merken.

Met welke groep komen Sunn Exact S2 en Sunn Exact S3?

Sunn Exact S2: Shimano Cues. Sunn Exact S3: Shimano Cues.

Sunn Exact S2 of Sunn Exact S3: hoe verschilt de geometrie?

In maat M heeft Sunn Exact S2 een stack van 610 mm bij een reach van 407 mm; in maat M heeft Sunn Exact S3 610 mm bij 407 mm. Meer stack bij dezelfde reach betekent een rechtere zithouding.

Vergelijk andere modellen