
Orbea Alma M30
Uitvoering Shimano XT

Orbea Alma M30
-mountainbike hardtail, carbon frame, 29"-wielen, 1×12-aandrijving, hogere klasse uitrusting
Het belangrijkste
- Adviesprijs
- € 2.399
- Modeljaar
- 2026
- Framemateriaal
- Carbon
- Vering
- Hardtail, 110 mm
- Vorkmodel
- RockShox SID SL Select 110 DebonAir+ RL 2-Position 15X110
Material: Carbon
- Wielset
- 29"
- Aandrijving
- 1×12
- Groep
- Shimano XT
- Remmodel
- Shimano DEORE XT MT410
- Zadelpen
- Vast · SP04, Alloy, forged head, 31,6mm, Setback 0
Specificaties
Elke waarde komt van de pagina van het merk; ga er met je muis overheen voor de bron en de datum.
Gebruik
- Discipline
- Wordt bijgewerkt
- Vering
- Hardtail
Frame en vork
- Framemateriaal
- Carbon
- Assen
- Steekassen
- Kabelgeleiding
- Intern
Material: Carbon
Orbea Alma Carbon, Boost 12x148, Internal cable routing.
Internal cable routing.
Vering
- Veerweg voor
- 110 mm
- Vorkmodel
- RockShox SID SL Select 110 DebonAir+ RL 2-Position 15X110
Aandrijving
- Merk van de groep
- Shimano
- Groep
- Shimano XT
- Schakelen
- Mechanisch
- Kettingbladen
- 1
- Versnellingen achter
- 12
- Tanden kettingbladen
- Shimano MT620 32T
- Cassette
- Shimano Carbon Spokes-M6200 10-51T 12S
- Achterderailleur
- Shimano XT M8200 SGS Shadow Plus
- Schakelaars
- Shimano M6200
Antriebsmarke: Shimano
Shimano XT M8200 SGS Shadow Plus Shimano M6200
Remmen
- Remmen
- Hydraulische schijfrem
- Remmodel
- Shimano DEORE XT MT410
Shimano XT Disque hydraulique
Wielen en banden
- Wielmaat
- 700c / 29"
- Banden
- Maxxis Rekon Race EXO TR
Cockpit en zadelpen
- Zadelpen
- Vast
- Stuurbreedte
- 740 mm
- Stuur
- Alloy, 31.8 mm, Flat, 740 mm, 9° sweep
- Stuurpen
- OC Mountain Performance 21, -6º
- Zadelpenmodel
- SP04, Alloy, forged head, 31,6mm, Setback 0
Gewicht
- Gewicht
- Wordt bijgewerkt
Geometrie
- Geometrie in maat
- M
- Stack
- 618,5 mm
- Reach
- 435 mm
- Balhoofdhoek
- 67 °
- Zithoek
- 75,5 °
- Liggende achtervork
- 425 mm
- Wielbasis
- 1.143 mm
- Trapasverlaging
- 65 mm
Specificaties gelezen bij: orbea.com
Karakter
De fiets in één oogopslag: het terrein waarvoor hij gemaakt is, zijn rijgedrag, zijn versnellingen en zijn uitrusting, naast de andere fietsen in zijn categorie.
« Mountainbike eerder voor glad terrein, eerder wendbaar, eerder hoogwaardige uitrusting, uitrusting voor de prijs beter dan bij 89% van de andere mountainbikes. »
Gemaakt voor glad terrein, meer dan andere mountainbikes.
Tussen wendbaar en stabiel, zoals de meeste andere mountainbikes.
Nog niet genoeg gegevens voor de grafiek ‘Overbrenging’: die vult zich zodra de fiche compleet is.
Uitrustingsniveau
- BH Lynx Race 3.0
- BH Lynx Race 4.0
- BH Lynx Race 6.0
- BH Lynx Race 6.5
- BH Lynx Race 7.0
- BH Lynx Race 8.0
- BH Lynx Race 8.5
- BH Lynx Race 9.0
- BH Lynx Race 9.2
- BH Lynx Race 9.7
- BH Lynx Race LT 6.0
- BH Lynx Sls 6.5
- BH Lynx Sls 7.0
- BH Lynx Sls 7.5
- BH Lynx Sls 8.0
- BH Lynx Sls 8.5
- BH Lynx Trail Carbon 9.0
- BH Ultimate 6.0
- BH Ultimate 6.5
- BH Ultimate 7.0
- BH Ultimate 7.5
- BH Ultimate 8.0
- Bmc Fourstroke R 01 One
- Bmc Twostroke 01 One
- Bombtrack Cale Al
- Bombtrack Cale
- Cannondale Bad Habit
- Cannondale Scalpel 1 Lefty
- Cannondale Scalpel 1 Pour Gaucher
- Cannondale Scalpel 2 Lefty
- Cannondale Scalpel 3
- Giant Anthem Advanced SL 0
- Giant Anthem Advanced SL 3
- Giant Reign Advanced Pro 0
- Giant Reign SX
- Giant Talon 0
- Giant Talon 1
- Lapierre Prorace 1.9
- Lapierre Prorace 2.9
- Lapierre Prorace 3.9
- Lapierre Prorace 4.9
- Lapierre Prorace Cf 5.9
- Lapierre Prorace Cf 7.9
- Lapierre Spicy Cf 6.9
- Lapierre Spicy Cf 7.9
- Lapierre Spicy Cf 8.9
- Lapierre Spicy Cf Team
- Lapierre Xr 10.9
- Lapierre Xr 5.9
- Lapierre Xr 6.9
- Lapierre Xr 7.9
- Lapierre Xr 8.9
- Lapierre Xr 9.9
- Lapierre Xrm 10.9
- Lapierre Xrm 6.9
- Lapierre Xrm 7.9
- Lapierre Xrm 8.9
- Lapierre Xrm 9.9
- Lapierre Zesty Cf 10.9
- Lapierre Zesty Cf 6.9
- Lapierre Zesty Cf 7.9
- Lapierre Zesty Cf 8.9
- Lapierre Zesty Cf 9.9
- Lapierre Zesty TR 3.9
- Megamo Track 01
- Megamo Track 02
- Megamo Track 03 RACE
- Megamo Track 04 Cw
- Megamo Track 08
- Megamo Track 10
- Merida Big Nine 10k
- Merida Big Nine 20 Essa Rd-u2000-8
- Merida Big Nine 200
- Merida Big Nine 40
- Merida Big Nine 400
- Merida Big Nine
- Merida Big Nine
- Merida Ninety Six 400
- Merida Ninety-six
- Mondraker F-Podium R Fiamma
- Mondraker F-Podium R Flamme
- Mondraker F-Podium R
- Mondraker F-Podium Rr SL
- Mondraker F-Podium Rr
- Mondraker Foxy Carbon Rr
- Mondraker Podium Rr SL
- Mondraker Podium Rr
- Nakamura Complite 915
- Nakamura Complite 930
- Nakamura Complite 950c
- Orbea Laufey H-ltd
- Orbea Laufey H30
- Orbea Occam LT H10
- Orbea Occam LT H30
- Orbea Occam LT M-team
- Orbea Occam LT M10
- Orbea Occam LT M30
- Orbea Occam M-LTD
- Orbea Occam SL H30
- Orbea Occam SL M-ltd
- Orbea Occam SL M10
- Orbea Occam SL M30
- Orbea Oiz H30
- Orbea Oiz M-LTD
- Orbea Oiz M-pro
- Orbea Oiz M-team Factory
- Orbea Oiz M10
- Orbea Oiz M20
- Orbea Rallon D-ltd
- Scott Contrail 20
- Scott Gambler 10
- Scott Gambler 20
- Scott Gambler RC
- Scott Ransom 910
- Scott Ransom 920
- Scott Scale 20 Deore Rd-m6200 12s
- Scott Scale 50
- Scott Scale 60
- Scott Scale 920
- Scott Scale RC Coupe Monde
- Scott Scale RC World Cup
- Scott Spark RC Comp
- Scott Spark RC Coppa Del Mondo
- Scott Spark RC Coupe Monde
- Scott Spark RC Expert
- Scott Spark RC Pro
- Scott Spark RC SL
- Scott Spark RC Team Edizione
- Scott Spark RC Team Issue
- Scott Spark RC Team Numero
- Scott Spark Rc Team S1000
- Scott Spark RC Team
- Scott Spark RC World Cup Evo
- Scott Spark RC World Cup
- Specialized Epic 8 Comp Evo
- Specialized Epic 8 Comp
- Specialized Epic 8 Expert
- Specialized Epic Hardtail Comp
- Sunn Exact Finest
- Sunn Exact S1
- Sunn Exact S2
- Sunn Exact S3
- Sunn Kern Finest
- Sunn Kern S1
- Sunn Kern S2 Shimano Deore Shadow+ 12v
- Sunn Radical Factory
- Sunn Radical Finest
- Sunn Radical S1
- Sunn Shamann Dc S1
- Sunn Shamann Dc S2
- Sunn Shamann XC Finest
- Sunn Shamann XC S1
- Orbea Alma M-ltd
- Orbea Alma M20
- Orbea Alma M50
- Alma M30
Uitrusting: hogere klasse voor zijn categorie.
Uitrustingsscore: 68/100 (frame, groepset, wielen, vering).
Geometrie
4 maten: S, M, L, XL.
| Geometrie van de Alma M30 per maat | ||||
|---|---|---|---|---|
| Reach (mm) | 405 | 435 | 460 | 485 |
| Stack (mm) | 619 | 619 | 623 | 632 |
| Bovenbuis (effectief) (mm) | 564 | 594 | 620 | 648 |
| Zitbuis (mm) | 390 | 410 | 455 | 495 |
| Balhoofdbuis (mm) | 100 | 100 | 105 | 115 |
| Balhoofdhoek (°) | 67 | 67 | 67 | 67 |
| Zithoek (°) | 75,5 | 75,5 | 75,5 | 75,5 |
| Achtervork (mm) | 425 | 425 | 425 | 425 |
| Wielbasis (mm) | 1.113 | 1.143 | 1.170 | 1.190 |
| Front-center (mm) | 696 | 726 | 753 | 773 |
| Overstaphoogte (mm) | 794 | 797 | 812 | 829 |
| Trapasverzinking (mm) | 65 | 65 | 65 | 65 |
| Trapashoogte (mm) | 315 | 315 | 315 | 315 |
| Voorvorkoffset (mm) | 44 | 44 | 44 | 44 |
| Naloop (mm) | 106 | 106 | 106 | 114 |
De reeks
Vergelijkbare mountainbikes
Voor wie?
De sporten die het merk noemt, en de functies die daarbij horen.
Fietsen
Veelgestelde vragen
Is de Orbea Alma M30 een hardtail of een fully?
Hardtail, volgens het merk.
Hoeveel veerweg heeft de vork van de Orbea Alma M30?
110 mm, volgens het merk.
Heeft de Orbea Alma M30 een dropperpost?
Zadelpen: Vast, volgens het merk.




