Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Orbea Terra RACE M21 Eltd vs Scott Addict 10

Orbea Terra RACE M21 Eltd

Orbea

Terra RACE M21 Eltd

Scott Addict 10

Scott

Addict 10

Szczyt ofertyWyścigowyKarbon700c2026
Szczyt ofertyWyścigowyKarbon700c2026

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (11), wiersz po wierszu.

W skrócie

Najważniejsze3 różnice
Rok modelowyTakie samo dla wszystkich 2026 2026
RamaTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Koła 700c · OQUO Road Performance RP50LTD °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c · Fulcrum Rapid RED Carbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
NapędTakie samo dla wszystkich 1×13 1×13
Grupa osprzętuTakie samo dla wszystkich SRAM Force, Force XPLR eTap °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM Force, Force XPLR eTap °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model hamulców SRAM Force AXS °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM FORCE AXS HRD Shift-Brake System °Wartość nieopublikowana przez producenta
Sztyca Sztywna · OC Performance XP10 Carbon, 27.2mm, Setback 0mm °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywna · Syncros SP-R101-CF °Wartość nieopublikowana przez producenta
Waga–Nie podano 8,4 kg °Wartość nieopublikowana przez producenta

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Orbea Terra RACE M21 Eltd

Orbea Terra RACE M21 Eltd

Scott Addict 10

Scott Addict 10

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Terra RACE M21 Eltd · Rower gravelowy raczej do trudnego terenu, raczej zwrotny, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
  • Addict 10 · Rower gravelowy do bardzo trudnego terenu, raczej stabilny, średnie przełożenia, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
Teren
Orbea Terra RACE M21 Eltd 61%Scott Addict 10 91%1 rower2 rowery3 rowery1 rower4 rowery1 rower4 rowery · Orbea Terra RACE M21 Eltd3 rowery3 rowery1 rower · Scott Addict 101 rower
ŁatwyWymagający
Prowadzenie
Orbea Terra RACE M21 Eltd 25%Scott Addict 10 65%1 rower2 rowery1 rower3 rowery · Orbea Terra RACE M21 Eltd1 rower3 rowery2 rowery1 rower1 rower · Scott Addict 101 rower1 rower4 rowery1 rower
ZwinnyStabilny

Przełożenia

Prędkość na najlżejszym i najcięższym przełożeniu przy 90 obr./min: niżej po lewej – łatwiej pod górę, wyżej po prawej – szybciej.

  • Scott Addict 1011 km/h - 51 km/h
Najlżejsze przełożenie (podjazd)Najcięższe przełożenie (zjazd)
Orbea Terra RACE M21 EltdScott Addict 10inne rowery gravelowe wyścigowy

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
PrzeznaczenieTakie samo dla wszystkich Wyścigowy Wyścigowy
AmortyzacjaTakie samo dla wszystkich Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta
Rama i widelec1 różnica
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Osie Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Orbea Terra carbon OMX Disc, monocoque construction, HS 1,5", BB386EVO, 1X chain guide, powermeter compatible, Thru Axle 12x142mm rear, thread M12xP1, UDH dropo

–Nie podano
Suport BB86/BB92, press-fit °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM DUB PF ROAD 86.5 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Prowadzenie linek–Nie podano Wewnętrzne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Internal cable routing

Napęd4 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich SRAM °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Elektroniczna, bezprzewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM Force XPLR AXS 13s SRAM Force AXS

Elektroniczna, bezprzewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM FORCE XPLR AXS, 13 Speed Electronic Shift System SRAM FORCE AXS HRD Shift-Brake System

Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 1 °Wartość nieopublikowana przez producenta 1 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 13 °Wartość nieopublikowana przez producenta 13 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zęby tarcz korby SRAM Force XPLR AXS DUB Wide 40T °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM FORCE XPLR Crankset, 42 T °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kaseta SRAM XG-1371 XPLR 10-46t 13-Speed °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM FORCE XPLR XG1371, 10-46 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Przerzutka tylna SRAM Force XPLR AXS 13s °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM FORCE XPLR AXS, 13 Speed Electronic Shift System °Wartość nieopublikowana przez producenta
Manetki SRAM Force AXS °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM FORCE AXS HRD Shift-Brake System °Wartość nieopublikowana przez producenta
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM Force Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM Force Disque hydraulique

Koła i opony1 różnica
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta
ObręczeTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Opony Schwalbe G-ONE RS PRO Evo TLR, 45-622, Addix Race °Wartość nieopublikowana przez producenta Schwalbe G-One RX, 700x45C °Wartość nieopublikowana przez producenta
Szerokość opon w zestawie–Nie podano 45 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kokpit i sztyca2 różnice
Kierownica OC Carbon Cockpit RA10 °Wartość nieopublikowana przez producenta Syncros Creston 1.0 X, Carbon 31.8mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Mostek–Nie podano Syncros RR2.0 1 1/4", four Bolt 31.8mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy OC Performance XP10 Carbon, 27.2mm, Setback 0mm °Wartość nieopublikowana przez producenta Syncros SP-R101-CF °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Terra RACE M21 Eltd · MAddict 10 · M
  • Terra RACE M21 Eltd · M
  • Addict 10 · M

Stack i reach

530540550560570580590600350360370380390400410420↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Terra RACE M21 Eltd · M — Reach (mm) 389 · Stack (mm) 560.3Addict 10 · M — Reach (mm) 387.1 · Stack (mm) 565.3
  • Terra RACE M21 Eltd · M Terra RACE M21 Eltd · M — Reach (mm) 389 · Stack (mm) 560.3
  • Addict 10 · M Addict 10 · M — Reach (mm) 387.1 · Stack (mm) 565.3
Geometria13 różnic
RozmiarTakie samo dla wszystkich M M
Reach 389 mm 387 mm −2 mm
Stack 560 mm 565 mm +5 mm
Rura pozioma (efektywna) 555 mm 555 mm −1 mm
Rura podsiodłowa 470 mm 528 mm +58 mm
Rura sterowa 139 mm 140 mm +1 mm
Kąt główki ramyTakie samo dla wszystkich 71° 71°
Kąt rury podsiodłowejTakie samo dla wszystkich 73,5° 73,5°
Tylny trójkąt 420 mm 425 mm +5 mm
Rozstaw osi 1026 mm 1029 mm +3 mm
Front center 618 mm 614 mm −4 mm
Wysokość przekroku 735 mm 807 mm +72 mm
Obniżenie suportu 78 mm 71 mm −7 mm
Wysokość suportu 266 mm 283 mm +18 mm
Offset widelca 55 mm 50 mm −5 mm
Wyprzedzenie 59 mm 67 mm +8 mm
Mostek–Nie podano 103 mm

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Jaki osprzęt mają Orbea Terra RACE M21 Eltd i Scott Addict 10?

Orbea Terra RACE M21 Eltd: SRAM Force, Force XPLR eTap. Scott Addict 10: SRAM Force, Force XPLR eTap.

Orbea Terra RACE M21 Eltd czy Scott Addict 10: jaka geometria?

W rozmiarze M Orbea Terra RACE M21 Eltd ma stack 560 mm przy reachu 389 mm; w rozmiarze M Scott Addict 10 ma 565 mm przy 387 mm. Więcej stacku przy tym samym reachu oznacza bardziej wyprostowaną pozycję.

Porównaj inne modele