Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Giant Propel Advanced Pro 0 vs Liv Langma Advanced SL 1

Giant Propel Advanced Pro 0

Giant

Propel Advanced Pro 0

Liv Langma Advanced SL 1

Liv

Langma Advanced SL 1

Szczyt ofertyAeroKarbon700c2027
Szczyt ofertyKarbon700c2026

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (13), wiersz po wierszu.

W skrócie

  • Liv Langma Advanced SL 1 waży o 750 g mniej niż Giant Propel Advanced Pro 0 (dane producentów).
  • Giant Propel Advanced Pro 0 to nowszy model (2027).
Najważniejsze4 różnice
Rok modelowy 2027 2026
Waga 7,5 kg 6,75 kg Najlepszy w porównaniu−750 g
RamaTakie samo dla wszystkich Karbon
Tak jak podano

Advanced-grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc

Karbon
Tak jak podano

Advanced SL-grade composite, 12x142mm thru-axle, integrated seatpost, disc brakes

Koła 700c · Giant SLR 1 50 Carbon Disc WheelSystem 700c · Giant SLR 0 40 WheelSystem
NapędTakie samo dla wszystkich 2×12 2×12
Grupa osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano Ultegra Di2 Shimano Ultegra Di2
Model hamulcówTakie samo dla wszystkich Shimano Ultegra Di2 hydraulic Shimano Ultegra Di2 hydraulic
Sztyca Giant Vector Carbon Liv Integrated Seatpost, -5/+15mm offset

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Giant Propel Advanced Pro 0

Giant Propel Advanced Pro 0

Liv Langma Advanced SL 1

Liv Langma Advanced SL 1

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Propel Advanced Pro 0 · Rower szosowy na bardzo gładki teren, bardzo zwrotny, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
  • Langma Advanced SL 1 · Rower szosowy uniwersalny, raczej stabilny, średnie przełożenia, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
Teren
Giant Propel Advanced Pro 0 14%Liv Langma Advanced SL 1 47%1 rower3 rowery3 rowery · Giant Propel Advanced Pro 05 rowerów2 rowery2 rowery1 rower1 rower · Liv Langma Advanced SL 16 rowerów2 rowery3 rowery9 rowerów
ŁatwyWymagający
Prowadzenie
Giant Propel Advanced Pro 0 12%Liv Langma Advanced SL 1 62%1 rower3 rowery2 rowery · Giant Propel Advanced Pro 01 rower1 rower1 rower2 rowery6 rowerów1 rower2 rowery1 rower3 rowery1 rower · Liv Langma Advanced SL 17 rowerów2 rowery7 rowerów1 rower2 rowery
ZwinnyStabilny

Przełożenia

Prędkość na najlżejszym i najcięższym przełożeniu przy 90 obr./min: niżej po lewej – łatwiej pod górę, wyżej po prawej – szybciej.

  • Liv Langma Advanced SL 112 km/h - 54 km/h
Najlżejsze przełożenie (podjazd)Najcięższe przełożenie (zjazd)
Giant Propel Advanced Pro 0Liv Langma Advanced SL 1inne rowery szosowe aero

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
Przeznaczenie Aero
Tak jak podano

Best For: Aero-Race

–Nie podano
Rama i widelec2 różnice
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon
Tak jak podano

Advanced SL-grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer

Karbon
Tak jak podano

Advanced SL-grade composite with OverDrive Aero steerer, 12x100mm thru-axle, disc

Maks. prześwit na opony 32 mm 33 mm Najlepszy w porównaniu+1 mm
OsieTakie samo dla wszystkich Osie sztywne
Tak jak podano

12x142mm thru-axle

Osie sztywne
Tak jak podano

12x142mm thru-axle

Suport Sram DUB Pressfit °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano, press fit °Wartość nieopublikowana przez producenta
Napęd3 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano
Tak jak podano

Shimano Ultegra Di2

Shimano
Tak jak podano

Shimano Ultegra Di2

Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Elektroniczna, przewodowa
Tak jak podano

Shifters: Shimano Ultegra Di2 ST-R8170

Elektroniczna, przewodowa
Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 12 12
Zęby tarcz korby Shimano Ultegra 36/52 with Giant Power Pro power meter Shimano Ultegra 36/52T with Giant Power Pro power meter
Kaseta Shimano Ultegra 11x30 Shimano Ultegra 11-34T
Przerzutka tylnaTakie samo dla wszystkich Shimano Ultegra Di2 RD-R8150 °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano Ultegra Di2 RD-R8150 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Manetki Shimano Ultegra Di2 ST-R8170 °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano Ultegra Di2 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Pomiar mocy w zestawieTakie samo dla wszystkich tak tak
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne
Tak jak podano

Shimano Ultegra Di2 hydraulic

Tarczowe hydrauliczne
Tak jak podano

Shimano Ultegra Di2 hydraulic

Tarcza przedniaTakie samo dla wszystkich 160 mm 160 mm
Tarcza tylnaTakie samo dla wszystkich 140 mm 140 mm
Koła i opony2 różnice
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29"
Tak jak podano

CADEX Road Race GC, tubeless, 700x28c

700c / 29"
Tak jak podano

CADEX Road Race GC, 700x28c, folding, tubeless

Obręcze Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Wysokość obręczy 50 mm 40 mm −10 mm
Gotowe na tubelessTakie samo dla wszystkich tak tak
Opony CADEX Road Race GC, tubeless, 700x28c CADEX Road Race GC, 700x28c, folding, tubeless
Szerokość opon w zestawieTakie samo dla wszystkich 28 mm 28 mm
Kokpit i sztyca2 różnice
Szerokość kierownicyTakie samo dla wszystkich 400 mm 400 mm
Kierownica Giant Contact SLR 0 Aero Lenker-Vorbau-Einheit °Wartość nieopublikowana przez producenta Liv Contact SLR, 31.8mm, 8-degree flare drop °Wartość nieopublikowana przez producenta
Mostek–Nie podano Giant Contact SLR AeroLight °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy Giant Vector Carbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Liv Integrated Seatpost, -5/+15mm offset °Wartość nieopublikowana przez producenta
Waga1 różnica
Ważony w rozmiarze M avec porte-bidons et sans préventif S

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Langma Advanced SL 1 · M
  • Langma Advanced SL 1 · M

Stack i reach

520530540550560570580590350360370380390400410420↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Langma Advanced SL 1 · M — Reach (mm) 382 · Stack (mm) 553
  • Langma Advanced SL 1 · M Langma Advanced SL 1 · M — Reach (mm) 382 · Stack (mm) 553
Geometria
Rozmiar–Nie podano M
Reach–Nie podano 382 mm
Stack–Nie podano 553 mm
Rura pozioma (efektywna)–Nie podano 540 mm
Rura podsiodłowa–Nie podano 720 mm
Rura sterowa–Nie podano 155 mm
Kąt główki ramy–Nie podano 72,5°
Kąt rury podsiodłowej–Nie podano 74°
Tylny trójkąt–Nie podano 405 mm
Rozstaw osi–Nie podano 984 mm
Front center–Nie podano 589 mm
Wysokość przekroku–Nie podano 763 mm
Obniżenie suportu–Nie podano 70 mm
Wysokość suportu–Nie podano 266 mm
Offset widelca–Nie podano 49 mm
Wyprzedzenie–Nie podano 58 mm
Mostek–Nie podano 100 mm
Szerokość kierownicy–Nie podano 400 mm
Długość korb–Nie podano 170 mm

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Giant Propel Advanced Pro 0 czy Liv Langma Advanced SL 1: który jest lżejszy?

Liv Langma Advanced SL 1 waży 6,75 kg, Giant Propel Advanced Pro 0 – 7,5 kg, według producentów.

Jaki osprzęt mają Giant Propel Advanced Pro 0 i Liv Langma Advanced SL 1?

Giant Propel Advanced Pro 0: Shimano Ultegra Di2. Liv Langma Advanced SL 1: Shimano Ultegra Di2.

Porównaj inne modele