Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Bmc Urs Two vs Orbea Terra M20TEAM

Bmc Urs Two

Bmc

Urs Two

Orbea Terra M20TEAM

Orbea

Terra M20TEAM

Średnia półkaKarbon700c2027
Średnia półkaKarbon700c2027

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (15), wiersz po wierszu.

W skrócie

Najważniejsze5 różnic
Rok modelowyTakie samo dla wszystkich 2027 2027
Waga 10,1 kg °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
RamaTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon
Tak jak podano

Material: Carbon

Koła 700c · GR650 °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c · OQUO Road Control RC25PRO °Wartość nieopublikowana przez producenta
Napęd 1×12 2×12
Grupa osprzętu SHIMANO GRX 800, GRX 600 °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano GRX
Model hamulców SHIMANO GRX (BR-RX410) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano RX820 Hydraulic disc °Wartość nieopublikowana przez producenta
Sztyca Sztywna · URS °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywna · OC Performance XP10 Carbon, 27.2mm, Setback 0mm °Wartość nieopublikowana przez producenta

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Bmc Urs Two

Bmc Urs Two

Orbea Terra M20TEAM

Orbea Terra M20TEAM

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Urs Two · Rower gravelowy do bardzo trudnego terenu, raczej stabilny, przeciętne wyposażenie.
  • Terra M20TEAM · Rower gravelowy do bardzo trudnego terenu, neutralne prowadzenie, przeciętne wyposażenie.
Teren
Bmc Urs Two 87%Orbea Terra M20TEAM 82%2 rowery3 rowery2 rowery2 rowery4 rowery2 rowery4 rowery1 rower5 rowerów4 rowery3 rowery2 rowery5 rowerów3 rowery5 rowerów4 rowery4 rowery3 rowery3 rowery2 rowery5 rowerów4 rowery3 rowery3 rowery4 rowery10 rowerów · Orbea Terra M20TEAM2 rowery · Bmc Urs Two2 rowery3 rowery2 rowery4 rowery2 rowery
ŁatwyWymagający
Prowadzenie
Bmc Urs Two 66%Orbea Terra M20TEAM 49%3 rowery2 rowery2 rowery3 rowery2 rowery3 rowery1 rower3 rowery3 rowery1 rower3 rowery3 rowery2 rowery3 rowery2 rowery6 rowerów1 rower2 rowery1 rower · Orbea Terra M20TEAM6 rowerów2 rowery2 rowery3 rowery4 rowery4 rowery · Bmc Urs Two2 rowery3 rowery2 rowery4 rowery1 rower2 rowery3 rowery2 rowery2 rowery4 rowery1 rower4 rowery1 rower
ZwinnyStabilny
Bmc Urs TwoOrbea Terra M20TEAMinne rowery gravelowe

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
AmortyzacjaTakie samo dla wszystkich Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta
Rama i widelec2 różnice
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Maks. prześwit na opony 47 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 50 mm Najlepszy w porównaniu+3 mm
OsieTakie samo dla wszystkich Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

URS Gen 2 | Advanced Carbon with Gravel+ Geometry | Tuned Compliance Concept Gravel | ICS Technology | Full Mount - UDH | Integrated Storage | Fender and Rack M

Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Orbea Terra carbon OMR Disc, monocoque construction, HS 1,5", BB386EVO, powermeter compatible, Thru Axle 12x142mm rear, thread M12xP1, UDH dropout, LOCKR XXL se

Suport SHIMANO Press-Fit Bottom Bracket (BB-RS500-PB) °Wartość nieopublikowana przez producenta BB86/BB92, press-fit °Wartość nieopublikowana przez producenta
Napęd5 różnic
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano
Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO GRX (RD-RX822) SHIMANO GRX (BL-RX610 / ST-RX610)

Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX RX820 Shimano GRX RX820

Tarcze korby 1 °Wartość nieopublikowana przez producenta 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta+1
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zęby tarcz korby SHIMANO GRX (FC-RX610-1) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano GRX RX820 31x48T °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kaseta SHIMANO Deore (CS-M6100-12) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano HG710 11-36T 12S °Wartość nieopublikowana przez producenta
Przerzutka tylna SHIMANO GRX (RD-RX822) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano GRX RX820 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Manetki SHIMANO GRX (BL-RX610 / ST-RX610) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano GRX RX820 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX 400 Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX 800 Disque hydraulique

Koła i opony1 różnica
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c / 29"
Tak jak podano

Raddurchmesser: 28´´- 700

ObręczeTakie samo dla wszystkich Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
Gotowe na tubeless tak °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Opony Continental Terra Adventure Trail Grip °Wartość nieopublikowana przez producenta Vittoria Terreno T30 Fine Loose Gravel Endurance G2.0 700x45c °Wartość nieopublikowana przez producenta
Szerokość opon w zestawie–Nie podano 45 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kokpit i sztyca3 różnice
Kierownica BMC HB D4 03, 0, 16 °Wartość nieopublikowana przez producenta OC Handlebar GR31 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Mostek BMC RSM 01 °Wartość nieopublikowana przez producenta OC Road Performance 10, -8º °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy URS °Wartość nieopublikowana przez producenta OC Performance XP10 Carbon, 27.2mm, Setback 0mm °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Urs Two · MTerra M20TEAM · M
  • Urs Two · M
  • Terra M20TEAM · M

Stack i reach

550560570580590600610370380390400410420430440↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Urs Two · M — Reach (mm) 410 · Stack (mm) 580Terra M20TEAM · M — Reach (mm) 400 · Stack (mm) 580
  • Urs Two · M Urs Two · M — Reach (mm) 410 · Stack (mm) 580
  • Terra M20TEAM · M Terra M20TEAM · M — Reach (mm) 400 · Stack (mm) 580
Geometria12 różnic
RozmiarTakie samo dla wszystkich M M
Reach 410 mm 400 mm −10 mm
StackTakie samo dla wszystkich 580 mm 580 mm
Rura pozioma (efektywna) 571 mm 561 mm −10 mm
Rura podsiodłowa 475 mm 470 mm −5 mm
Rura sterowa 140 mm 154 mm +14 mm
Kąt główki ramy 69,5° 70° +0,5°
Kąt rury podsiodłowej 74,5° 74° −0,5°
Tylny trójkątTakie samo dla wszystkich 430 mm 430 mm
Rozstaw osi 1070 mm 1052 mm −18 mm
Front center 651 mm 635 mm −16 mm
Wysokość przekroku 758 mm 743 mm −15 mm
Obniżenie suportu 76 mm 80 mm +4 mm
Wysokość suportu 273 mm 261 mm −12 mm
Offset widelcaTakie samo dla wszystkich 45 mm 45 mm
Wyprzedzenie 86 mm 76 mm −10 mm
Mostek 70 mm –Nie podano
Szerokość kierownicy 410 mm –Nie podano
Długość korb 170 mm –Nie podano

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Jaki osprzęt mają Bmc Urs Two i Orbea Terra M20TEAM?

Bmc Urs Two: SHIMANO GRX 800, GRX 600. Orbea Terra M20TEAM: Shimano GRX.

Bmc Urs Two czy Orbea Terra M20TEAM: jaka geometria?

W rozmiarze M Bmc Urs Two ma stack 580 mm przy reachu 410 mm; w rozmiarze M Orbea Terra M20TEAM ma 580 mm przy 400 mm. Więcej stacku przy tym samym reachu oznacza bardziej wyprostowaną pozycję.

Porównaj inne modele