Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Bmc Urs Two vs BH Rx Team 3.0

Bmc Urs Two

Bmc

Urs Two

BH Rx Team 3.0

BH

Rx Team 3.0

Średnia półkaKarbon700c2027
Średnia półkaKarbon700c2026

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (16), wiersz po wierszu.

W skrócie

  • Bmc Urs Two to nowszy model (2027).
Najważniejsze6 różnic
Rok modelowy 2027 2026
Waga 10,1 kg °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
RamaTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Koła 700c · GR650 °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c · Shimano RS171 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Napęd 1×12 2×11
Grupa osprzętu SHIMANO GRX 800, GRX 600 °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105, GRX 600 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model hamulców SHIMANO GRX (BR-RX410) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Sztyca Sztywna · URS °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywna · BH RX °Wartość nieopublikowana przez producenta

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Bmc Urs Two

Bmc Urs Two

BH Rx Team 3.0

BH Rx Team 3.0

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Urs Two · Rower gravelowy do bardzo trudnego terenu, raczej stabilny, przeciętne wyposażenie.
  • Rx Team 3.0 · Rower gravelowy na bardzo gładki teren, raczej stabilny, przeciętne wyposażenie.
Teren
Bmc Urs Two 87%BH Rx Team 3.0 9%2 rowery3 rowery2 rowery3 rowery · BH Rx Team 3.04 rowery2 rowery4 rowery1 rower5 rowerów4 rowery3 rowery2 rowery5 rowerów3 rowery5 rowerów4 rowery4 rowery3 rowery3 rowery2 rowery5 rowerów4 rowery3 rowery3 rowery4 rowery9 rowerów2 rowery · Bmc Urs Two2 rowery3 rowery2 rowery4 rowery2 rowery
ŁatwyWymagający
Prowadzenie
Bmc Urs Two 66%BH Rx Team 3.0 76%3 rowery2 rowery2 rowery3 rowery2 rowery3 rowery1 rower3 rowery3 rowery1 rower3 rowery3 rowery2 rowery3 rowery2 rowery6 rowerów1 rower2 rowery6 rowerów2 rowery2 rowery3 rowery4 rowery4 rowery · Bmc Urs Two2 rowery3 rowery2 rowery5 rowerów · BH Rx Team 3.01 rower2 rowery3 rowery2 rowery2 rowery4 rowery1 rower4 rowery1 rower
ZwinnyStabilny
Bmc Urs TwoBH Rx Team 3.0inne rowery gravelowe

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
AmortyzacjaTakie samo dla wszystkich Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta
Rama i widelec1 różnica
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Maks. prześwit na opony 47 mm °Wartość nieopublikowana przez producentaNajlepszy w porównaniu 45 mm −2 mm
Osie Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

URS Gen 2 | Advanced Carbon with Gravel+ Geometry | Tuned Compliance Concept Gravel | ICS Technology | Full Mount - UDH | Integrated Storage | Fender and Rack M

–Nie podano
Suport SHIMANO Press-Fit Bottom Bracket (BB-RS500-PB) °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Napęd6 różnic
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO GRX (RD-RX822) SHIMANO GRX (BL-RX610 / ST-RX610)

Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano 105 Shimano 105

Tarcze korby 1 °Wartość nieopublikowana przez producenta 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta+1
Biegi z tyłu 12 °Wartość nieopublikowana przez producentaNajlepszy w porównaniu 11 °Wartość nieopublikowana przez producenta−1
Zęby tarcz korby SHIMANO GRX (FC-RX610-1) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano GRX 610 46/34 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kaseta SHIMANO Deore (CS-M6100-12) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 11/34 °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka
Przerzutka tylna SHIMANO GRX (RD-RX822) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Manetki SHIMANO GRX (BL-RX610 / ST-RX610) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano 105 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX 400 Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano 105 Disque hydraulique

Koła i opony1 różnica
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta
ObręczeTakie samo dla wszystkich Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
Gotowe na tubeless tak °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Opony Continental Terra Adventure Trail Grip °Wartość nieopublikowana przez producenta Michelin Mud2 700 x33 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Szerokość opon w zestawie–Nie podano 33 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kokpit i sztyca3 różnice
Kierownica BMC HB D4 03, 0, 16 °Wartość nieopublikowana przez producenta BH Lite Compact °Wartość nieopublikowana przez producenta
Mostek BMC RSM 01 °Wartość nieopublikowana przez producenta BH SL °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy URS °Wartość nieopublikowana przez producenta BH RX °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Urs Two · MRx Team 3.0 · XL
  • Urs Two · M
  • Rx Team 3.0 · XL

Stack i reach

550560570580590600610620370380390400410420430440↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Urs Two · M — Reach (mm) 410 · Stack (mm) 580Rx Team 3.0 · XL — Reach (mm) 398 · Stack (mm) 598
  • Urs Two · M Urs Two · M — Reach (mm) 410 · Stack (mm) 580
  • Rx Team 3.0 · XL Rx Team 3.0 · XL — Reach (mm) 398 · Stack (mm) 598
Geometria14 różnic
Rozmiar M XL
Reach 410 mm 398 mm −12 mm
Stack 580 mm 598 mm +18 mm
Rura pozioma (efektywna) 571 mm 587 mm +16 mm
Rura podsiodłowa 475 mm 560 mm +85 mm
Rura sterowa 140 mm 180 mm +40 mm
Kąt główki ramy 69,5° 71° +1,5°
Kąt rury podsiodłowej 74,5° 72,5° −2°
Tylny trójkąt 430 mm 426 mm −4 mm
Rozstaw osi 1070 mm 1038 mm −32 mm
Front center 651 mm 626 mm −25 mm
Wysokość przekroku 758 mm –Nie podano
Obniżenie suportu 76 mm 71 mm −5 mm
Wysokość suportuTakie samo dla wszystkich 273 mm 273 mm
Offset widelca 45 mm 36 mm −9 mm
Wyprzedzenie 86 mm 80 mm −6 mm
Mostek 70 mm –Nie podano
Szerokość kierownicy 410 mm –Nie podano
Długość korb 170 mm –Nie podano

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Jaki osprzęt mają Bmc Urs Two i BH Rx Team 3.0?

Bmc Urs Two: SHIMANO GRX 800, GRX 600. BH Rx Team 3.0: Shimano 105, GRX 600.

Bmc Urs Two czy BH Rx Team 3.0: jaka geometria?

W rozmiarze M Bmc Urs Two ma stack 580 mm przy reachu 410 mm; w rozmiarze XL BH Rx Team 3.0 ma 598 mm przy 398 mm. Więcej stacku przy tym samym reachu oznacza bardziej wyprostowaną pozycję.

Porównaj inne modele