Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Bmc Roadmachine 01 One vs Wilier Granturismo SLR S

Bmc Roadmachine 01 One

Bmc

Roadmachine 01 One

Wilier Granturismo SLR S

Wilier

Granturismo SLR S

Szczyt ofertyEnduranceKarbon700c2027
Szczyt ofertyEnduranceKarbon700c2026

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (14), wiersz po wierszu.

W skrócie

  • Bmc Roadmachine 01 One waży o 100 g mniej niż Wilier Granturismo SLR S (dane producentów).
  • Bmc Roadmachine 01 One ma osprzęt z wyższej półki: SHIMANO Dura-Ace Di2, wobec Shimano Ultegra Di2.
  • Bmc Roadmachine 01 One to nowszy model (2027).
Najważniejsze6 różnic
Rok modelowy 2027 2026
Waga 7,7 kg °Wartość nieopublikowana przez producentaNajlepszy w porównaniu 7,8 kg +100 g
RamaTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon
Tak jak podano

GRANTURISMO SLR - CARBON MONOCOQUE HUS MOD + LIQUID

Koła 700c · CE 40 SL Carbon °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c · MICHE KLEOS 42 CARBON °Wartość nieopublikowana przez producenta
NapędTakie samo dla wszystkich 2×12 2×12
Grupa osprzętu SHIMANO Dura-Ace Di2 °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka Shimano Ultegra Di2
Tak jak podano

SHIMANO ULTEGRA Di2 R8170

Model hamulców SHIMANO Dura Ace (BR-R9270) °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka SHIMANO ULTEGRA Di2 R8170 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Sztyca Roadmachine 01 Premium Carbon D-Shaped Seatpost WILIER GRANTURISMO SLR CARBON CUSTOM MADE -15 mm

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Bmc Roadmachine 01 One

Bmc Roadmachine 01 One

Wilier Granturismo SLR S

Wilier Granturismo SLR S

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Roadmachine 01 One · Rower szosowy raczej zwrotny, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
  • Granturismo SLR S · Rower szosowy średnie przełożenia, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
Prowadzenie
Bmc Roadmachine 01 One 27%1 rower3 rowery2 rowery1 rower5 rowerów · Bmc Roadmachine 01 One1 rower1 rower3 rowery2 rowery1 rower1 rower6 rowerów3 rowery1 rower1 rower1 rower1 rower
ZwinnyStabilny

Przełożenia

Prędkość na najlżejszym i najcięższym przełożeniu przy 90 obr./min: niżej po lewej – łatwiej pod górę, wyżej po prawej – szybciej.

  • Wilier Granturismo SLR S13 km/h - 52 km/h
Najlżejsze przełożenie (podjazd)Najcięższe przełożenie (zjazd)
Bmc Roadmachine 01 OneWilier Granturismo SLR Sinne rowery szosowe endurance

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
PrzeznaczenieTakie samo dla wszystkich Endurance °Wartość nieopublikowana przez producenta Endurance
Tak jak podano

Granturismo SLR is the Wilier Triestina high-end endurance bike

Rama i widelec2 różnice
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Waga ramy–Nie podano 1100 g
Maks. prześwit na opony 40 mm °Wartość nieopublikowana przez producentaNajlepszy w porównaniu 32 mm −8 mm
Osie Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Roadmachine 01 Gen 3 | 01 Premium Carbon with Tuned Compliance Concept Endurance | ICS Technology Stealth Cable Routing | Integrated Downtube Storage | Full Mou

–Nie podano
Suport SHIMANO Dura Ace Press-Fit Bottom Bracket (SM-BB92-41B) °Wartość nieopublikowana przez producenta SHIMANO PRESSFIT 86.5X41 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Prowadzenie linek W pełni zintegrowane °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Roadmachine 01 Gen 3 | 01 Premium Carbon with Tuned Compliance Concept Endurance | ICS Technology Stealth Cable Routing | Integrated Downtube Storage | Full Mou

–Nie podano
Napęd4 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano
Tak jak podano

SHIMANO ULTEGRA Di2 R8170

Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Elektroniczna, przewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SHIMANO Dura Ace Di2 (RD-R9250) SHIMANO Dura Ace Di2 (ST-R9270)

Elektroniczna, przewodowa
Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta 12
Zęby tarcz korby SHIMANO Dura Ace (FC-R9200) °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka Shimano Ultegra 50-34T
Tak jak podano

SHIMANO ULTEGRA FC-R8100 50-34T

Kaseta SHIMANO Dura Ace (CS-R9200) °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka Shimano Ultegra 11-30T
Tak jak podano

SHIMANO ULTEGRA CS-R8101-12 11-30T

Przerzutka tylna SHIMANO Dura Ace Di2 (RD-R9250) °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka SHIMANO ULTEGRA Di2 RD-R8150 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Manetki SHIMANO Dura Ace Di2 (ST-R9270) °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka SHIMANO ULTEGRA Di2 ST-R8170 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Pomiar mocy w zestawie tak °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano Dura-Ace Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano Ultegra Disque hydraulique

Koła i opony1 różnica
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta
ObręczeTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Gotowe na tubeless tak °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Opony Vittoria Corsa N.EXT °Wartość nieopublikowana przez producenta VITTORIA RUBINO PRO IV GRAPHENE 2.0 700x28c °Wartość nieopublikowana przez producenta
Szerokość opon w zestawie–Nie podano 28 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kokpit i sztyca2 różnice
Kierownica ICS Carbon Evo °Wartość nieopublikowana przez producenta Z BAR INTEGRATED CARBON CUSTOM MADE °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy Roadmachine 01 Premium Carbon D-Shaped Seatpost °Wartość nieopublikowana przez producenta WILIER GRANTURISMO SLR CARBON CUSTOM MADE -15 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Roadmachine 01 One · 54CM
  • Roadmachine 01 One · 54CM

Stack i reach

540550560570580590600350360370380390400410420↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Roadmachine 01 One · 54CM — Reach (mm) 383 · Stack (mm) 570
  • Roadmachine 01 One · 54CM Roadmachine 01 One · 54CM — Reach (mm) 383 · Stack (mm) 570
Geometria
Rozmiar 54CM –Nie podano
Reach 383 mm –Nie podano
Stack 570 mm –Nie podano
Rura pozioma (efektywna) 546 mm –Nie podano
Rura podsiodłowa 488 mm –Nie podano
Rura sterowa 154 mm –Nie podano
Kąt główki ramy 72,2° –Nie podano
Kąt rury podsiodłowej 74,2° –Nie podano
Tylny trójkąt 415 mm –Nie podano
Rozstaw osi 997 mm –Nie podano
Front center 594 mm –Nie podano
Wysokość przekroku 786 mm –Nie podano
Obniżenie suportu 75 mm –Nie podano
Wysokość suportu 261 mm –Nie podano
Offset widelca 45 mm –Nie podano
Wyprzedzenie 63 mm –Nie podano
Mostek 90 mm –Nie podano
Szerokość kierownicy 400 mm –Nie podano
Długość korb 170 mm –Nie podano

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Bmc Roadmachine 01 One czy Wilier Granturismo SLR S: który jest lżejszy?

Bmc Roadmachine 01 One waży 7,7 kg, Wilier Granturismo SLR S – 7,8 kg, według producentów.

Jaki osprzęt mają Bmc Roadmachine 01 One i Wilier Granturismo SLR S?

Bmc Roadmachine 01 One: SHIMANO Dura-Ace Di2. Wilier Granturismo SLR S: Shimano Ultegra Di2.

Porównaj inne modele