
Orbea Oiz M-pro
Wersja wyposażenia Shimano XT

Orbea Oiz M-pro
Rower górski trail full, rama z karbon, koła 29", napęd 1×12, wyposażenie wysoka półka
Najważniejsze
- Rok modelowy
- 2027
- Rama
- Karbon
- Amortyzacja
- Full
- Amortyzator
- FOX FLOAT SL FACTORY 190x45 mm
- Koła
- 29" · OQUO MP30TEAM (29"Front / 29"Rear)
- Napęd
- 1×12
- Grupa osprzętu
- Shimano XT Di2
- Model hamulców
- Shimano XT M8200
- Sztyca
- Regulowana · OC Dropper post MP10 100 mm
Specyfikacja
Każda wartość pochodzi ze strony marki; najedź na nią, żeby zobaczyć źródło i datę.
Przeznaczenie
- Dyscyplina
- Trail
- Amortyzacja
- Full
Rama i widelec
- Rama
- Karbon
- Suport
- BSA, 73mm, threaded
Amortyzacja
- Skok widelca
- W trakcie aktualizacji
- Amortyzator
- FOX FLOAT SL FACTORY 190x45 mm
Napęd
- Producent osprzętu
- Shimano
- Grupa osprzętu
- Shimano XT Di2
- Zmiana biegów
- Mechaniczna
- Tarcze korby
- 1
- Biegi z tyłu
- 12
- Zęby tarcz korby
- Shimano XT M8200 34T
- Kaseta
- Shimano CS-M8200 10-51t 12-Speed
- Przerzutka tylna
- Shimano XT M8250 SGS
- Manetki
- Shimano XT M8250
Shimano XT M8250 SGS Shimano XT M8250
Hamulce
- Hamulce
- Tarczowe hydrauliczne
- Model hamulców
- Shimano XT M8200
Shimano XT Disque hydraulique
Koła i opony
- Rozmiar kół
- 700c / 29"
- Koła
- OQUO MP30TEAM (29"Front / 29"Rear)
- Obręcze
- Karbon
- Opony
- Pirelli Scorpion™ XC RC 60x622c
Kokpit i sztyca
- Sztyca
- Regulowana
- Kierownica
- OC Carbon Cockpit MP10
- Model sztycy
- OC Dropper post MP10 100 mm
Waga
- Waga
- W trakcie aktualizacji
Geometria
- Rozmiar geometrii
- M
- Stack
- 595,5 mm
- Reach
- 450 mm
- Kąt główki ramy
- 66,8 °
- Kąt rury podsiodłowej
- 76,7 °
- Długość tylnych widełek
- 430 mm
- Rozstaw osi
- 1163 mm
- Obniżenie suportu
- 42 mm
Charakter
Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.
« Rower górski raczej do trudnego terenu, bardzo zwrotny, raczej wysoki poziom wyposażenia. »
Tak samo swobodny w trudnym terenie jak większość inne rowery górskie trail.
Żwawszy w zakrętach niż większość inne rowery górskie trail.
Za mało danych do wykresu „Przełożenia”: uzupełni się, gdy karta będzie kompletna.
Za mało danych do wykresu „Poziom wyposażenia”: uzupełni się, gdy karta będzie kompletna.
Geometria
Rozmiary (4): S, M, L, XL.
| Geometria modelu Oiz M-pro według rozmiaru | ||||
|---|---|---|---|---|
| Reach (mm) | 425 | 450 | 472 | 495 |
| Stack (mm) | 596 | 596 | 605 | 619 |
| Rura pozioma (efektywna) (mm) | 563 | 591 | 616 | 642 |
| Rura podsiodłowa (mm) | 405 | 430 | 455 | 480 |
| Rura sterowa (mm) | 90 | 90 | 100 | 115 |
| Kąt główki ramy (°) | 66,8 | 66,8 | 66,8 | 66,8 |
| Kąt rury podsiodłowej (°) | 77 | 76,7 | 76,6 | 76,7 |
| Tylny trójkąt (mm) | 430 | 430 | 430 | 430 |
| Rozstaw osi (mm) | 1138 | 1163 | 1189 | 1217 |
| Front center (mm) | 711 | 736 | 762 | 790 |
| Wysokość przekroku (mm) | 773 | 775 | 779 | 785 |
| Obniżenie suportu (mm) | 42 | 42 | 42 | 42 |
| Wysokość suportu (mm) | 335 | 335 | 335 | 335 |
| Offset widelca (mm) | 44 | 44 | 44 | 44 |
| Wyprzedzenie (mm) | 113 | 113 | 113 | 114 |
Cała seria
Podobne rowery górskie
Dla kogo?
Dyscypliny, które deklaruje marka, i funkcje, które do nich pasują.
Kolarstwo
- Dyscyplina: Trail
- Amortyzacja: Full
- Rozmiar kół: 700c / 29"
Najczęstsze pytania
Czy Orbea Oiz M-pro to hardtail czy full?
Full, według producenta.
Czy Orbea Oiz M-pro ma sztycę regulowaną?
Sztyca: Regulowana, według producenta.





