Black Friday: aanbiedingen van 6 winkels, voor je vergeleken.

Naar de inhoud

Cannondale Bad Habit 2 vs Sunn Radical S1

Cannondale Bad Habit 2

Cannondale

Bad Habit 2

Sunn Radical S1

Sunn

Radical S1

EnduroFullyCarbon29" voor, 27,5" achter2026
Hogere klasseEnduroFullyCarbon2026

Dicht bij elkaar qua specs en adviesprijs: hier zijn hun 10 verschillen, regel voor regel.

In het kort

  • Sunn Radical S1 kost € 967 minder dan Cannondale Bad Habit 2 (adviesprijs).
Het belangrijkste6 verschillen
Adviesprijs € 4.999 € 4.032 −€ 967
ModeljaarGelijk voor allemaal 2026 2026
FramemateriaalGelijk voor allemaal Carbon °Waarde niet gepubliceerd door het merk Carbon
Zoals vermeld

Full carbon Toray Enduro Boost, integrated, 160 mm

Vering Fully °Waarde niet gepubliceerd door het merk Fully, 170 / 160 mm
Zoals vermeld

Débattement : 170/160 (av/ar)

Demper RockShox Vivid Select + °Waarde niet gepubliceerd door het merk RockShox Super Deluxe Select Trunnion 205/60
Zoals vermeld

Amortisseur : RockShox Super Deluxe Select Trunnion 205/60

Wielset 29" voor, 27,5" achter · WTB ST i30 Tough TCS °Waarde niet gepubliceerd door het merk 29" · E-Thirteen LG1+ / Brute One
Zoals vermeld

Jantes : E-Thirteen LG1+, 29'', 32T ; Moyeu : Brute One, 32T, Boost, thru axle

AandrijvingGelijk voor allemaal 1×12 1×12
Groep SRAM Eagle 90 Transmission, Eagle 70 Transmission °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano XT / Deore
Zoals vermeld

Dérailleur arrière : Shimano XT RD-M8100, 12V ; Manette : Shimano Deore SL-M6100, 12V

Remmodel SRAM Maven Stealth 4-piston hydraulic disc °Waarde niet gepubliceerd door het merk Formula Cura 2
Zoals vermeld

Freins : Formula Cura 2, 220/203

Gewicht–Niet vermeld 16,7 kg
Vorkmodel–Niet vermeld RockShox ZEB Debonair+ Rush RC
Zoals vermeld

RockShox ZEB, Debonair+, Rush RC, 170 mm, Boost, tapered

Zadelpen–Niet vermeld Dropperpost · BRUTE DROPPER 130MM (S)
Zoals vermeld

Tige de selle : Brute Dropper, 130 mm (S), 150 mm (M), 170 mm (L/XL)

Prijzen

De winkels van elk model die naar jouw land leveren, en hun prijzen door de tijd.

Cannondale Bad Habit 2

Cannondale Bad Habit 2

Sunn Radical S1

Sunn Radical S1

Affiliatelinks: voor jou geen extra kosten ♥

Karakter

De fiets in één oogopslag: het terrein waarvoor hij gemaakt is, zijn rijgedrag, zijn versnellingen en zijn uitrusting, naast de andere fietsen in zijn categorie.

  • Bad Habit 2 · enduro-mountainbike fully, carbon frame, 29" voor, 27,5" achter-wielen, 1×12-aandrijving
  • Radical S1 · Mountainbike eerder voor glad terrein, gemiddelde overbrenging, eerder hoogwaardige uitrusting, uitrusting voor de prijs beter dan bij 99% van de andere enduro-mountainbikes.
Terrein
Sunn Radical S1 27%1 fiets1 fiets1 fiets3 fietsen · Sunn Radical S11 fiets1 fiets1 fiets1 fiets1 fiets1 fiets4 fietsen
MakkelijkVeeleisend

Overbrenging

Snelheid in de lichtste en de zwaarste versnelling bij 90 rpm: lager links klimt makkelijker, hoger rechts gaat sneller.

  • Sunn Radical S18 km/h - 40 km/h
Lichtste versnelling (klimmen)Zwaarste versnelling (dalen)

Uitrustingsniveau

0255075100€ 4.000€ 6.000€ 8.000€ 10.000AdviesprijsUitrustingsscore
  • Cannondale Bad Habit
  • Giant Reign Advanced Pro 0
  • Giant Reign SX
  • Lapierre Spicy Cf 6.9
  • Lapierre Spicy Cf 7.9
  • Lapierre Spicy Cf 8.9
  • Lapierre Spicy Cf Team
  • Mondraker Foxy Carbon Rr
  • Scott Ransom 910
  • Scott Ransom 920
  • Sunn Radical Factory
  • Sunn Radical Finest
  • Sunn Radical S1
  • Radical S1Uitrustingsniveau 61/100 · Hogere klasse
Cannondale Bad Habit 2Sunn Radical S1andere enduro-mountainbikes

Uitrusting en specs

Elke spec regel voor regel; het hogere segment van een onderdeel is gemarkeerd. De technische groepen zijn ingeklapt.

Gebruik
DisciplineGelijk voor allemaal Enduro °Waarde niet gepubliceerd door het merk Enduro
Frame en vork
Assen–Niet vermeld Steekassen
Zoals vermeld

Brute One, 32T, Boost, thru axle

Vering
Veerweg voor–Niet vermeld 170 mm
Veerweg achter–Niet vermeld 160 mm
Aandrijving4 verschillen
Merk van de groep SRAM °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano
Zoals vermeld

Shimano XT RD-M8100, 12V

Gemengde groep–Niet vermeld ja
SchakelenGelijk voor allemaal Mechanisch °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zoals vermeld

SRAM Eagle 90 T-Type, 12-speed SRAM Eagle 90 SL, T-Type, 12-speed

Mechanisch °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zoals vermeld

SHIMANO XT RD-M8100 12V AR

KettingbladenGelijk voor allemaal 1 °Waarde niet gepubliceerd door het merk 1
Versnellingen achterGelijk voor allemaal 12 °Waarde niet gepubliceerd door het merk 12
Tanden kettingbladen SRAM Eagle 70 T-Type, 30T °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano MT512 32T 165 mm
Zoals vermeld

Pédalier : Shimano MT512, 12V, 165 mm, 32T

Cassette SRAM Eagle 70, T-Type, 10-52, 12-speed °Waarde niet gepubliceerd door het merk Shimano Deore CS-M6100 10-51
Zoals vermeld

Cassette : Shimano Deore CS-M6100, 12V, 10-51, Microspline

Achterderailleur SRAM Eagle 90 T-Type, 12-speed °Waarde niet gepubliceerd door het merk SHIMANO XT RD-M8100 12V AR °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Schakelaars SRAM Eagle 90 SL, T-Type, 12-speed °Waarde niet gepubliceerd door het merk–Niet vermeld
Cranklengte–Niet vermeld 165 mm
Remmen
RemmenGelijk voor allemaal Hydraulische schijfrem °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zoals vermeld

SRAM Maven Stealth 4-piston hydraulic disc, 220/200mm HS2 rotors

Hydraulische schijfrem °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zoals vermeld

Formula Cura Disque hydraulique

Remschijf voor–Niet vermeld 220 mm
Remschijf achter–Niet vermeld 203 mm
Wielen en banden1 verschil
Wielmaat 29" voor, 27,5" achter °Waarde niet gepubliceerd door het merk 700c / 29"
Zoals vermeld

Taille des roues : 29''

Velgen–Niet vermeld Aluminium °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Binnenbreedte velg 30 mm °Waarde niet gepubliceerd door het merk–Niet vermeld
Tubeless-readyGelijk voor allemaal ja °Waarde niet gepubliceerd door het merk ja
Banden–Niet vermeld Michelin Wild Enduro MS Racing Line
Zoals vermeld

Michelin Wild Enduro MS Racing Line, 29x2.40, TLR

Gemonteerde bandbreedte–Niet vermeld 61 mm °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Cockpit en zadelpen
Stuurbreedte–Niet vermeld 780 mm
Stuur–Niet vermeld 3D FORGED ALLOY, INTEGRATED 31.8X45MM °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Stuurpen–Niet vermeld 3D FORGED ALLOY, INTEGRATED 31.8X45MM °Waarde niet gepubliceerd door het merk
Zadelpenmodel–Niet vermeld BRUTE DROPPER 130MM (S) °Waarde niet gepubliceerd door het merk

° Waarde niet gepubliceerd door het merk

Geometrie

Eén maat per fiets (eerst de maat die het dichtst bij die van de eerste ligt), de verschillen gemeten vanaf de referentiefiets.

Stack en reach

600610620630640650660670430440450460470480490↖ RechtopAgressief ↘Reach (mm)Stack (mm)Radical S1 · M — Reach (mm) 460 · Stack (mm) 637
  • Radical S1 · M Radical S1 · M — Reach (mm) 460 · Stack (mm) 637
Geometrie
Maat–Niet vermeld M
Reach–Niet vermeld 460 mm
Stack–Niet vermeld 637 mm
Bovenbuis (effectief)–Niet vermeld 601 mm
Zitbuis–Niet vermeld 410 mm
Balhoofdbuis–Niet vermeld 110 mm
Balhoofdhoek–Niet vermeld 64°
Zithoek–Niet vermeld 77,5°
Achtervork–Niet vermeld 445 mm
Wielbasis–Niet vermeld 1.250 mm
Front-center–Niet vermeld 806 mm
Voorvorkoffset–Niet vermeld 0 mm

Waar je ze koopt

Veelgestelde vragen

Cannondale Bad Habit 2 of Sunn Radical S1: welke is goedkoper?

Sunn Radical S1 heeft de laagste adviesprijs: € 4.032, tegenover € 4.999 voor Cannondale Bad Habit 2. De dagprijzen per framemaat staan bij Prijzen.

Met welke groep komen Cannondale Bad Habit 2 en Sunn Radical S1?

Cannondale Bad Habit 2: SRAM Eagle 90 Transmission, Eagle 70 Transmission. Sunn Radical S1: Shimano XT / Deore.

Vergelijk andere modellen