Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Sunn Radical Factory vs Sunn Radical Finest

Sunn Radical Factory

Sunn

Radical Factory

Sunn Radical Finest

Sunn

Radical Finest

Szczyt ofertyEnduroFullKarbon2026
Wysoka półkaEnduroFullKarbon2026

Dwie wersje serii Sunn Radical. Różnice: 10, głównie w komponentach.

W skrócie

  • Sunn Radical Finest waży o 300 g mniej niż Sunn Radical Factory (dane producentów).
Najważniejsze5 różnic
Rok modelowyTakie samo dla wszystkich 2026 2026
Waga 16,1 kg 15,8 kg Najlepszy w porównaniu−300 g
RamaTakie samo dla wszystkich Karbon
Tak jak podano

FULL CARBON TORAY ENDURO BOOST, INTEGRATED, 160MM

Karbon
Tak jak podano

FULL CARBON TORAY ENDURO BOOST, INTEGRATED, 160MM

AmortyzacjaTakie samo dla wszystkich Full, 170 / 160 mm
Tak jak podano

Débattement 170/160 ; amortisseur FOX FLOAT X2 FACTORY KASHIMA TRUNNION 205/60

Full, 170 / 160 mm
Tak jak podano

Débattement 170/160 ; amortisseur FOX FLOAT X2 FACTORY KASHIMA TRUNNION 205/60

Model widelcaTakie samo dla wszystkich Fox 38 Float Factory Kashima 170mm, Boost, tapered Fox 38 Float Factory Kashima 170mm, Boost, tapered
AmortyzatorTakie samo dla wszystkich Fox Float X2 Factory Kashima Trunnion 205/60 Fox Float X2 Factory Kashima Trunnion 205/60
Koła 29" · DT Swiss EX1700 Spline tubeless 29" · DT Swiss E1900 Spline tubeless
NapędTakie samo dla wszystkich 1×12 1×12
Grupa osprzętu SRAM XO Eagle AXS 12v SRAM GX Eagle Lunar 12v
Tak jak podano

SRAM GX EAGLE LUNAR 12V AR / SRAM GX EAGLE 12V

Model hamulców TRP DH-R EVO 220/203 Formula Cura 4 220/203
Sztyca Regulowana · FOX TRANSFER FACTORY KASHIMA 150MM (S)
Tak jak podano

FOX TRANSFER FACTORY KASHIMA 150MM (S), 180MM (M), 210MM (L)

Regulowana · BRUTE DROPPER 130MM (S)
Tak jak podano

BRUTE DROPPER 130MM (S), 150MM (M), 170MM (L/XL)

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Sunn Radical Factory

Sunn Radical Factory

Sunn Radical Finest

Sunn Radical Finest

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Radical Factory · Rower górski raczej na gładki teren, średnie przełożenia, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
  • Radical Finest · Rower górski raczej na gładki teren, średnie przełożenia, raczej wysoki poziom wyposażenia.
Teren
Sunn Radical Factory 27%Sunn Radical Finest 27%1 rower1 rower1 rower4 rowery · Sunn Radical Factory · Sunn Radical Finest1 rower1 rower1 rower1 rower1 rower1 rower4 rowery
ŁatwyWymagający

Przełożenia

Prędkość na najlżejszym i najcięższym przełożeniu przy 90 obr./min: niżej po lewej – łatwiej pod górę, wyżej po prawej – szybciej.

  • Sunn Radical Factory8 km/h - 40 km/h
  • Sunn Radical Finest8 km/h - 40 km/h
Najlżejsze przełożenie (podjazd)Najcięższe przełożenie (zjazd)
Sunn Radical FactorySunn Radical Finestinne rowery górskie enduro

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
DyscyplinaTakie samo dla wszystkich Enduro
Tak jak podano

VTT Enduro conçu pour le plaisir, la performance, et taillé pour la compétition

Enduro
Tak jak podano

VTT Enduro conçu pour le plaisir, la performance, et taillé pour la compétition

Rama i widelec
OsieTakie samo dla wszystkich Osie sztywne Osie sztywne
Amortyzacja
Skok widelcaTakie samo dla wszystkich 170 mm 170 mm
Skok tylnego zawieszeniaTakie samo dla wszystkich 160 mm 160 mm
Napęd4 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich SRAM SRAM
Zmiana biegów Elektroniczna, bezprzewodowa Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM GX EAGLE LUNAR 12V AR

Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 1 °Wartość nieopublikowana przez producenta 1 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 12 12
Zęby tarcz korby SRAM XO Eagle Boost 165mm 32T SRAM GX Eagle Boost 165mm 32T
Kaseta SRAM Eagle XS1275 12v 10-52 XD SRAM Eagle XG1275 12v 10-52 XD
Przerzutka tylna SRAM XO EAGLE AXS 12V AR °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM GX EAGLE LUNAR 12V AR °Wartość nieopublikowana przez producenta
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

TRP DH-R EVO Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Formula Cura 4 Disque hydraulique

Tarcza przedniaTakie samo dla wszystkich 220 mm 220 mm
Tarcza tylnaTakie samo dla wszystkich 203 mm 203 mm
Koła i opony
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" 700c / 29"
ObręczeTakie samo dla wszystkich Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
Gotowe na tubelessTakie samo dla wszystkich tak °Wartość nieopublikowana przez producenta tak °Wartość nieopublikowana przez producenta
OponyTakie samo dla wszystkich Michelin Wild Enduro MS Racing Line 29x2.40 TLR Michelin Wild Enduro MS Racing Line 29x2.40 TLR
Szerokość opon w zestawieTakie samo dla wszystkich 61 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 61 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kokpit i sztyca1 różnica
Szerokość kierownicyTakie samo dla wszystkich 780 mm 780 mm
KierownicaTakie samo dla wszystkich 3D FORGED ALLOY, INTEGRATED 31.8X45MM °Wartość nieopublikowana przez producenta 3D FORGED ALLOY, INTEGRATED 31.8X45MM °Wartość nieopublikowana przez producenta
MostekTakie samo dla wszystkich 3D FORGED ALLOY, INTEGRATED 31.8X45MM °Wartość nieopublikowana przez producenta 3D FORGED ALLOY, INTEGRATED 31.8X45MM °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy FOX TRANSFER FACTORY KASHIMA 150MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta BRUTE DROPPER 130MM (S) °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Stack i reach

600610620630640650660670430440450460470480490↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Radical Factory · M — Reach (mm) 460 · Stack (mm) 637Radical Finest · M — Reach (mm) 460 · Stack (mm) 637
  • Radical Factory · M Radical Factory · M — Reach (mm) 460 · Stack (mm) 637
  • Radical Finest · M Radical Finest · M — Reach (mm) 460 · Stack (mm) 637
Geometria
RozmiarTakie samo dla wszystkich M M
ReachTakie samo dla wszystkich 460 mm 460 mm
StackTakie samo dla wszystkich 637 mm 637 mm
Rura pozioma (efektywna)Takie samo dla wszystkich 601 mm 601 mm
Rura podsiodłowaTakie samo dla wszystkich 410 mm 410 mm
Rura sterowaTakie samo dla wszystkich 110 mm 110 mm
Kąt główki ramyTakie samo dla wszystkich 64° 64°
Kąt rury podsiodłowejTakie samo dla wszystkich 77,5° 77,5°
Tylny trójkątTakie samo dla wszystkich 445 mm 445 mm
Rozstaw osiTakie samo dla wszystkich 1250 mm 1250 mm
Front centerTakie samo dla wszystkich 806 mm 806 mm
Offset widelcaTakie samo dla wszystkich 0 mm 0 mm

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Sunn Radical Factory czy Sunn Radical Finest: który jest lżejszy?

Sunn Radical Finest waży 15,8 kg, Sunn Radical Factory – 16,1 kg, według producentów.

Jaki osprzęt mają Sunn Radical Factory i Sunn Radical Finest?

Sunn Radical Factory: SRAM XO Eagle AXS 12v. Sunn Radical Finest: SRAM GX Eagle Lunar 12v.

Sunn Radical Factory czy Sunn Radical Finest: jaka geometria?

W rozmiarze M Sunn Radical Factory ma stack 637 mm przy reachu 460 mm; w rozmiarze M Sunn Radical Finest ma 637 mm przy 460 mm. Więcej stacku przy tym samym reachu oznacza bardziej wyprostowaną pozycję.

Porównaj inne modele