Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Cannondale Topstone Caad Lefty vs Cannondale Topstone Carbon Lefty 2

Cannondale Topstone Caad Lefty

Cannondale

Topstone Caad Lefty

Cannondale Topstone Carbon Lefty 2

Cannondale

Topstone Carbon Lefty 2

Średnia półkaAluminium700c2027
Średnia półkaKarbon700c2026

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (13), wiersz po wierszu.

W skrócie

  • Cannondale Topstone Caad Lefty ma lżejsze przełożenie na podjazdy: 9 km/h przy 90 obr./min, wobec 11 km/h.
  • Cannondale Topstone Caad Lefty ma o 10 mm większy skok widelca niż Cannondale Topstone Carbon Lefty 2.
  • Cannondale Topstone Caad Lefty to nowszy model (2027).
Najważniejsze5 różnic
Rok modelowy 2027 2026
Rama Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Amortyzacja Hardtail, 40 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta Hardtail, 30 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model widelcaTakie samo dla wszystkich Lefty Oliver °Wartość nieopublikowana przez producenta Lefty Oliver °Wartość nieopublikowana przez producenta
Koła 700c · WTB ST i25 TCS 2.0 °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c · DT Swiss G 540 °Wartość nieopublikowana przez producenta
NapędTakie samo dla wszystkich 1×12 1×12
Grupa osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano GRX 800, GRX 600 °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano GRX 800, GRX 600 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model hamulców Shimano GRX 410 hydraulic disc °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano GRX 820 hydraulic disc °Wartość nieopublikowana przez producenta
Sztyca Sztywna · Cannondale 3, 6061 Alloy, 27.2x350mm °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Cannondale Topstone Caad Lefty

Cannondale Topstone Caad Lefty

Cannondale Topstone Carbon Lefty 2

Cannondale Topstone Carbon Lefty 2

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Topstone Caad Lefty · Rower gravelowy do bardzo trudnego terenu, średnie przełożenia, przeciętne wyposażenie.
  • Topstone Carbon Lefty 2 · Rower gravelowy do bardzo trudnego terenu, średnie przełożenia, przeciętne wyposażenie.
Teren
Cannondale Topstone Caad Lefty 98%Cannondale Topstone Carbon Lefty 2 92%2 rowery3 rowery2 rowery2 rowery4 rowery2 rowery4 rowery1 rower5 rowerów4 rowery3 rowery2 rowery5 rowerów3 rowery5 rowerów4 rowery4 rowery3 rowery3 rowery2 rowery5 rowerów4 rowery5 rowerów3 rowery2 rowery9 rowerów4 rowery4 rowery · Cannondale Topstone Carbon Lefty 21 rower4 rowery3 rowery · Cannondale Topstone Caad Lefty
ŁatwyWymagający

Przełożenia

Prędkość na najlżejszym i najcięższym przełożeniu przy 90 obr./min: niżej po lewej – łatwiej pod górę, wyżej po prawej – szybciej.

  • Cannondale Topstone Caad Lefty9 km/h - 48 km/h
  • Cannondale Topstone Carbon Lefty 211 km/h - 48 km/h
Najlżejsze przełożenie (podjazd)Najcięższe przełożenie (zjazd)
Cannondale Topstone Caad LeftyCannondale Topstone Carbon Lefty 2inne rowery gravelowe

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Rama i widelec1 różnica
Maks. prześwit na opony 42 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 45 mm °Wartość nieopublikowana przez producentaNajlepszy w porównaniu+3 mm
OsieTakie samo dla wszystkich Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Topstone CAAD, SmartForm C1 Alloy, 12x142 thru-axle, 27.2 dropper compatible seat tube, 1.5" Acros-compatible headtube, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc -

Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Topstone Carbon, Kingpin suspension system, SmartSense compatible, Proportional Response construction, 12x142mm thru-axle, 27.2 dropper post ready, BSA 68mm thr

Suport Shimano BSA 68 °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Prowadzenie linekTakie samo dla wszystkich Wewnętrzne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

StraightShot internal cable and dynamo routing

Wewnętrzne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

DirectLine internal cable routing

Amortyzacja1 różnica
Skok widelca 40 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 30 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta−10 mm
Napęd4 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX 822, Shadow SGS, 12-speed Shimano GRX 610, 12-speed

Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX 822, Shadow RD+ Shimano GRX 820, 12-speed, w/ dropper actuator

Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 1 °Wartość nieopublikowana przez producenta 1 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zęby tarcz korby Shimano GRX 610, 40T, 165mm (47cm), 170mm (51cm), 172.5 (54-56cm), 175mm (58-61cm) °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano GRX 610, 40T °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kaseta Shimano SLX M7100, 10-51, 12-speed °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano SLX M7100, 10-45, 12-speed °Wartość nieopublikowana przez producenta
Przerzutka tylna Shimano GRX 822, Shadow SGS, 12-speed °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano GRX 822, Shadow RD+ °Wartość nieopublikowana przez producenta
Manetki Shimano GRX 610, 12-speed °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano GRX 820, 12-speed, w/ dropper actuator °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX 400 Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano GRX 800 Disque hydraulique

Koła i opony2 różnice
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta
ObręczeTakie samo dla wszystkich Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
Szerokość wewn. obręczy–Nie podano 24 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Gotowe na tubelessTakie samo dla wszystkich tak °Wartość nieopublikowana przez producenta tak °Wartość nieopublikowana przez producenta
Opony WTB Vulpine TCS Light, 700x45c, tubeless ready °Wartość nieopublikowana przez producenta Vittoria Mezcal, 700x44c, tubeless ready °Wartość nieopublikowana przez producenta
Szerokość opon w zestawie 45 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 44 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta−1 mm
Kokpit i sztyca
Kierownica Cannondale 3, butted 6061 Alloy, 16 deg flare, 120mm drop: 400mm (51cm), 420mm (54-58cm), 440mm (61cm) °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Mostek Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 7°: 70mm (51m), 80mm (54cm), 90mm (56-58cm), 100mm (61cm) °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Model sztycy Cannondale 3, 6061 Alloy, 27.2x350mm °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Jaki osprzęt mają Cannondale Topstone Caad Lefty i Cannondale Topstone Carbon Lefty 2?

Cannondale Topstone Caad Lefty: Shimano GRX 800, GRX 600. Cannondale Topstone Carbon Lefty 2: Shimano GRX 800, GRX 600.

Porównaj inne modele