Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Cannondale Superx 4 vs Cannondale Topstone Carbon 2

Cannondale Superx 4

Cannondale

Superx 4

Cannondale Topstone Carbon 2

Cannondale

Topstone Carbon 2

Wysoka półkaWyścigowyKarbon700c2026
Wysoka półkaKarbon700c2026

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (12), wiersz po wierszu.

W skrócie

  • Cannondale Topstone Carbon 2 ma osprzęt z wyższej półki: SRAM GX Eagle Transmission, Apex AXS, wobec SRAM Apex XPLR AXS, Apex AXS.
  • Cannondale Topstone Carbon 2 ma lżejsze przełożenie na podjazdy: 10 km/h przy 90 obr./min, wobec 11 km/h.
Najważniejsze4 różnice
Rok modelowyTakie samo dla wszystkich 2026 2026
RamaTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model widelca SuperX Carbon °Wartość nieopublikowana przez producenta Topstone Carbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Koła 700c · DT Swiss G540 °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c · WTB KOM Team i25 TCS °Wartość nieopublikowana przez producenta
NapędTakie samo dla wszystkich 1×12 1×12
Grupa osprzętu SRAM Apex XPLR AXS, Apex AXS °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM GX Eagle Transmission, Apex AXS °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka
Model hamulcówTakie samo dla wszystkich SRAM Apex hydraulic disc °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM Apex hydraulic disc °Wartość nieopublikowana przez producenta
Sztyca Sztywna · Cannondale C1 Aero 27 Carbon, SmartSense compatible, 0mm offset (46cm), 15mm offset (51-61cm) °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywna · Cannondale 2 Carbon, 27.2x350mm (47-58), 400mm (61) °Wartość nieopublikowana przez producenta

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Cannondale Superx 4

Cannondale Superx 4

Cannondale Topstone Carbon 2

Cannondale Topstone Carbon 2

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Superx 4 · Rower gravelowy uniwersalny, raczej stabilny, krótkie przełożenia, raczej wysoki poziom wyposażenia.
  • Topstone Carbon 2 · Rower gravelowy do bardzo trudnego terenu, raczej stabilny, średnie przełożenia, raczej wysoki poziom wyposażenia.
Teren
Cannondale Superx 4 41%Cannondale Topstone Carbon 2 99%1 rower2 rowery3 rowery1 rower5 rowerów · Cannondale Superx 41 rower4 rowery3 rowery3 rowery1 rower · Cannondale Topstone Carbon 2
ŁatwyWymagający
Prowadzenie
Cannondale Superx 4 70%Cannondale Topstone Carbon 2 73%1 rower2 rowery1 rower3 rowery1 rower3 rowery2 rowery1 rower1 rower · Cannondale Superx 41 rower · Cannondale Topstone Carbon 24 rowery1 rower1 rower
ZwinnyStabilny

Przełożenia

Prędkość na najlżejszym i najcięższym przełożeniu przy 90 obr./min: niżej po lewej – łatwiej pod górę, wyżej po prawej – szybciej.

  • Cannondale Superx 411 km/h - 43 km/h
  • Cannondale Topstone Carbon 210 km/h - 51 km/h
Najlżejsze przełożenie (podjazd)Najcięższe przełożenie (zjazd)
Cannondale Superx 4Cannondale Topstone Carbon 2inne rowery gravelowe wyścigowy

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
Przeznaczenie Wyścigowy –Nie podano
AmortyzacjaTakie samo dla wszystkich Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta
Rama i widelec
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SuperX Carbon, integrated crown race, , flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/ , 55mm offset

Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Maks. prześwit na opony 48 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
OsieTakie samo dla wszystkich Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SuperX Carbon, Proportional Response construction, internal cable routing, 12x142mm thru-axle, UDH, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, integrated seatpost b

Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Topstone Carbon, Kingpin suspension system, Proportional Response construction, downtube Stashport, internal cable routing, 12x142mm thru-axle, 27.2 dropper pos

SuportTakie samo dla wszystkich SRAM DUB BSA Road 68 Wide °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM DUB BSA Road 68 Wide °Wartość nieopublikowana przez producenta
Prowadzenie linekTakie samo dla wszystkich Wewnętrzne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

internal cable routing

Wewnętrzne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

internal cable routing

Amortyzacja
Skok widelcaTakie samo dla wszystkich 55 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 55 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Napęd3 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich SRAM °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Elektroniczna, bezprzewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM Apex AXS XPLR, 12-speed SRAM Apex AXS, 12-speed

Elektroniczna, bezprzewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM GX Eagle AXS, T-Type SRAM Apex AXS, 12-speed

Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 1 °Wartość nieopublikowana przez producenta 1 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zęby tarcz korby SRAM Apex 1 Wide, 40T °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM Apex 1 Wide, 42T °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kaseta SRAM Apex XPLR PG-1231, 11-44, 12-speed °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM XS-1270, 10-52, T-Type, 12-speed °Wartość nieopublikowana przez producenta
Przerzutka tylna SRAM Apex AXS XPLR, 12-speed °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM GX Eagle AXS, T-Type °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka
ManetkiTakie samo dla wszystkich SRAM Apex AXS, 12-speed °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM Apex AXS, 12-speed °Wartość nieopublikowana przez producenta
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM Apex Disque hydraulique

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM Apex Disque hydraulique

Tarcza przedniaTakie samo dla wszystkich 160 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 160 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tarcza tylnaTakie samo dla wszystkich 160 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 160 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Koła i opony2 różnice
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta
ObręczeTakie samo dla wszystkich Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
Szerokość wewn. obręczy 24 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Gotowe na tubelessTakie samo dla wszystkich tak °Wartość nieopublikowana przez producenta tak °Wartość nieopublikowana przez producenta
Opony Vittoria Terreno T50, 700x40c, tubeless ready °Wartość nieopublikowana przez producenta WTB Riddler TCS Light, 700x45c, tubeless ready °Wartość nieopublikowana przez producenta
Szerokość opon w zestawie 40 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 45 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta+5 mm
Kokpit i sztyca3 różnice
Kierownica Vision Trimax Aero Alloy °Wartość nieopublikowana przez producenta Cannondale 2 ShortDrop, 7050 alloy, 12 deg flare drop °Wartość nieopublikowana przez producenta
Mostek Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° °Wartość nieopublikowana przez producenta Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6°: 70mm (47-51m), 80mm (54cm), 90mm (56-58cm), 100mm (61cm) °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy Cannondale C1 Aero 27 Carbon, SmartSense compatible, 0mm offset (46cm), 15mm offset (51-61cm) °Wartość nieopublikowana przez producenta Cannondale 2 Carbon, 27.2x350mm (47-58), 400mm (61) °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Superx 4 · 54CMTopstone Carbon 2 · 51CM
  • Superx 4 · 54CM
  • Topstone Carbon 2 · 51CM

Stack i reach

520530540550560570580590340350360370380390400410↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Superx 4 · 54CM — Reach (mm) 378 · Stack (mm) 555Topstone Carbon 2 · 51CM — Reach (mm) 373 · Stack (mm) 561
  • Superx 4 · 54CM Superx 4 · 54CM — Reach (mm) 378 · Stack (mm) 555
  • Topstone Carbon 2 · 51CM Topstone Carbon 2 · 51CM — Reach (mm) 373 · Stack (mm) 561
Geometria15 różnic
Rozmiar 54CM 51CM
Reach 378 mm 373 mm −5 mm
Stack 555 mm 561 mm +6 mm
Rura pozioma (efektywna) 540 mm 543 mm +3 mm
Rura podsiodłowa 524 mm 446 mm −78 mm
Rura sterowa 132 mm 101 mm −31 mm
Kąt główki ramy 71° 70,7° −0,3°
Kąt rury podsiodłowej 73,7° 73,1° −0,6°
Tylny trójkąt 422 mm 420 mm −2 mm
Rozstaw osi 1020 mm 1012 mm −8 mm
Front center 607 mm 605 mm −2 mm
Wysokość przekroku 812 mm 741 mm −71 mm
Obniżenie suportu 69 mm 79 mm +10 mm
Wysokość suportu 290 mm 280 mm −10 mm
Offset widelcaTakie samo dla wszystkich 55 mm 55 mm
Wyprzedzenie 65 mm 67 mm +2 mm

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Jaki osprzęt mają Cannondale Superx 4 i Cannondale Topstone Carbon 2?

Cannondale Superx 4: SRAM Apex XPLR AXS, Apex AXS. Cannondale Topstone Carbon 2: SRAM GX Eagle Transmission, Apex AXS.

Cannondale Superx 4 czy Cannondale Topstone Carbon 2: jaka geometria?

W rozmiarze 54CM Cannondale Superx 4 ma stack 555 mm przy reachu 378 mm; w rozmiarze 51CM Cannondale Topstone Carbon 2 ma 561 mm przy 373 mm. Więcej stacku przy tym samym reachu oznacza bardziej wyprostowaną pozycję.

Porównaj inne modele