Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Cannondale Supersix Evo 2 vs Megamo Pulse 03

Cannondale Supersix Evo 2

Cannondale

Supersix Evo 2

Megamo Pulse 03

Megamo

Pulse 03

Szczyt ofertyKarbon700c2026
Szczyt ofertyAeroKarbon700c2026

Zbliżone specyfikacją i ceną katalogową. Oto wszystkie różnice (12), wiersz po wierszu.

W skrócie

  • Megamo Pulse 03 ma lżejsze przełożenie na podjazdy: 12 km/h przy 90 obr./min, wobec 14 km/h.
Najważniejsze4 różnice
Rok modelowyTakie samo dla wszystkich 2026 2026
RamaTakie samo dla wszystkich Karbon
Tak jak podano

SuperSix EVO Carbon, Gen 5, integrated cable routing, 12x142 thru-axle

Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Koła 700c · DT Swiss ERC LOG 45 carbon road wheelset - 45mm deep 700c · DT Swiss ARC 1400 DICUIT °Wartość nieopublikowana przez producenta
NapędTakie samo dla wszystkich 2×12 2×12
Grupa osprzętu Shimano Ultegra Di2 Shimano Ultegra, Ultegra Di2 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model hamulców Shimano Ultegra R8170 hydraulic disc Shimano Ultegra Di2 R8170 °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka
Sztyca Cannondale C1 Aero 40 Carbon V2 Aerodinamic Advanced Carbon Seat Post / XS, S, M size 350 mm / L, XL size 400 mm

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Cannondale Supersix Evo 2

Cannondale Supersix Evo 2

Megamo Pulse 03

Megamo Pulse 03

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Supersix Evo 2 · Rower szosowy średnie przełożenia, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
  • Pulse 03 · Rower szosowy do bardzo trudnego terenu, raczej stabilny, średnie przełożenia, bardzo wysoki poziom wyposażenia.
Teren
Megamo Pulse 03 89%1 rower3 rowery3 rowery5 rowerów2 rowery2 rowery1 rower6 rowerów2 rowery3 rowery9 rowerów · Megamo Pulse 03
ŁatwyWymagający
Prowadzenie
Megamo Pulse 03 64%1 rower3 rowery1 rower1 rower1 rower1 rower1 rower2 rowery6 rowerów1 rower2 rowery1 rower3 rowery7 rowerów · Megamo Pulse 032 rowery7 rowerów1 rower2 rowery
ZwinnyStabilny

Przełożenia

Prędkość na najlżejszym i najcięższym przełożeniu przy 90 obr./min: niżej po lewej – łatwiej pod górę, wyżej po prawej – szybciej.

  • Cannondale Supersix Evo 214 km/h - 54 km/h
  • Megamo Pulse 0312 km/h - 55 km/h
Najlżejsze przełożenie (podjazd)Najcięższe przełożenie (zjazd)
Cannondale Supersix Evo 2Megamo Pulse 03inne rowery szosowe aero

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
Przeznaczenie–Nie podano Aero
Tak jak podano

Aérodynamiques

Rama i widelec1 różnica
WidelecTakie samo dla wszystkich Karbon
Tak jak podano

SuperSix EVO Carbon, Gen 5, integrated crown race, 12x100mm thru-axle

Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Carbon Advanced Composite fork, Full Internal Cable Routing, Flat mount disc 12x100

Waga ramy 910 g –Nie podano
Maks. prześwit na opony 32 mm –Nie podano
OsieTakie samo dla wszystkich Osie sztywne Osie sztywne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Carbon Advanced Composite Super Light Race Frame, Full Internal Cable Routing, Flat mount disc 12x142

Suport Shimano BB-RS500, BSA 68 °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Prowadzenie linek W pełni zintegrowane °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

integrated cable routing

Wewnętrzne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Full Internal Cable Routing

Napęd4 różnice
Producent osprzętuTakie samo dla wszystkich Shimano
Tak jak podano

Shimano Ultegra Di2

Shimano °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Elektroniczna, przewodowa
Tak jak podano

Shifters: Shimano Ultegra Di2 R8170, wireless, 2x12-speed

Elektroniczna, przewodowa °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano Ultegra Di2 R8150, Shadow 12-Speed Shimano Ultegra Di2 R8170

Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta 2 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Biegi z tyłuTakie samo dla wszystkich 12 12 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Zęby tarcz korby Shimano Ultegra R8100 52/36 Shimano Ultegra R8100 Chainring 52-36T 2x12-Speed, Powermeter Crankset °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kaseta Shimano Ultegra R8100 11-30 Shimano Ultegra R8100, 11-34T °Wartość nieopublikowana przez producenta
Przerzutka tylna Shimano Ultegra Di2 R8150, 12-speed °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano Ultegra Di2 R8150, Shadow 12-Speed °Wartość nieopublikowana przez producenta
Manetki Shimano Ultegra Di2 R8170, wireless, 2x12-speed °Wartość nieopublikowana przez producenta Shimano Ultegra Di2 R8170 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Pomiar mocy w zestawie–Nie podano tak °Wartość nieopublikowana przez producenta
Hamulce
HamulceTakie samo dla wszystkich Tarczowe hydrauliczne
Tak jak podano

Shimano Ultegra R8170 hydraulic disc

Tarczowe hydrauliczne °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano Ultegra Disque hydraulique

Tarcza przednia 160 mm –Nie podano
Tarcza tylna 140 mm –Nie podano
Koła i opony2 różnice
Rozmiar kółTakie samo dla wszystkich 700c / 29"
Tak jak podano

Schwalbe One TLR, 700x28c, tubeless ready

700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta
ObręczeTakie samo dla wszystkich Karbon
Tak jak podano

DT Swiss ERC LOG 45 carbon road wheelset - 45mm deep

Karbon °Wartość nieopublikowana przez producenta
Wysokość obręczy 45 mm –Nie podano
Szerokość wewn. obręczy 22 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta–Nie podano
Gotowe na tubelessTakie samo dla wszystkich tak tak °Wartość nieopublikowana przez producenta
Opony Schwalbe One TLR, 700x28c, tubeless ready Pirelli P Zero Race TLR Classic 622 x 30 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Szerokość opon w zestawie 28 mm 30 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta+2 mm
Kokpit i sztyca2 różnice
Szerokość kierownicy–Nie podano 370 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kierownica Vision Trimax Carbon Aero °Wartość nieopublikowana przez producenta Carbon Full Integratted Internal Cable Routing / XS size 80 x 370 mm / S size 90 x 390 mm / M size 100 x 390 mm / L size 110 x 410 / XL size °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy Cannondale C1 Aero 40 Carbon V2 °Wartość nieopublikowana przez producenta Aerodinamic Advanced Carbon Seat Post / XS, S, M size 350 mm / L, XL size 400 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Pulse 03 · M
  • Pulse 03 · M

Stack i reach

500510520530540550560570350360370380390400410420↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Pulse 03 · M — Reach (mm) 385 · Stack (mm) 538
  • Pulse 03 · M Pulse 03 · M — Reach (mm) 385 · Stack (mm) 538
Geometria
Rozmiar–Nie podano M
Reach–Nie podano 385 mm
Stack–Nie podano 538 mm
Rura pozioma (efektywna)–Nie podano 544 mm
Rura podsiodłowa–Nie podano 500 mm
Rura sterowa–Nie podano 135 mm
Kąt główki ramy–Nie podano 72,5°
Kąt rury podsiodłowej–Nie podano 73,5°
Tylny trójkąt–Nie podano 410 mm
Rozstaw osi–Nie podano 986 mm
Front center–Nie podano 586 mm
Obniżenie suportu–Nie podano 69 mm
Wysokość suportu–Nie podano 267 mm
Offset widelca–Nie podano 47 mm
Wyprzedzenie–Nie podano 57 mm

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Jaki osprzęt mają Cannondale Supersix Evo 2 i Megamo Pulse 03?

Cannondale Supersix Evo 2: Shimano Ultegra Di2. Megamo Pulse 03: Shimano Ultegra, Ultegra Di2.

Porównaj inne modele