Black Friday: promocje z 2 sklepów, porównane dla ciebie.

Przejdź do treści

Bombtrack Arise Sg Cues 1sx10s vs Bombtrack Arise Sg Apex

Bombtrack Arise Sg Cues 1sx10s

Bombtrack

Arise Sg Cues 1sx10s

Bombtrack Arise Sg Apex

Bombtrack

Arise Sg Apex

PodstawowyStal700c2026
PodstawowyStal29" z przodu, 27,5" z tyłu2024

Dwie wersje serii Bombtrack Arise. Różnice: 16, głównie w komponentach.

W skrócie

  • Bombtrack Arise Sg Apex waży o 200 g mniej niż Bombtrack Arise Sg Cues 1sx10s (dane producentów).
  • Bombtrack Arise Sg Apex ma osprzęt z wyższej półki: SRAM Apex 1, wobec Shimano CUES 1x10.
  • Bombtrack Arise Sg Cues 1sx10s to nowszy model (2026).
Najważniejsze7 różnic
Rok modelowy 2026 2024
Waga 12,5 kg 12,3 kg Najlepszy w porównaniu−200 g
RamaTakie samo dla wszystkich Stal
Tak jak podano

4130 double-butted chromoly

Stal
Tak jak podano

4130 double-butted CrMo

Koła 700c · Seido Sinus i21 rims, Seido Arc hubs, 32 spokes
Tak jak podano

Seido Sinus i21 rims, tubeless-ready, 32 spokes; Seido Arc sealed hubs

29" z przodu, 27,5" z tyłu · WTB ST i19 rims, Bombtrack Arc hubs, 32h
Tak jak podano

WTB ST i19 double wall, TCS 2.0, 32h; Bombtrack Arc sealed hubs

Napęd 1×10 1×11
Grupa osprzętu Shimano CUES 1x10
Tak jak podano

Shimano CUES, 1x10 drivetrain

SRAM Apex 1 Wyższa półka
Tak jak podano

SRAM Apex 1, 11-speed, 1x

Model hamulców Shimano CUES hydraulic
Tak jak podano

Shimano CUES hydraulic calipers

Tektro Mira, SRAM Apex double-tap levers Wyższa półka
Tak jak podano

Tektro Mira post-mount mechanical disc brakes with SRAM Apex double-tap mechanical levers

Sztyca Sztywna · Seido Yew Offset 27.2 mm x 355 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywna · BOMBTRACK BEECH 27.2 mm x 315 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta

Ceny

Sklepy każdego modelu z dostawą do twojego kraju i ich ceny w czasie.

Bombtrack Arise Sg Cues 1sx10s

Bombtrack Arise Sg Cues 1sx10s

Bombtrack Arise Sg Apex

Bombtrack Arise Sg Apex

Linki partnerskie: bez dodatkowych kosztów dla ciebie ♥

Charakter

Rower w skrócie: teren, do którego jest stworzony, jego prowadzenie, przełożenia i wyposażenie, na tle innych rowerów tej kategorii.

  • Arise Sg Cues 1sx10s · Rower gravelowy uniwersalny, wyposażenie podstawowe.
  • Arise Sg Apex · Rower gravelowy raczej do trudnego terenu, bardzo stabilny, wyposażenie podstawowe.
Teren
Bombtrack Arise Sg Cues 1sx10s 42%Bombtrack Arise Sg Apex 66%2 rowery3 rowery2 rowery2 rowery4 rowery2 rowery4 rowery1 rower5 rowerów4 rowery3 rowery2 rowery5 rowerów3 rowery5 rowerów · Bombtrack Arise Sg Cues 1sx10s4 rowery3 rowery1 rower3 rowery3 rowery2 rowery5 rowerów5 rowerów · Bombtrack Arise Sg Apex3 rowery3 rowery2 rowery2 rowery9 rowerów2 rowery2 rowery3 rowery3 rowery3 rowery2 rowery
ŁatwyWymagający
Bombtrack Arise Sg Cues 1sx10sBombtrack Arise Sg Apexinne rowery gravelowe

Osprzęt i specyfikacja

Każdy parametr wiersz po wierszu; komponent z wyższej półki jest oznaczony. Grupy techniczne są zwinięte.

Przeznaczenie
AmortyzacjaTakie samo dla wszystkich Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta Sztywny °Wartość nieopublikowana przez producenta
Rama i widelec
WidelecTakie samo dla wszystkich Stal
Tak jak podano

4130 chromoly

Stal
Tak jak podano

4130 CrMo

Waga ramyTakie samo dla wszystkich 2480 g 2480 g
Maks. prześwit na oponyTakie samo dla wszystkich 42 mm 42 mm
OsieTakie samo dla wszystkich Osie sztywne
Tak jak podano

Through axles 12x100 mm front, 12x142 mm rear

Osie sztywne
Tak jak podano

Through axles 12 x 100 mm / 12 x 142 mm

SuportTakie samo dla wszystkich BSA, 68 mm shell
Tak jak podano

68 mm BSA bottom bracket shell

BSA, 68 mm shell
Tak jak podano

68 mm BSA bottom bracket shell

Średnica sztycyTakie samo dla wszystkich 27,2 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta 27,2 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Napęd5 różnic
Producent osprzętu Shimano
Tak jak podano

Shimano CUES

SRAM
Tak jak podano

SRAM Apex 1

Zmiana biegówTakie samo dla wszystkich Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

Shimano CUES RD-U6000, clutch

Mechaniczna °Wartość nieopublikowana przez producenta
Tak jak podano

SRAM APEX 1, clutch, long cage SRAM Apex double tap 1 x 11

Tarcze korbyTakie samo dla wszystkich 1 1
Biegi z tyłu 10 11 Najlepszy w porównaniu+1
Zęby tarcz korby Shimano CUES FC-U6030-1, 24 mm spindle, Shimano Cues, narrow-wide, 40T °Wartość nieopublikowana przez producenta BOMBTRACK TAF19 aluminium crank, 24 mm spindle °Wartość nieopublikowana przez producenta
Kaseta 11-48T
Tak jak podano

11–48T cassette

SRAM PG-1130 11-speed, 11 - 42 T °Wartość nieopublikowana przez producenta
Przerzutka tylna Shimano CUES RD-U6000, clutch °Wartość nieopublikowana przez producenta SRAM APEX 1, clutch, long cage °Wartość nieopublikowana przez producentaWyższa półka
Manetki–Nie podano SRAM Apex double tap 1 x 11 °Wartość nieopublikowana przez producenta
Hamulce1 różnica
Hamulce Tarczowe hydrauliczne Tarczowe mechaniczne
Tak jak podano

Tektro Mira post-mount mechanical disc brakes

Tarcza przedniaTakie samo dla wszystkich 180 mm 180 mm
Tarcza tylnaTakie samo dla wszystkich 160 mm 160 mm
Koła i opony1 różnica
Rozmiar kół 700c / 29" °Wartość nieopublikowana przez producenta 29" z przodu, 27,5" z tyłu °Wartość nieopublikowana przez producenta
ObręczeTakie samo dla wszystkich Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta Aluminium °Wartość nieopublikowana przez producenta
Gotowe na tubeless tak –Nie podano
OponyTakie samo dla wszystkich Vee Tire Speedster
Tak jak podano

Vee Tire Speedster, 38-584 on XS-S and 40-622 on M-XL

Vee Tire Speedster
Tak jak podano

Vee Tire Speedster 38-584 (XS-S) / 40-622 (M-XL)

Kokpit i sztyca2 różnice
KierownicaTakie samo dla wszystkich Bombtrack CX-10 drop bar, 31.8 mm, 10° flare °Wartość nieopublikowana przez producenta BOMBTRACK CX-10 drop bar, 31.8 mm, 10° flare °Wartość nieopublikowana przez producenta
Mostek Seido Meander forged aluminium stem, -6° °Wartość nieopublikowana przez producenta BOMBTRACK MEANDER forged aluminium stem, -6° °Wartość nieopublikowana przez producenta
Model sztycy Seido Yew Offset 27.2 mm x 355 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta BOMBTRACK BEECH 27.2 mm x 315 mm °Wartość nieopublikowana przez producenta
Waga
Ważony w rozmiarzeTakie samo dla wszystkich M
Tak jak podano

size M

M
Tak jak podano

size M

Maks. waga całkowita–Nie podano 120 kg
Mocowania i schowki
Mocowania bagażnikaTakie samo dla wszystkich tak tak
Mocowania błotnikówTakie samo dla wszystkich tak tak

° Wartość nieopublikowana przez producenta

Geometria

Jeden rozmiar na rower (na początku najbliższy rozmiarowi pierwszego), różnice mierzone od roweru odniesienia.

Arise Sg Apex · M
  • Arise Sg Apex · M

Stack i reach

540550560570580590600610340350360370380390400410↖ WyprostowanaAgresywna ↘Reach (mm)Stack (mm)Arise Sg Apex · M — Reach (mm) 379 · Stack (mm) 572
  • Arise Sg Apex · M Arise Sg Apex · M — Reach (mm) 379 · Stack (mm) 572
Geometria
Rozmiar–Nie podano M
Reach–Nie podano 379 mm
Stack–Nie podano 572 mm
Rura pozioma (efektywna)–Nie podano 554 mm
Rura podsiodłowa–Nie podano 520 mm
Rura sterowa–Nie podano 150 mm
Kąt główki ramy–Nie podano 70,5°
Kąt rury podsiodłowej–Nie podano 73°
Tylny trójkąt–Nie podano 435 mm
Rozstaw osi–Nie podano 1045 mm
Front center–Nie podano 619 mm
Wysokość przekroku–Nie podano 799 mm
Obniżenie suportu–Nie podano 70 mm
Wysokość suportu–Nie podano 279 mm
Offset widelca–Nie podano 55 mm
Wyprzedzenie–Nie podano 68 mm

Gdzie kupić

Najczęstsze pytania

Bombtrack Arise Sg Cues 1sx10s czy Bombtrack Arise Sg Apex: który jest lżejszy?

Bombtrack Arise Sg Apex waży 12,3 kg, Bombtrack Arise Sg Cues 1sx10s – 12,5 kg, według producentów.

Jaki osprzęt mają Bombtrack Arise Sg Cues 1sx10s i Bombtrack Arise Sg Apex?

Bombtrack Arise Sg Cues 1sx10s: Shimano CUES 1x10. Bombtrack Arise Sg Apex: SRAM Apex 1.

Porównaj inne modele